Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2024 - pasmo główne

Wiadomości region, kraj świat: 06:00-00:00
Wiadomości Suma Dnia – 23:00
Skrót wiadomości region, kraj, świat: 06:30, 07:30, 08;30, 15:30, 16:30, 17:30 (od poniedziałku do piątku)
Prognoza pogody: 06:04-00:04 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości region, kraj świat: 06:00-24:00 (sobota-niedziela)
Prognoza pogody: 06:04-24:04
Wiadomości niemieckojęzyczne: 22:03 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości ukraińskojęzyczne: 23:06 (od poniedziałku do piątku)
Autopilot Radia Opole: 06:29, 06:59, 07:29, 07:59, 8.29 oraz 15:29, 15:59, 16:29, 16:59 (od poniedziałku do piątku bez wakacji)
Wiadomości sportowe: 07:03, 09:03, 21:03 i pół (od poniedziałku do piątku)
09:04, 22:03 (sobota i niedziela) – SPO – 3’
Wiadomości ekonomiczne: 8:04, 15:04 – 3’ (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości kulturalne: 10:04, 18:04 – 3’ (od poniedziałku do piątku)



PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

5:00 – 6:00 PRZEDPORANEK (z wyjątkiem poniedziałku) – Anna Kurc/Wiktoria Kramczyńska

6:00 – 9:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE – Kacper Śnigórski
8:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Ireneusz Prochera/Daniel Klimczak

9:00 – 12:00 DOBRY MOMENT W RADIU OPOLE - Magda Szybińska
10:45 Cykl tematyczny cz. 1
11:45 Słowne potyczki – Beata Granatowska/Ireneusz Prochera

Cykle tematyczne:
  • Styczeń: Wszystko o wodzie i lodzie - Wiesław Kolbusz
  • Luty: Fortuna monetą się toczy - Wiesław Kolbusz
  • Marzec: Idziemy do ZOO - Wiesław Kolbusz
  • Kwiecień-maj: 20 lat Polski w UE - Wiesław Kolbusz
  • Czerwiec: Ach te Festiwale - Wiesław Kolbusz
  • Lipiec - sierpień: Tam nas jeszcze nie było - Wiesław Kolbusz
  • Wrzesień: Szkoły świata - Wiesław Kolbusz
  • Październik: Strzał w dychę - Wiesław Kolbusz
  • Listopad: Czym oddychamy? - Wiesław Kolbusz
  • Grudzień: Coraz bliżej święta – Wiesław Kolbusz
12:00 – 15:00 TWOJE RADIO OPOLE - Dawid Rajwa
12.10 Interwencja Radia Opole - Agnieszka Stefaniak/Marzena Śmierciak/Krzysztof Dobrowolski
13:45 Cykl tematyczny cz. 2
14:45 OPP działają i pomagają na Opolszczyźnie

15:00 – 18:00 POPOŁUDNIÓWKA RADIA OPOLE – Iwona Tokarska
15:00 – 17:00 Magazyn reporterów "Reporterskie tu i teraz"
17:00 – 18:00 Magazyn ekonomiczny Radia Opole
16:45 Zdrowe ryby nie biorą – Wiesław Kolbusz (wtorki)

18:00 – 19:00 PUBLICYSTYKA W RADIU OPOLE – Ireneusz Prochera/ Daniel Klimczak
  • poniedziałek: Publicystyka w Radiu Opole
  • poniedziałek: Młoda polityka (1 raz w miesiącu/
  • wtorek: Publicystyka w Radiu Opole
  • środa: Publicystyka w Radiu Opole
  • czwartek: Pracodawcy, związkowcy – wspólna sprawa
  • piątek: Podsumowanie tygodnia w Radiu Opole
Okres wyborczy (wybory samorządowe i europarlamentarne na dwa tygodnie przed ciszą przedwyborczą)
18:10 Wyborczy ring – debaty kandydatów

19:00 – 21:00 REWIRY KULTURY – Tomasz Wojtyłko z zespołem: Katarzyna Zawadzka, Mariusz Majeran, Witold Sułek
W ramach audycji:
  • Środa: Studencki Kwadrans
  • Wtorek (1 raz w miesiącu) 19:10: Debata o kulturze
  • Reportaż premierowy 19:10 (10 razy w roku)
  • Piątek 19:45: Porcja kultury (felieton kulturalny)
21:00 – 23:00 DOBRY WIECZÓR, TU OPOLE - Beata Granatowska
W ramach audycji po 22:00:
  • poniedziałek: Salon naukowy – Wiesław Kolbusz
  • wtorek: Przy rodzinnym stole – Krzysztof Dobrowolski
  • środa: Tak było naprawdę – Bolesław Bezeg
  • czwartek: Terapeuci – Krzysztof Dobrowolski
  • piątek: Szlachetne zdrowie – Krzysztof Dobrowolski
23:00 – 01:00 WIECZORNE PASMO MUZYCZNE
  • poniedziałek: Jazzofonia – Marzena i Jacek Mielcarkowie
  • wtorek: Muzyka źródeł – Marzena i Jacek Mielcarkowie
  • środa: Klasyka wieczorową porą – Marzena i Jacek Mielcarkowie
  • czwartek: We wszystkich dźwiękach ty… – Żaneta Plotnik-Krumpietz
  • piątek: Gorączka piątkowej nocy – Agnieszka Kurenda-Szmit
01:00 – 06:00 PASMO POWTÓRKOWE
  • 01:00 Publicystyka w Radiu Opole – Daniel Klimczak/Ireneusz Prochera
  • 02:00 Dobry Wieczór, tu Opole – Beata Granatowska
  • 04:00 Magazyn ekonomiczny - Iwona Tokarska
  • 05:00 Muzyka przed świtem (z piątku na sobotę) - redakcja muzyczna

SOBOTA

6:00 – 7:00 AGRORADIO – Adam Wołek / Katarzyna Doros-Stachoń

7:00 – 11:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE – Katarzyna Zawadzka/Jakub Biel/Adam Wołek
7:15 Obieżyświat – Barbara Tyslik

11:00 – 13:00 SCIENCE BEZ FIKCJI - Wiesław Kolbusz
  • 11:45 Czwarta władza – Ireneusz Prochera
13:00 – 15:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY – Marzena Śmierciak

15:00 – 17:00 OPOLSKIE "RODOS" – magazyn działkowo-ogrodowy – Agnieszka Wawer-Krajewska

17:00 – 19:00 CAŁY NASZ SPORT - Grzegorz Frankowski, Jakub Biel, Adam Wołek, Cezary Puzyna

19:00 – 22:00 OLPP – OPOLSKA LISTA POLSKIEJ PIOSENKI – Witold Sułek

22:00 – 24:00 PROGRESYWNA ZMIANA ROCKA – Adam Wołek

00:00 – 06:00 PASMO POWTÓRKOWE
  • 00:00 Science bez fikcji – Wiesław Kolbusz
  • 02:00 Ze zdrowiem ci do twarzy - Marzena Śmierciak
  • 04:00 Agroradio - Adam Wołek

NIEDZIELA

6:00 – 7:00 EFFATHA - Roman Juranek

7:00 – 11:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE – Katarzyna Zawadzka/Jakub Biel/Adam Wołek
  • 8:00 – 9:00 Lwowska Fala
  • 10:15 – 10:25 Kreatywnie i aktywnie – Żaneta Plotnik-Krumpietz
11:00 – 12:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA – Ireneusz Prcohera/Daniel Klimczak

12:00 – 14:00 OPOLSKI KONCERT ŻYCZEŃ

14:00 – 16:00 NA KOCIĄ ŁAPĘ I NA PSA UROK – magazyn miłośników czworonogów - Magda Szybińska

16:00 – 18:00 WSZYSTKO O LITERATURZE - Witold Sułek

18:00 – 20:00 MOTORADIO – program motoryzacyjny – Wiesław Kolbusz

20:00 – 21:00 CZAS MNIEJSZOŚCI

21:00 – 22:00 CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski, Jakub Biel, Adam Wołek, Cezary Puzyna

22:00 – 24:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena i Jacek Mielcarkowie

00:00 – 06:00 PASMO POWTÓRKOWE
  • 00:00 Moto Radio Opole - Wiesław Kolbusz
  • 02:00 Wszystko o literaturze - Witold Sułek
  • 04:00 Effatha - Roman Juranek
  • 05:00 Niedzielna Loża Radiowa - Daniel Klimczak/Ireneusz Prochera
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »