Radio Opole » O Radiu » Radio Opole poleca » Debaty wyborcze Radia Opole. Sprawdź, kiedy będziemy…
2024-03-13, 16:16 Autor: Radio Opole

Debaty wyborcze Radia Opole. Sprawdź, kiedy będziemy w Twoim powiecie

Debaty wyborcze Radia Opole. Sprawdź, kiedy będziemy w Twoim powiecie
Debaty wyborcze Radia Opole. Sprawdź, kiedy będziemy w Twoim powiecie
Jakie pomysły na rozwój miasta mają kandydaci w tegorocznych wyborach na burmistrza? W jaki sposób chcą poprawić stan dróg, przyciągać inwestorów, zatrzymać w mieście młodych, czy usprawnić komunikację zbiorową? M.in. takie pytania padną podczas debat organizowanych przez Radio Opole.

Zaplanowaliśmy 12 debat. Debaty będą rozpoczynać się o godz. 18:00 i potrwają maksymalnie 2 godziny.

Nasi dziennikarze odwiedzą wszystkie miasta powiatowe w regionie, by sprawdzić, co kandydaci na burmistrzów mają do zaoferowania lokalnej społeczności. Spotkania będą otwarte dla publiczności, dzięki czemu oprócz prowadzących, pytania będą mogli zadawać także sami mieszkańcy.

- Podobne rozwiązanie wprowadziliśmy przed wyborami parlamentarnymi. Odbiór programu przerósł wówczas nasze oczekiwania, dlatego postanowiliśmy wykorzystać doświadczenia z jesieni, a jednocześnie ułatwić mieszkańcom Opolszczyzny zapoznanie się z programami wyborczymi poszczególnych komitetów. Właśnie dlatego tym razem to my odwiedzimy ich miasta, zamiast organizować spotkania w naszej siedzibie - mówi Daniel Klimczak z redakcji publicystyki Radia Opole, jeden z prowadzących debaty.
Pierwszym punktem na przedwyborczej trasie Radia Opole będzie Nyski Dom Kultury, gdzie dziennikarze pojawią się w poniedziałek 18 marca, a na zakończenie cyklu Radio Opole zaprosi do debaty kandydatów do Sejmiku Województwa Opolskiego, którzy w piątek 5 kwietnia w Studenckim Centrum Kultury w Opolu będą przekonywać do poparcia swoich komitetów.

Sprawdź, kiedy będziemy w Twoim powiecie:
 • 18.03 Nysa - Nyski Dom Kultury,
 • 19.03 Głubczyce - Miejski Ośrodek Kultury
 • 20.03 Strzelce Opolskie - Strzelecki Ośrodek Kultury
 • 21.03 Krapkowice - Krapkowicki Dom Kultury
 • 22.03 Brzeg - Zespół Szkół Medycznych
 • 25.03 Olesno - Miejski Dom Kultury
 • 26.03 Kluczbork - Kino Bajka
 • 27.03 Prudnik - Prudnicki Ośrodek Kultury - Willa Kultury
 • 02.04 Namysłów - Rezydencja Limba
 • 03.04 Opole (miasto) - Studenckie Centrum Kultury
 • 04.04 Kędzierzyn-Koźle - Dom Kultury „Koźle”
 • 05.04 Opole (sejmik) - Studenckie Centrum Kultury

Zobacz także

2024-04-01, godz. 07:00 Proboszcz parafii ewangelicko-augsubrskiej w Opolu na audiencji u papieża Franciszka Przed świętami ksiądz Wojciech Pracki wraz z grupą 25 osób był w Watykanie i tam miał możliwość rozmawiać z głową Kościoła katolickiego. Rozmowa… » więcej 2024-03-18, godz. 17:07 „Muzyka to tylko narzędzie do zupełnie większych rzeczy niż nam się wydaje” - ARTur Moon Pianista ARTur Moon (Artur Sychowski) zajmuje się medytacją, wizualizacją, efektami dźwiękowymi i wzrokowymi - wszystko to można przeżyć uczestnicząc… » więcej 2024-02-12, godz. 12:50 "Z czterech stron świata z Radiem Opole" - akcja w Światowy Dzień Radia. Dowiedz się więcej! Światowy Dzień Radia postanowiliśmy w tym roku uczcić akcją pod hasłem "Z czterech stron świata z Radiem Opole". Skąd takie hasło? Otóż planujemy przejazd… » więcej 2024-02-07, godz. 12:30 Ależ akcja nam się szykuje! Zapraszamy na (Pół)Tłusty Czwartek na Plac Wolności w Opolu Pączków w tłusty czwartek nigdy dość, jak każe tradycja, choć wiadomo, że są kaloryczne, tłuste, słodkie i w nadmiarze po prostu - niezdrowe. Postanowiliśmy… » więcej 2024-01-20, godz. 20:03 Radio Opole na stokach Zieleńca! [ZDJĘCIA + RAMKA] Zapraszamy do świata zimowej magii z Radiem Opole na stokach w Zieleńcu! Odkryjcie niezapomniane chwile i pełne śnieżnych atrakcji wydarzenia. Przejrzyjcie… » więcej 2024-01-17, godz. 13:40 Radio Opole na stokach narciarskich w Zieleńcu! Będziemy tam już w sobotę i szykujemy mnóstwo atrakcji Radio Opole powraca na stoki narciarskie w Zieleńcu! Podobnie jak w poprzednich latach, radiowa ekipa będzie towarzyszyć Wam w białym szaleństwie! Już w… » więcej 2023-12-21, godz. 19:54 Święty Mikołaj odwiedził Radio Opole! [ZDJĘCIA, FILM] Święty Mikołaj trochę pobłądził i w swojej wędrówce dotarł do Opola dopiero dzisiaj... Jednak nic straconego, ponieważ w swoich saniach przywiózł… » więcej 2023-12-20, godz. 15:30 Spędź świąteczny czas z Radiem Opole – zobacz, co szykujemy Piękne kolędy, ciekawe rozmowy, transmisja pasterki, świąteczne poranki i specjalne audycje – to tylko niektóre z naszych propozycji na ten wyjątkowy czas… » więcej 2023-12-05, godz. 18:32 Konkurs Święta na +500 Słuchaj Radia Opole i wygrywaj bony na świąteczne zakupy o wartości 500 zł do sklepów sieci TomiMarkt! Zapraszamy do wspólnej zabawy w programie "Dobry… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »