Radio Opole » Przy rodzinnym stole

Posłuchaj audycji:

2024-02-14, 15:03

Posłuchaj rozmowy z twórcą nietypowego Muzeum Motoryzacji

[fot. https://pixabay.com/pl]
[fot. https://pixabay.com/pl]
W audycji rozmawialiśmy z drem inż. Wacławem Hepnerem, twórcą nietypowego Muzeum Motoryzacji, w którym naukowiec zgromadził prawdziwe zdobycze techniki, kamienie milowe motoryzacji. Porozmawialiśmy o zaledwie skrawku tej kolekcji. Muzeum mieści się aktualnie przy ul. Wrocławskiej 64 w Opolu.
2024-02-06, 14:26

Grawer EKG serca na obrączce? Czemu nie! O trendach w branży ślubnej rozmawiamy z ekspertem

[fot. https://pixabay.com/pl]
[fot. https://pixabay.com/pl]
Suknie, garnitury, obrączki, obsługa foto-video, oprawa muzyczna czy dekoracje sali – wszystko to podczas przygotowań do tego dnia wymaga podjęcia decyzji. Z nadmiaru możliwości przy organizacji ślubu można się pogubić, dlatego coraz popularniejsze jest korzystanie z ofert targów ślubnych, gdzie w jednym miejscu można zobaczyć, jakie są trendy, koszty, możliwości…

Takie targi odbyły się na początku lutego w CWK w Opolu. Z organizatorem wydarzenia Bartkiem Osumkiem rozmawiał Krzysztof Dobrowolski.
2024-01-31, 15:30

Anna Morawiec-Malec o swojej pasji do pracy

Anna Morawiec-Malec [fot. archiwum prywatne, źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088731012062]
Anna Morawiec-Malec [fot. archiwum prywatne, źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100088731012062]
Czy księgowość może być fascynującym zajęciem? Okazuje się, że tak! Przekonuje o tym Anna Morawiec-Malec, która oprócz tego, że ubóstwia robić bilanse, zajmuje się także malowaniem, jej pasją jest dekorowanie pomieszczeń, a aktualnie zawodowo para się handlem nieruchomościami.
2024-01-16, 22:55

Jesteś seniorem? Posłuchaj, co proponuje Centrum "Senior" w Opolu

Co czwarty mieszkaniec Opola jest seniorem [fot. https://pixabay.com/pl]
Co czwarty mieszkaniec Opola jest seniorem [fot. https://pixabay.com/pl]
Co czwarty mieszkaniec Opola jest seniorem. Jednak większość z nich nie spędza czasu w domu, a poza nim, na przeróżnych aktywnościach. Oferuje im to na przykład Centrum Informacyjno-Edukacyjne "Senior" w Opolu. Co takiego ma dla seniorów i czy mogą oni liczyć na wsparcie? To o ty rozmawialiśmy z kierowniczką centrum Małgorzatą Jarosz-Basztabin.
2024-01-09, 15:31

OSP Oddział Ratownictwa Wodnego w Opolu ma już plany na cały rok

OSP Oddział Ratownictwa Wodnego w Opolu [fot. źródło: https://www.facebook.com/OSPORW.Opole]
OSP Oddział Ratownictwa Wodnego w Opolu [fot. źródło: https://www.facebook.com/OSPORW.Opole]
Choć początek roku i dla wielu to dopiero planowanie zadań, to oni już mają wszystko ustalone. Mowa o Ochotniczej Straży Pożarnej Oddział Ratownictwa Wodnego w Opolu, która zagościła w naszym studiu. Jakie mają plany i co przed nimi? Posłuchajcie!

Zobacz także

2024-02-14, godz. 15:03 Posłuchaj rozmowy z twórcą nietypowego Muzeum Motoryzacji W audycji rozmawialiśmy z drem inż. Wacławem Hepnerem, twórcą nietypowego Muzeum Motoryzacji, w którym naukowiec zgromadził prawdziwe zdobycze techniki… » więcej 2024-02-06, godz. 14:26 Grawer EKG serca na obrączce? Czemu nie! O trendach w branży ślubnej rozmawiamy z ekspertem Suknie, garnitury, obrączki, obsługa foto-video, oprawa muzyczna czy dekoracje sali – wszystko to podczas przygotowań do tego dnia wymaga podjęcia decyzji… » więcej 2024-02-09, godz. 17:17 "Robienie zdjęć na ślubach to nie jest żaden dyshonor, a wręcz radość zostawiania komuś miłych wspomnień" - Sławomir… Tym razem "Przy rodzinnym stole" zasiedliśmy z fotografem Sławomirem Mielnikiem i to już nie pierwszy raz, bo okazuje się, że choć to radio, to o czymś… » więcej 2024-01-31, godz. 15:30 Anna Morawiec-Malec o swojej pasji do pracy Czy księgowość może być fascynującym zajęciem? Okazuje się, że tak! Przekonuje o tym Anna Morawiec-Malec, która oprócz tego, że ubóstwia robić bilanse… » więcej 2024-01-16, godz. 22:55 Jesteś seniorem? Posłuchaj, co proponuje Centrum "Senior" w Opolu Co czwarty mieszkaniec Opola jest seniorem. Jednak większość z nich nie spędza czasu w domu, a poza nim, na przeróżnych aktywnościach. Oferuje im to na… » więcej 2024-01-09, godz. 15:31 OSP Oddział Ratownictwa Wodnego w Opolu ma już plany na cały rok Choć początek roku i dla wielu to dopiero planowanie zadań, to oni już mają wszystko ustalone. Mowa o Ochotniczej Straży Pożarnej Oddział Ratownictwa Wodnego… » więcej
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »