Radio Opole » Audycje Radia Opole

TWOJE RADIO OPOLE

Twoje Radio Opole tworzymy wspólnie z Wami! Autorzy czekają na telefony i maile w sprawach, które dotyczą każdego z nas. Towarzyszymy Wam w pracy, w domu i w samochodzie. Kłopoty, z których trudno wybrnąć, sytuacje bez wyjścia, problemy, które nas przerastają, ale też i to, co dobrego dzieje się wokół i warto o tym opowiedzieć innym, bo dobrem też trzeba się dzielić!

Tradycyjnie po 12:00 zaczniemy od "Interwencji Radia Opole", czyli tematu, którym to Wy, drodzy słuchacze podzieliliście się z reporterami Radia Opole. Jeśli uważacie, że jest sprawa, którą warto, można, trzeba się podzielić, czekamy na zgłoszenia pod adresem: interwencje@radio.opole.pl, wiadomość można nam zostawić również pod numerem telefonu 774 23 22 33.

W audycji także:

13:45 Strzał w dychę – Witold Wośtak
14:45 OPP - działają i pomagają na Opolszczyźnie

Do słuchania od 12:05 do 15:00 zaprasza Dawid Rajwa. Z autorem można kontaktować się mailowo pisząc tu:
dawid.rajwa@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka 2023 - pasmo główne
Zobacz: Ramówka 2023 - Radio Opole 2 KULTURA (DAB+)
2023-09-29, 10:00

Mieszkanie dla studenta

Patrycja Katolik-Glesner [fot. Dawid Rajwa]
Patrycja Katolik-Glesner [fot. Dawid Rajwa]
Jedni szukają miejsca w akademiku, inni wolą wynająć mieszkanie. Czego oczekują żacy szukających lokum na czas studiów? Ale też jakie mogą być oczekiwania wobec żaków, również ze strony sąsiadów z pobliskich mieszkań? I przede wszystkim: czy jest jeszcze na rynku coś dla tych, którzy na studia dostali się z drugiego naboru? Między innymi o tym Dawid Rajwa rozmawia z Patrycją Katolik-Glesner z Investor Nieruchomości III Oddział Opole.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »