Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura) oraz Piotr Semka.
2022-06-21, godz. 12:47, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? Odpowiadają Piotr Gociek i Piotr Semka Piotr Gociek i Piotr Semka we wtorkowym programie publicystycznym komentują:- zmiany w rządzie- wizytę przywódców 4 europejskich państw w Ukrainie- wypowiedź Angeli Merkel- 'skandalik' w niemczech » więcej 2022-06-15, godz. 14:26, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza m.in. o zapowiadanych zmianach w rządzie i możliwej zmianie terminu wyborów samorządowych Co tam Panie w polityce? Niby niewiele, a jednak jest o czym mówić. W Otwartym Mikrofonie rozmawialiśmy o zapowiadanych zmianach w rządzie, mobilizacji przed wyborami, możliwej zmianie terminu wyborów samorządowych - plusach i minusach… » więcej 2022-06-07, godz. 14:13, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam panie w polityce" w Radiu Opole. Piotr Gociek i Piotr Semka m.in. o gospodarce Rosji po sankcjach, niechęci lewicowych mediów wobec Borisa Johnsona W tym tygodniu Piotr Gociek i Piotr Semka w ramach cyklu 'Co tam panie w polityce' rozmawiali: - o tym co się dzieje na rynku wewnętrznym Rosji po wprowadzeniu sankcji, - o tym, że Rosja traktuje ukradzione zboże od Ukraińców jako broń… » więcej 2022-06-01, godz. 12:44, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza o dużych pieniądzach, dezinformacji i....... piłce nożnej! Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza w 'Co tam Panie w polityce' rozmawiają o:- Manewry polityczne wokół KPO - Dotacjach z Polskiego Ładu- Różnych obliczach dezinformacji- Robercie Lewandowskim » więcej 2022-05-24, godz. 15:26, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" – Piotr Gociek i Piotr Semka m.in. o przemówieniu A.Dudy przed ukraińskim parlamentem, pojednaniu polsko-ukraińskim, pomyśle dotyczącym jednej listy… Piotr Gociek i Piotr Semka w 'Otwartym mikrofonie' w cyklu 'Co tam Panie w polityce' rozmawiali w pierwszej części programu o przemówieniu prezydenta Andrzeja Dudy przed ukraińskim parlamentem w Kijowie. Przemowa i wizyta głowa państwa… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »