Radio Opole » O Radiu » Redakcje

Redakcje

REDAKTOR NACZELNY
Piotr Moc – piotr.moc@radio.opole.pl


DYREKTOR PROGRAMU
Robert Kosicki – robert.kosicki@radio.opole.pl

ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO
Aneta Skomorowska-Kobza – aneta.skomorowska@radio.opole.pl

SEKRETARZ PROGRAMU
Jacek Łuczak – jacek.luczak@radio.opole.pl

REDAKCJA MUZYCZNA
Tomasz Bazan – koordynator – tomasz.bazan@radio.opole.pl
Agnieszka Kurenda-Szmit – agnieszka.kurenda-szmit@radio.opole.pl
Marzena Mielcarek – marzena.mielcarek@radio.opole.pl
Witold Sułek – witold.sulek@radio.opole.pl
Małgorzata Ślusarczyk – malgorzata.slusarczyk@radio.opole.pl
Tomasz Wojtyłko – tomasz.wojtylko@radio.opole.pl

REDAKCJA PUBLICYSTYKI
Aneta Skomorowska-Kobza – aneta.skomorowska@radio.opole.pl
Joanna Matlak – joanna.matlak@radio.opole.pl
oraz komentatorzy i publicyści: Magdalena Ogórek (TVP Info), Piotr Gociek (Polskie Radio, TVP Kultura, Do Rzeczy), Michał Rachoń (TVP), Piotr Cywiński (W Sieci)

REDAKCJA INFORMACJI
Cezary Puzyna – koordynator – cezary.puzyna@radio.opole.pl

WYDAWCY
wydawca@radio.opole.pl – nr tel. 77 40 13 455
Agnieszka Stefaniak – agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl
Marzena Śmierciak – marzena.smierciak@radio.opole.pl
Bogusław Kalisz – boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Cezary Puzyna – cezary.puzyna@radio.opole.pl

EDYTORZY INFORMACJIinfo@radio.opole.pl – nr tel. 77 40 13 454
Tomasz Cichoń – tomasz.cichon@radio.opole.pl
Roman Juranek – roman.juranek@radio.opole.pl
Justyna Maćkowiak – justyna.mackowiak@radio.opole.pl
Jacek Rudnik – jacek.rudnik@radio.opole.pl
Katarzyna Plewnia – katarzyna.plewnia@radio.opole.pl
Krzysztof Rapp – krzysztof.rapp@radio.opole.pl


REPORTERZY:
OPOLE i powiat opolski:
info@radio.opole.pl
Monika Matuszkiewicz – monika.matuszkiewicz@radio.opole.pl
Mariusz Chałupnik – mariusz.chalupnik@radio.opole.pl
Piotr Wójtowicz – piotr.wojtowicz@radio.opole.pl
Sławomir Kieler – sławomir.kieler@radio.opole.pl
Maja Laksy – maja.laksy@radio.opole.pl
Katarzyna Doros – katarzyna.doros@radio.opole.pl


BRZEG i powiat brzeski, NAMYSŁÓW i powiat namysłowski, NYSA i powiat nyski
:
Jakub Biel – jakub.biel@radio.opole.pl


GŁUBCZYCE i powiat głubczycki
Grzegorz Frankowski – grzegorz.frankowski@radio.opole.pl

KLUCZBORK i powiat kluczborski, OLESNO i powiat oleski
Witold Wośtak – witold.wostak@radio.opole.pl


PRUDNIK i powiat prudnicki:
Jan Poniatyszyn – jan.poniatyszyn@radio.opole.pl


STRZELCE OPOLSKIE i powiat strzelecki, KRAPKOWICE i powiat krapkowicki:
Agnieszka Pospiszyl – agnieszka.pospiszyl@radio.opole.pl


KĘDZIERZYN-KOŹLE i powiat kędzierzyńsko-kozielski:
Katarzyna Doros – katarzyna.doros@radio.opole.pl


KULTURA i HISTORIA:
Mariusz Majeran – mariusz.majeran@radio.opole.pl
Marzena Mielcarek – marzena.mielcarek@radio.opole.pl
Jacek Mielcarek – jacek.mielcarek@radio.opole.pl
Katarzyna Zawadzka – katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl
Małgorzata Ślusarczyk – malgorzata.slusarczyk@radio.opole.pl
Agnieszka Zientarska – agnieszka.zientarska@radio.opole.pl
Barbara Tyslik – barbara.tyslik@radio.opole.pl
Halina Nabrdalik – halina.nabrdalik@radio.opole.pl
Wiktoria Konieczna – wiktoria.konieczna@radio.opole.pl
Witold Sułek – witold.sulek@radio.opole.pl
Wiktor Krzewicki – wiktor.krzewicki@radio.opole.pl
Bolesław Bezeg – bolesław.bezeg@radio.opole.pl
Żaneta Plotnik-Krumpietz – zaneta.plotnik@radio.opole.pl

SPORT:
Grzegorz Frankowski – grzegorz.frankowski@radio.opole.pl
Mariusz Chałupnik – mariusz.chalupnik@radio.opole.pl
Jakub Biel – jakub.biel@radio.opole.pl


AUTORZY PROGRAMÓW:
Bolesław Bezeg – boleslaw.bezeg@radio.opole.pl
Jakub Biel – jakub.biel@radio.opole.pl
Mariusz Chałupnik – mariusz.chalupnik@radio.opole.pl
Krzysztof Dobrowolski – krzysztof.dobrowolski@radio.opole.pl
Grzegorz Frankowski – grzegorz.frankowski@radio.opole.pl
Beata Granatowska – beata.granatowska@radio.opole.pl
Bogusław Kalisz – boguslaw.kalisz@radio.opole.pl
Sławomir Kieler – slawomir.kieler@radio.opole.pl
Daniel Klimczak – daniel.klimczak@radio.opole.pl
Wiesław Kolbusz – wieslaw.kolbusz@radio.opole.pl
Wiktoria Konieczna wiktoria.konieczna@radio.opole.pl
Wiktor Krzewicki wiktor.krzewicki@radio.opole.pl
Agnieszka Kurenda-Szmit – agnieszka.kurenda-szmit@radio.opole.pl
Mariusz Majeran – mariusz.majeran@radio.opole.pl
Justyna Marcińska – justyna.marcinska@radio.opole.pl
Joanna Matlak joanna.matlak@radio.opole.pl
Piotr Metz piotr.metz@radio.opole.pl
Jacek Mielcarek jacek.mielcarek@radio.opole.pl
Marzena Mielcarek marzena.mielcarek@radio.opole.pl
Halina Nabrdalik halina.nabrdalik@radio.opole.pl
Żaneta Plotnik-Krumpietz zaneta.plotnik@radio.opole.pl
Jan Poniatyszyn jan.poniatyszyn@radio.opole.pl
Ireneusz Prochera – ireneusz.prochera@radio.opole.pl
Cezary Puzyna – cezary.puzyna@radio.opole.pl
Dawid Rajwa – dawid.rajwa@radio.opole.pl
Aneta Skomorowska-Kobza – aneta.skomorowska@radio.opole.pl
Marian Staszyński – marian.staszynski@radio.opole.pl
Agnieszka Stefaniak agnieszka.stefaniak@radio.opole.pl
Witold Sułek witold.sulek@radio.opole.pl
Magdalena Szybińska – magdalena.szybinska@radio.opole.pl
Małgorzata Ślusarczyk malgorzata.slusarczyk@radio.opole.pl
Marzena Śmierciak marzena.smierciak@radio.opole.pl
Kacper Śnigórski – kacper.snigorski@radio.opole.pl
Iwona Tokarska iwona.tokarska@radio.opole.pl
Barbara Tyslik barbara.tyslik@radio.opole.pl
Agnieszka Wawer-Krajewska – agnieszka.wk@radio.opole.pl
Tomasz Wojtyłko – tomasz.wojtylko@radio.opole.pl
Katarzyna Zawadzka katarzyna.zawadzka@radio.opole.pl
Agnieszka Zientarska agnieszka.zientarska@radio.opole.pl

REDAKCJA NOWYCH MEDIÓW:
Wanda Kownacka – koordynator – wanda.kownacka@radio.opole.pl
Agnieszka Lubczańska – agnieszka.lubczanska@radio.opole.pl
Paula Hołubowicz – paula.holubowicz@radio.opole.pl
Justyna Krzyżanowska – justyna.krzyzanowska@radio.opole.pl
Marcin Skomudek – marcin.skomudek@radio.opole.pl
Maciej Marciński – maciej.marcinski@radio.opole.pl
Marcin Boczek – marcin.boczek@radio.opole.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »