Radio Opole » Patronaty » Wniosek o patronat

Wniosek o patronat

Szanowni Państwo,
Radio Opole S.A. w likwidacji aktualizuje politykę przyznawania patronatów.

Jako radio publiczne realizujące misję rzetelnie informujemy o ważnych dla społeczności lokalnych wydarzeniach także tych nie objętych patronatem. Jeśli pragną Państwo, aby informacja o organizowanym przez Państwa wydarzeniu pojawiła się w Radiu Opole, prosimy o wysłanie szczegółów pod adres info@radio.opole.pl. Podejmiemy temat, jeśli tylko siły i środki na to pozwolą.

W przyznawaniu patronatów, pierwszeństwo będą miały najważniejsze wydarzenia o zasięgu regionalnym, realizujące istotne cele społeczne, a także tzw. patronaty komercyjne (płatne).

Patronat komercyjny to wymierne zwiększenie potencjału standardowego patronatu. Poza informacją antenową i zamieszczeniem na stronie internetowej Radia Opole plakatu promującego wydarzenie z opisem, w ramach patronatu komercyjnego gwarantujemy, kampanię obejmującą minimum 30. emisji 30-sekundowego spotu, produkcję spotu z jednym lektorem na podkładzie, zgodę na zamieszczenie logotypu Radia Opole na materiałach promocyjnych oraz relację dziennikarską z wydarzenia.

Jednocześnie informujemy, że obowiązuje termin składania wniosków patronackich, maksymalnie 21 dni przed planowanym terminem wydarzenia. W przypadku niezłożenia wypełnionego wniosku patronackiego Radia Opole, bądź przesłania dokumentu po terminie, wniosek nie będzie rozpatrywany.
Jeśli chcą Państwo, aby Radio Opole objęło patronatem medialnym organizowane przez Państwa wydarzenie, należy wypełnić wniosek i przesłać go pod adres: patronaty@radio.opole.pl lub dostarczyć do siedziby Radia w Opolu 45-084, ul. Strzelców Bytomskich 8, w terminie nie krótszym niż 21 dni do daty planowanego wydarzenia.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »