Radio Opole » Audycje Radia Opole

WAKACYJNY PORADNIK WYSOKICH LOTÓW

W cyklu tym poznacie wiele ciekawych porad dla podróżujących samolotami. O czym musimy pamiętać przed wejściem na pokład samolotu, jak zachować się w różnych nietypowych sytuacjach, które mogą nas spotkać na lotnisku lub podczas lotu, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo? To cykl, w którym znajdziecie odpowiedzi na te pytania, by spokojnie dolecieć do celu.

Przedstawiamy tu kulisy pracy Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice im. Wojciecha Korfantego w Pyrzowicach (Katowice Airport). Port ten dysponuje jedną z najdłuższych dróg startowych dostępnych w Polsce, posiada 3 terminale pasażerskie o łącznej przepustowości około 8 mln pasażerów rocznie.

Cykl nadawany jest w naszej wakacyjnej audycji Mamy lato! w poniedziałki, wtorki i środy o 11:45. Zapraszają do słuchania Krzysztof Dobrowolski i Magda Szybińska.

Do autorów można napisać tu:
magdalena.szybińska@radio.opole.pl
krzysztof.dobrowolski@radio.opole.pl

Z kolei w czwartki o 11:45 zapraszamy w naszej wakacyjnej audycji Mamy lato! na
rozmowę z rzecznikiem lotniska Piotrem Adamczykiem oraz konkurs! Do wygrania lotniskowe gadżety i darmowe parkowanie na lotnisku w Pyrzowicach. Rozwiązanie konkursu w kolejnej części programu, ok. 14:20

Zaprasza do słuchania Iwona Tokarska. Do autorki można napisać tu:
iwona.tokarska@radio.opole.pl

Zobacz: Ramówka wakacyjna 2023 - pasmo główne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »