Radio Opole » Audycje Radia Opole

MAGAZYN EKONOMICZNY. Popołudniówka Radia Opole

Audycja w atrakcyjnej i przystępnej formie prezentująca zjawiska ekonomiczne i ich tło mające miejsce w regionie, kraju i świecie. Program rzetelnie ukazuje różnorodność wydarzeń i zjawisk ekonomicznych.

W audycji także m.in.:

16:45 Zdrowe ryby nie biorą - Monika Matuszkiewicz /wtorki/
  • Cykl audycji edukacyjnych promujących postawy antykorupcyjne w oparciu o wywiady z przedstawicielami policji, prokuratury oraz wymiaru sprawiedliwości.
16:45 Saldo - felieton ekonomiczny /piątki/
  • Cotygodniowe, felietonowe podsumowanie sytuacji gospodarczo-ekonomicznej w regionie, kraju i świecie. Przybliżanie słuchaczom tematyki ekonomicznej, ze wskazaniem jej bezpośredniego wpływu na życie codzienne.
Do słuchania od poniedziałku do piątku od 16:00 do 17:00 zapraszają Wiesław Kolbusz lub Daniel Klimczak. Z autorami można się kontaktować pisząc tu:
wieslaw.kolbusz@radio.opole.pl
daniel.klimczak@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
2023-03-23, 10:57

Tomasz Hanzel o konferencji „Akademia Biznesu OCRG”

Tomasz Hanzel [fot. Barbara Więcek]
Tomasz Hanzel [fot. Barbara Więcek]
Gościem programu był Tomasz Hanzel, dyrektor Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki. Rozmawialiśmy o konferencji „Akademia Biznesu OCRG” – sukcesja firmy, jak ułatwić następcom kontynuowanie działalności. To spotkanie adresowane do właścicieli firm rodzinnych z terenu naszego województwa. Czy dużo jest takich firm? Jak funkcjonują w trudnej rzeczywistości? Odpowiedź w części ekonomicznej "Popołudniówki".
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »