Radio Opole » Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole » Loża Radiowa (rozmowy w latach 2014 - 2021) » 'Co tam Panie w polityce' - komentują Piotr Giociek…
2021-11-30, 12:42 Autor: Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce" - komentują Piotr Giociek i Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
W ramach audycji Loża Radiowa, w każdy wtorek od godz. 12:15, Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce. O czym dziś w programie?

Hucpa Marty Lempart przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości odbiła się szerokim echem. Zachowanie Liderki Ogólnopolskiego Strajku Kobiet spotkało się z krytyką, nie tylko ze strony prawicy.

Politycy Solidarnej Polski wręczyli kwiaty kobiecie, która starła się z Martą Lempart przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Nowogrodzkiej. „Dla p. Teresy za ciężką pracę i odwagę do Marty L. Brawo!” - napisał na Twitterze wiceminister klimatu Jacek Ozdoba.

Posłowie na najbliższym posiedzeniu Sejmu zajmą zajmą się projektami ustaw dotyczących sędziów pokoju – propozycją prezydencką, a także PSL - Koalicji Polskiej oraz Lewicy. W porządku obrad jest też I czytanie zgłoszonego przez PiS projektu ustawy o Polskim Instytucie Rodziny i Demografii. Sejm zajmie się także – w ramach I czytania – obywatelskim projektem nowelizacji "Stop aborcji”.

Zmagamy się z medialną histerią w sprawie wariantu Omikron – powiedział prof. Włodzimierz Gut. Zdaniem wirusologa zamykanie granic nie ma sensu, bo odmiana ta jest już w Europie.

Złota piłka France Football. Według nieoficjalnych informacji pozyskanych przez Interię, w plebiscycie "France Football" zwyciężył Argentyńczyk. Dlaczego nie "Lewy"?

Zobacz także

2021-12-31, godz. 13:15 Piotr Mielec podsumowuje kondycję branży turystycznej i działaność OROT-u » więcej 2021-12-31, godz. 08:50 Piotr Moc o nowej ramówce Radia Opole na 2022 rok: więcej pasm towarzyszących, więcej muzyki i akcja letnia wspólna… - Będzie dużo muzyki, bo słuchacze to lubią. Przekonaliśmy się o tym w ostatnim czasie kiedy zmieniliśmy playlistę, tej przestrzeni muzycznej jest więcej… » więcej 2021-12-30, godz. 12:53 "Pracodawcy, związkowcy, eksperci" radiowa debata o technologii 5G i brakujących rękach do pracy w Norwegii » więcej 2021-12-30, godz. 12:53 "Prosto z sejmu" w Loży radiowej. Magdalena Ogórek rozmawia z publicystą Piotrem Semką COVID-19, media, politycy, internetowy hejt - w dzisiejszym programie redaktor Magdalena Ogórek w rozmowie z publicystą Piotrem Semką ("Do Rzeczy") podsumowali… » więcej 2021-12-30, godz. 09:43 Sebastian Szczurek o Rodzinnym Kapitale Opiekuńczym i zmianach w 500 plus » więcej 2021-12-29, godz. 13:09 Martyna Kolemba o aplikacji edukacyjnej (O)polska Historia - Aplikacja pokazuje dzieje naszego regionu - mówiła w Popołudniowej Loży Radowej Martyna Kolemba Gaschka, rzecznik wojewody opolskiego. » więcej 2021-12-29, godz. 12:57 Piotr Bujak o dofinansowaniu budowy obwodnicy Głogówka ale i problemie związanym z wkładem własnym do inwestycji - Dla nas to historyczna szansa, ale trochę jesteśmy na zakręcie - mówił w samorządowej odsłonie Loży Radiowej Piotr Bujak, burmistrz Głogówka. O środki… » więcej 2021-12-29, godz. 08:57 Dariusz Madera podsumowuje rok pracy szpitala tymczasowego i szczepieniach na COVD-19 - Widzimy, że tych pacjentów po szczepieniach trafia do szpitala tymczasowego bardzo mało - mówił w Porannej Loży Radiowej dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala… » więcej 2021-12-28, godz. 16:11 "Spięcie" - magazyn międzynarodowy Piotra Cywińskiego i Michała Rachonia. Wśród gości: Sebastian Kaleta, Władysław… » więcej 2021-12-28, godz. 14:11 "Co tam Panie w polityce?" – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji Loża Radiowa, jak w każdy wtorek, Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce. O czym dziś w program… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »