Radio Opole » Audycje Radia Opole

SZLACHETNE ZDROWIE

Ludzkie ciało, jego funkcjonowanie i metabolizm są niewyczerpanym źródłem tematów dla naukowców i badaczy. A kiedy nas zakłuje albo zaboli sami się przekonujemy, jak ważna jest wiedza o zdrowiu. W sposób nie do końca poważny, ale całkowicie merytoryczny szukamy odpowiedzi na najczęściej spotykane pytania związane z funkcjonowaniem organizmu człowieka.

Chcesz wiedzieć więcej? W każdy piątek na antenie Radia Opole po 22:00 zapraszamy do słuchania audycji „Szlachetne zdrowie” pod redakcją Krzysztofa Dobrowolskiego, której gościem jest gastroenterolog dr Janusz Stasiak.

Posłuchaj cyklu Fabryka człowiek.

Do słuchania od 22:05 do 23:00 zaprasza Krzysztof Dobrowolski. Z autorem można kontaktować się mailowo: krzysztof.dobrowolski@radio.opole.pl

2020-10-26, 14:49

Jesteś seniorem, posłuchaj audycji!

Seniorzy [fot. www.senior.pl]
Seniorzy [fot. www.senior.pl]
Seniorzy są zaliczani do grupy najbardziej zagrożonej zespołem COVID-19. Czy to znaczy, że sami powinni decydować się na przeprowadzenie testów w kierunku wirusa SARS-CoV-2? Tego typu, płatne badania - bez skierowania od lekarza - oferuje coraz więcej laboratoriów. Czy wykonanie testu daje jednoznaczną odpowiedź? Komu powinny służyć te metody diagnostyczne? O tym rozmawialiśmy z doktorem Januszem Stasiakiem, który w Radiu Opole prowadzi swoją praktykę lekarską w piątki po godz. 22:00.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***