Radio Opole » Audycje Radia Opole

SZLACHETNE ZDROWIE

Ludzkie ciało, jego funkcjonowanie i metabolizm są niewyczerpanym źródłem tematów dla naukowców i badaczy. A kiedy nas zakłuje albo zaboli sami się przekonujemy, jak ważna jest wiedza o zdrowiu. W sposób nie do końca poważny, ale całkowicie merytoryczny szukamy odpowiedzi na najczęściej spotykane pytania związane z funkcjonowaniem organizmu człowieka.

Chcesz wiedzieć więcej? W każdy piątek na antenie Radia Opole po 22:00 zapraszamy do słuchania audycji „Szlachetne zdrowie” pod redakcją Krzysztofa Dobrowolskiego, której gościem jest gastroenterolog dr Janusz Stasiak.

Posłuchaj cyklu Fabryka człowiek.

Do słuchania w każdy piątek od 22:05 do 23:00 zaprasza Krzysztof Dobrowolski. Z autorem można kontaktować się mailowo: krzysztof.dobrowolski@radio.opole.pl

2021-07-02, 23:05

Wiktoria Kubiec o tym, jak psycholodzy już od wielu lat wspierają pacjentów na oddziałach szpitalnych

Zdjęcie ilustracyjne [fot. Wanda Kownacka]
Zdjęcie ilustracyjne [fot. Wanda Kownacka]
Dziś są częścią zespołu, medycy nie wyobrażają sobie kompleksowej pomocy bez ich udziału. Psycholodzy już od wielu lat wspierają pacjentów na oddziałach szpitalnych. Bardzo często są łącznikiem między pacjentem, a białym personelem. Wspierają, słuchają, budują pozytywne relacje również poza murami placówki. Zapraszamy na rozmowę z Wiktorią Kubiec, psychologiem z Klinicznego Centrum Położnictwa i Neonatologii w Opolu.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »