Radio Opole » Reklama » Reklama w Radiu Opole

Reklama w Radiu Opole

Szanowni Państwo,
oferujemy szeroką gamę usług promocyjno-reklamowo-wizerunkowych.

Na Państwa życzenie przygotujemy zarówno standardowe, jak i niestandardowe multimedialne formy komercyjnej i niekomercyjnej promocji dóbr i usług spełniające oczekiwania, będąc adekwatnymi do panujących warunków rynkowych.

Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas rozwiązań marketingowych, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu dokonania analizy Państwa potrzeb i przygotowania stosownej oferty współpracy zawierającej jednocześnie warunki finansowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Radiem Opole.

Zespół Pionu Marketingu
2015-10-18, 15:02

Radio Opole - solidny partner biznesowy

mapka-czestotliwosci
mapka-czestotliwosci
Na przestrzeni minionych lat, od chwili utworzenia Rozgłośni w 1952 roku, Radio Opole przechodziło kolejne etapy rozwoju, zarówno programowego jak i technologicznego. Współcześnie, w otoczeniu charakterystycznym dla otwartego rynku mediów, koncentrujemy się dotarciu do jak największej liczby słuchaczy na Opolszczyźnie poprzez realizację informacyjnej, społecznej i kulturowej misji publicznego nadawcy. Wieloletnia tradycja i doświadczenie oraz profesjonalna, wykwalifikowana kadra specjalistów pracujących w Rozgłośni zdobyła zaufanie tysięcy słuchaczy, a grono naszych sympatyków stale się powiększa, gdyż nadrzędnym celem jest dostosowanie oferty programowej do preferencji i oczekiwań audytorium. Dzięki sile marki „Radia Opole”, jesteśmy opiniotwórczym i wiarygodnym partnerem dla biznesu, wspierając, kreując i realizując profesjonalne kampanie reklamowe, wizerunkowe i informacyjne o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim. Posiadamy największy zasięg techniczny wśród rozgłośni radiowych nadających na Opolszczyźnie. Obejmujemy nim cały obszar województwa opolskiego, a za pośrednictwem Internetu jesteśmy słuchani już na całym świecie!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »