Radio Opole » Kultura i rozrywka
2022-06-15, 18:00 Autor: Monika Matuszkiewicz

59. KFPP: nie tylko w eterze, ale też w internecie. W Radiu Opole próby, koncerty i wywiady z gwiazdami

Słuchacze Radia Opole mogą na bieżąco śledzić przygotowania do 59. KFPP [fot. Kasia Nowak]
Słuchacze Radia Opole mogą na bieżąco śledzić przygotowania do 59. KFPP [fot. Kasia Nowak]
Słuchacze Radia Opole mogą na bieżąco śledzić przygotowania do 59. KFPP[fot. Kasia Nowak]
Słuchacze Radia Opole mogą na bieżąco śledzić przygotowania do 59. KFPP[fot. Kasia Nowak]
Słuchacze Radia Opole mogą cały czas śledzić przygotowania do 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. W amfiteatrze działa festiwalowe studio oraz radiowy dział multimediów. Dzięki temu każdy wywiad czy relacja z prób bardzo szybko trafia na stronę internetową.
- Już od kilku lat rozstawiamy nasze studio i zapraszamy do niego artystów, ale też my wychodzimy do nich i obserwujemy ich podczas prób, a także koncertów - mówi Marcin Skomudek z redakcji nowych mediów.

- Tutaj zaangażowany jest cały dział nowych mediów. Jest nas 6 osób i codziennie od rana do wieczora staramy się przybliżyć państwu, jak to wygląda. To przygotowania do koncertów, ale też w czasie koncertowym, jakie są emocje, co można zobaczyć tutaj na miejscu w amfiteatrze, ale też poza nim.

Festiwalowe Radio Opole nadawane jest dla Opola i okolic na 96,5 FM. Dodatkowo wszystkie informacje są na naszym Facebooku, Instagramie, Twitterze oraz na stronie internetowej radio.opole.pl.
Marcin Skomudek

Kultura i rozrywka

2023-09-30, godz. 16:45 Wszyscy muzycy na scenie i organy. Inauguracja nowego sezonu w Filharmonii Opolskiej To był niezwykły koncert, owacje na stojąco i utwór na bis wykonany tylko na skrzypce i harfę. Do tego, po renowacji, zabrzmiały także organy. Filharmonia… » więcej 2023-09-29, godz. 21:00 "Zero Nudy". Olgierd Łukaszewicz opowiadał młodzieży, jak aktor pracuje nad rolą Spotkanie z Olgierdem Łukaszewiczem zakończyło Festiwal 'Zero Nudy' w Opolu. Przez cały tydzień w Młodzieżowym Domu Kultury odbywały się seanse filmowe… » więcej 2023-09-29, godz. 12:00 "Niekończąca się historia". Druga premiera w opolskich Lalkach 'Niekończąca się historia' jest drugą premierą w tym sezonie w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora. Spektakl wyreżyserował Marcin Wierzchowski, który dokonał… » więcej 2023-09-29, godz. 10:00 Organy wiodącym instrumentem nowego sezonu artystycznego w Filharmonii Opolskiej Rusza 72. sezon artystyczny w Filharmonii Opolskiej. Przygotowano piątkowe koncerty symfoniczne, niedzielne południowe koncerty organowe i szereg zajęć dla… » więcej 2023-09-28, godz. 18:00 "Raz w roku jest taka impreza". Festiwal Radości dla osób niepełnosprawnych w Prudniku Wokalne, instrumentalne i taneczne umiejętności prezentowali uczestnicy Festiwalu Radości - IV Prudnickiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych… » więcej 2023-09-28, godz. 17:30 40 osób powalczy w Opolskim Banku Talentów 2023 W piątek (29.09) rusza kolejna edycja Opolskiego Banku Talentów. To przedsięwzięcie, które ma wspomagać młodych muzyków w osiągnięciu sukcesu. Spośród… » więcej 2023-09-28, godz. 17:00 Jak wzmocnić odporność psychiczną przy pomocy literatury. Konferencja Biblioterapeutyczna w Opolu Bibliotekarze, nauczyciele, wychowawcy, pedagodzy, terapeuci oraz wszyscy zainteresowani biblioterapią i stosowaniem biblioterapii w swojej codziennej pracy zawodowej… » więcej 2023-09-28, godz. 07:30 Międzynarodowe Konkursy Perkusyjne w Szkole Muzycznej w Opolu Szkoła Muzyczna w Opolu przygotowuje Międzynarodowe Konkursy Perkusyjne. W ramach imprezy, która odbędzie się w październiku i listopadzie odbędą się… » więcej 2023-09-27, godz. 17:00 Prudnik: kilkanaście propozycji w nowym sezonie ośrodka kultury Warsztaty, teatr i taniec muzyczny - Prudnicki Ośrodek Kultury przygotował bogatą ofertę dla mieszkańców gminy i okolic. W październiku rusza nowy sezon… » więcej 2023-09-27, godz. 13:00 Pokazy prastarych technik wykonywania glinianych naczyń w Parku Historii we Włodzieninie Warsztaty lepienia glinianych naczyń - to kolejna impreza, która odbędzie się w Parku Historii we Włodzieninie. Dzieci i młodzież ze szkół podstawowych… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »