Radio Opole » Wiadomości z regionu
2022-12-04, 19:07 Autor: Katarzyna Doros-Stachoń

"Przegrać z mistrzami świata to nie wstyd". Opolscy kibice o meczu Polska-Francja

Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
"Przegrać po takiej walce i z mistrzami świata to nie wstyd" - to komentarz kibiców, którzy dzisiejsze zmaganie Polaków w Katarze obserwowali w strefie kibica w Stegu Arenie w Opolu. Przypomnijmy, drużyna Biało-Czerwonych przegrała z reprezentacją Francji 1-3 i odpada z mundialu. Gol dla Polaków w ostatnich sekundach meczu po rzucie karnym zdobył Robert Lewandowski.
- Na to czekaliśmy, zdecydowanie, wcześniej było bardzo dużo fajnych sytuacji, trochę niewykorzystanych. Pierwsza połowa była genialna, nie wiem, co potem się stało. Ten ostatni gol to tak na otarcie łez chyba - mówi fanka futbolu.

- Prawdopodobnie strata bramki przed przerwą podcięła naszym skrzydła i już nie poszło dalej. Ale to był naprawdę bardzo fajny mecz, na pewno lepszy niż ten z Argentyną - dodaje kibic z Opola.

- Mecz był dobry, grali dobrze. Wstydu nie ma. A ja uważam, że ta porażka jest do przełknięcia, przegrać z mistrzami świata to nie siara - mówią kolejni kibice.

- Zagraliśmy najlepszy mecz w tych mistrzostwach, ale Francuzi byli lepsi. Zabrakło szczęścia. Liczyłem na remis, dogrywkę, że w karnych się uda - komentują opolanie.

- Ja obstawiałem, że będzie 2-1 dla Polski. Jestem zawiedziony wynikiem, ale grali lepiej. Zmieniła się taktyka i grali bardziej zwinnie - dodaje młody kibic.

Polacy tym samem odpadają z mundialu w Katarze. Reprezentacja Francji w ćwierćfinale zagra ze zwycięzcą meczu Anglia-Senegal.
Kibice po meczu Polska-Francja

Wiadomości z regionu

2023-02-08, godz. 21:45 Gorąca dyskusja na spotkaniu o obwodnicy Lędzin. "Rozmowa o nowym przebiegu drogi zawsze jest trudna" Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyło się popołudniowe spotkanie informacyjne w sprawie planowanej budowy obwodnicy Lędzin obok Opola. » więcej 2023-02-08, godz. 20:30 Zmiany cywilizacyjne, ale też rozwój diagnostyki. Dzieci ze spektrum autyzmu przybywa Wzrasta liczba wydawanych orzeczeń, które mówią o spektrum autyzmu. Jak podkreślają eksperci wpływ na to mają zmiany cywilizacyjne, ale też rozwój diagnostyki… » więcej 2023-02-08, godz. 20:05 Radio Opole wśród nagrodzonych. Wojewoda przyznał statuetki za "Patriotyzm w Myśli i Działaniu" Radio Opole docenione. Po raz pierwszy w historii wojewoda opolski podsumował wydarzenia, projekty i inicjatywy patriotyczne zrealizowane w ubiegłym roku przez… » więcej 2023-02-08, godz. 20:00 Namysłów wybuduje kompleks sportowy. Będzie na nim miejsce dla piłkarzy i nie tylko Namysłów przymierza się do kolejnej inwestycji w sport. Tym razem tamtejszy magistrat chce zbudować kompleks boisk przy ulicy Braterskiej. » więcej 2023-02-08, godz. 20:00 Opaski dla seniorów. Komprachcice chcą rozszerzyć system teleopieki Komprachcicki 'Korpus Wsparcia Seniorów' będzie rozszerzony. Kolejnych kilkadziesiąt opasek bezpieczeństwa chce rozdać w tym roku wśród osób starszych… » więcej 2023-02-08, godz. 19:00 Pod Brzegiem zatruły się dwa bieliki. Nie wiadomo, czy to celowe działanie W ostatnich dniach pod Brzegiem odnaleziono dwa chore bieliki. Ptaki się zatruły. Na razie nie można stwierdzić, że było czyjeś celowe działanie. » więcej 2023-02-08, godz. 18:30 Stowarzyszenie Kobiet Żędowickich od lat pielęgnuje tradycję skubania pierza Skubać pierze każdy może. Udowodniają to panie ze Stowarzyszenia Kobiet Żędowickich, które zaangażowane są w pielęgnowanie tej tradycji. » więcej 2023-02-08, godz. 18:00 W środku bez problemu, na zewnątrz przeszkadza zima. Remont SOSW w Kluczborku Na etapie prac wykończeniowych jest remont Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kluczborku. » więcej 2023-02-08, godz. 17:15 Wycinka drzew pomiędzy Zawadzkiem a Kolonowskiem. "Zagrażały bezpieczeństwu ludzi" Były nadgryzione przez bobry lub po prostu suche. Mowa o drzewach, które jeszcze niedawno rosły wzdłuż kanału hutniczego pomiędzy Zawadzkiem a Kolonowskiem… » więcej 2023-02-08, godz. 17:00 Wójt gminy Zębowice pozostaje osobą niekaraną. Apelacja przyniosła efekt Sąd Okręgowy w Opolu warunkowo umorzył postępowanie karne na roczny okres próby wobec Waldemara Czai, wójta gminy Zębowice. Okres próby. Samorządowiec… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »