Radio Opole » Audycje Radia Opole

RAMÓWKA 2023 – pasmo główne

Wiadomości region, kraj świat: 06:00-23:00
Skrót wiadomości region, kraj, świat:
06:30, 07:30, 08;30, 15:30, 16:30 (od poniedziałku do piątku)
Prognoza pogody:
06:04-23:04 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości niemieckojęzyczne:
22:03 (od poniedziałku do piątku)
Autopilot Radia Opole:
06:59, 07:29, 07:59, 8.29 oraz 14:59, 15:29, 15:59, 16:29 – Cezary Puzyna (rano), Sławomir Kieler (po południu, od poniedziałku do piątku bez wakacji)
Wiadomości kulturalne: 10:03, 17:03 (od poniedziałku do piątku)
Wiadomości sportowe:
07:03, 16:03, 21:03 (od poniedziałku do piątku)
09:04, 22:08 (sobota i niedziela)
Wiadomości ekonomiczne:
09:03 (od poniedziałku do piątku)

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK

6:00–9:00 KTO RANO WSTAJE Z RADIEM OPOLE – Magda Szybińska / Kacper Śnigórski
8:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza/Ireneusz Prochera

9:00 – 12:00 DOBRY MOMENT W RADIU OPOLE - Iwona Tokarska
9:45 Cykl tematyczny cz.1
10:45 Radio książka (4 cykle po 20 odcinków/rok)
11:30 Cykl tematyczny cz. 2
11:45 (I-VI) Na końcu języka - Beata Granatowska/Ireneusz Prochera
11:45 (IX-XII) Słowne potyczki – Beata Granatowska/Ireneusz Prochera

Cykle tematyczne:
  • Styczeń – A to ciekawe – Beata Granatowska
  • Luty – 126 p. Mały, ale wariat – Ireneusz Prochera, produkcja: Krzysztof Rapp
  • Marzec i kwiecień – Eko Oko – Katarzyna Plewnia
  • Maj – Mundur od podszewki – Katarzyna Doros
  • Czerwiec – Plotnik plotkuje – Żaneta Plotnik-Krumpietz
  • Wrzesień – Na tropie – Ireneusz Prochera, produkcja: Witold Sułek
  • Październik – Strzał w dychę – Sławomir Kieler
  • Listopad – Niezwykli zwykli – Katarzyna Doros
  • Grudzień – Fantastyczny pomysł – Ireneusz Prochera

12:00–15:00 TWOJE RADIO OPOLE – Dawid Rajwa/Daniel Klimczak
12.10 Interwencja Radia Opole - Agnieszka Stefaniak/Krzysztof Dobrowolski
14:45 OPP - działają i pomagają na Opolszczyźnie

15:00–18:00 POPOŁUDNIÓWKA RADIA OPOLE - magazyn ekonomiczno-społeczno-informacyjny – Wiesław Kolbusz/Daniel Klimczak

15.00–16.00 MAGAZYN REPORTERÓW REPORTERSKIE TU I TERAZ
16.00–17.00 MAGAZYN EKONOMICZNY RADIA OPOLE
16:10 Twój portfel, czyli ekonomia w 90 sekund
16:45 Zdrowe ryby nie biorą - Monika Matuszkiewicz /wtorki/
16:45 Saldo - felieton ekonomiczny /piątki/
17.00–18.00 PUBLICYSTYKA W RADIU OPOLE
  • poniedziałek: Parlamentarny poniedziałek – Aneta Skomorowska-Kobza/Ireneusz Prochera, Młoda polityka – Aneta Skomorowska-Kobza/Ireneusz Prochera (1 raz w miesiącu/
  • wtorek: Magazyn Międzynarodowy/Magazyn Krajowy (tydzień na tydzień) Piotr Cywiński/Michał Rachoń – Magazyn Międzynarodowy, Piotr Semka/Piotr Gociek – Magazyn Krajowy
  • środa: Samorządowcy – Aneta Skomorowska-Kobza/Ireneusz Prochera
  • czwartek: Pracodawcy, związkowcy – wspólna sprawa - Aneta Skomorowska-Kobza/Ireneusz Prochera
  • piątek: Suma tygodnia – Magdalena Ogórek/Aneta Skomorowska-Kobza/Ireneusz Prochera
Okres wyborczy (wybory samorządowe i parlamentarne)
17:10 Wyborczy ring – debaty kandydatów /poniedziałek-piątek/
(dwa tygodnie przed ciszą przedwyborczą)

18:00–20:00 REWIRY KULTURY RADIA OPOLE – Tomasz Wojtyłko plus zespół kultury (Katarzyna Zawadzka, Małgorzata Ślusarczyk, Mariusz Majeran, Witold Sułek)
20:00–22:00 DOBRY WIECZÓR, TU RADIO OPOLE – Beata Granatowska
22:00–23:00 Wieczorne pasmo edukacyjne
23:00–01:00 Wieczorne pasmo muzyczne
01:00–06:00 PASMO POWTÓRKOWE
  • 01:20 Poranna rozmowa Radia Opole
  • 02:00 Wieczorne pasmo edukacyjne
  • 03:00 Popołudniówka Radia Opole

SOBOTA

6:00–7:00 AGRORADIO – Katarzyna Doros

7:00–11:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE – Katarzyna Zawadzka
8:15 Poranna rozmowa Radia Opole Aneta Skomorowska-Kobza/Ireneusz Prochera
9:15 Obieżyświat – Barbara Tyslik

11:00–13:00 SCIENCE BEZ FIKCJI – MAGAZYN NAUKOWY RADIA OPOLE – Adrian Chimiak/Kacper Śnigórski
11:45 Czwarta władza – Ireneusz Prochera
12:15 Świat okiem naukowca

13:00–15:00 ZE ZDROWIEM CI DO TWARZY W RADIU OPOLE – Marzena Śmierciak

15:00–19:00 CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski/Jakub Biel/Kacper Śnigórski

19:00–22:00 OLPP – OPOLSKA LISTA POLSKIEJ PIOSENKI – Witold Sułek

22:00–24:00 NOCNE PASMO MUZYCZNE - Tomasz Bazan

24:00–06:00 PASMO POWTÓRKOWE
  • 24:20 Poranna rozmowa Radia Opole
  • 01:10 Agroradio
  • 02:00 Ze zdrowiem ci do twarzy w Radiu Opole
  • 04:00 Since bez fikcji - magazyn naukowy Radia Opole
NIEDZIELA

6:00–7:00 EFFATHA Roman Juranek

7:00–11:00 WEEKEND Z RADIEM OPOLE Katarzyna Zawadzka
7:45 Z historycznego punktu widzenia – Bolesław Bezeg
8:15 Poranna rozmowa Radia Opole – Aneta Skomorowska-Kobza/Ireneusz Prochera
9:15 Kreatywnie i aktywnie – Żaneta Plotnik-Krumpietz
10:15 Zagrabione - Magdalena Ogórek

11:00–12:00 NIEDZIELNA LOŻA RADIOWA – Aneta Skomorowska-Kobza/Ireneusz Prochera

12:00–14:00 OPOLSKI KONCERT ŻYCZEŃ – Agnieszka Kurenda-Szmit/Żaneta Plotnik-Krumpietz

14:00–16:00 60 LAT KFPP – Agnieszka Kurenda-Szmit/Żaneta Plotnik-Krumpietz

16:00–18:00 WSZYSTKO O LITERATURZE – Witold Sułek

18:00–19:00 ŚLADAMI KRESOWEJ ATLANTYDY – Halina Nabrdalik

19:00–20:00 FORUM WIARY – Roman Juranek

20:00–21:00 CZAS MNIEJSZOŚCI

21:00–22:00 CAŁY NASZ SPORT – Grzegorz Frankowski/Jakub Biel/Kacper Śnigórski

22:00–24:00 SŁUCHAĆ I SŁYSZEĆ – Marzena i Jacek Mielcarkowie

24:00–06:00 PASMO POWTÓRKOWE
  • 24:20 Poranna rozmowa Radia Opole
  • 01:00 Wszystko o literaturze
  • 03:00 Śladami kresowej Atlantydy
  • 04:00 Forum wiary
  • 05:00 Niedzielna Loża Radiowa
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »