Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura) oraz Piotr Semka.
2021-11-30, 12:42 Autor: Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce" - komentują Piotr Giociek i Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
W ramach audycji Loża Radiowa, w każdy wtorek od godz. 12:15, Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce. O czym dziś w programie?

Hucpa Marty Lempart przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości odbiła się szerokim echem. Zachowanie Liderki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet spotkało się z krytyką, nie tylko ze strony prawicy.

Politycy Solidarnej Polski wręczyli kwiaty kobiecie, która starła się z Martą Lempart przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej. „Dla p. Teresy za ciężką pracę i odwagę do Marty L. Brawo!” - napisał na Twitterze wiceminister klimatu Jacek Ozdoba.

Posłowie na najbliższym posiedzeniu Sejmu zajmą zajmą się projektami ustaw dotyczących sędziów pokoju – propozycją prezydencką, a także PSL - Koalicji Polskiej oraz Lewicy. W porządku obrad jest też I czytanie zgłoszonego przez PiS projektu ustawy o Polskim Instytucie Rodziny i Demografii. Sejm zajmie się także – w ramach I czytania – obywatelskim projektem nowelizacji "Stop aborcji”.

Zmagamy się z medialną histerią w sprawie wariantu Omikron – powiedział prof. Włodzimierz Gut. Zdaniem wirusologa zamykanie granic nie ma sensu, bo odmiana ta jest już w Europie.

Złota piłka France Football. Według nieoficjalnych informacji pozyskanych przez Interię, w plebiscycie "France Football" zwyciężył Argentyńczyk. Dlaczego nie "Lewy"?

Zobacz także

2022-03-22, godz. 17:01, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" - prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji 'Otwarty mikrofon Radia Opole' Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce i nie tylko. O czym dziś w programie? » więcej 2022-03-15, godz. 11:29, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? Piotr Gociek i Piotr Semka o wojnie na Ukrainie, ale nie tylko! Posłuchaj - Ta wojna będzie wojną, w której każdy tydzień jest manewrowaniem, przy uważnej obserwacji przeciwnika - powiedział w ' Co tam Panie w polityce - Piotr Semka.- Atak na cele cywilne jest też naciskiem na Ukrainę, ale nie w sensie… » więcej 2022-03-09, godz. 17:05, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji 'Otwarty mikrofon Radia Opole' Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce i nie tylko. O czym dziś w programie? » więcej 2022-03-01, godz. 12:04, Otwarty mikrofon Radia Opole Piotr Gociek i Piotr Semka w Co tam Panie w polityce o wojnie, postawie Niemiec i polityce wewnętrznej Polski - Coś się wydarzyło w globalnym postrzeganiu Rosji. Dotąd Polaków i Litwinów postrzegano jako rusofobów. To się zmieniło - powiedział Piotr Gociek.- Rosja przypominała dotąd takiego oszusta salonowego, który potrafi zachowywać… » więcej 2022-02-23, godz. 14:45, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc W programie m.in. o rządowym projekcie ustawy o obronie ojczyzny i o opracowanych planach zarządzania kryzysowego na ewentualny napływ uchodźców z Ukrainy . » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »