Radio Opole » Wiadomości z regionu
2022-12-04, 19:07 Autor: Katarzyna Doros-Stachoń

"Przegrać z mistrzami świata to nie wstyd". Opolscy kibice o meczu Polska-Francja

Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
Strefa kibica w Stegu Arenie w Opolu [fot. Katarzyna Doros-Stachoń]
"Przegrać po takiej walce i z mistrzami świata to nie wstyd" - to komentarz kibiców, którzy dzisiejsze zmaganie Polaków w Katarze obserwowali w strefie kibica w Stegu Arenie w Opolu. Przypomnijmy, drużyna Biało-Czerwonych przegrała z reprezentacją Francji 1-3 i odpada z mundialu. Gol dla Polaków w ostatnich sekundach meczu po rzucie karnym zdobył Robert Lewandowski.
- Na to czekaliśmy, zdecydowanie, wcześniej było bardzo dużo fajnych sytuacji, trochę niewykorzystanych. Pierwsza połowa była genialna, nie wiem, co potem się stało. Ten ostatni gol to tak na otarcie łez chyba - mówi fanka futbolu.

- Prawdopodobnie strata bramki przed przerwą podcięła naszym skrzydła i już nie poszło dalej. Ale to był naprawdę bardzo fajny mecz, na pewno lepszy niż ten z Argentyną - dodaje kibic z Opola.

- Mecz był dobry, grali dobrze. Wstydu nie ma. A ja uważam, że ta porażka jest do przełknięcia, przegrać z mistrzami świata to nie siara - mówią kolejni kibice.

- Zagraliśmy najlepszy mecz w tych mistrzostwach, ale Francuzi byli lepsi. Zabrakło szczęścia. Liczyłem na remis, dogrywkę, że w karnych się uda - komentują opolanie.

- Ja obstawiałem, że będzie 2-1 dla Polski. Jestem zawiedziony wynikiem, ale grali lepiej. Zmieniła się taktyka i grali bardziej zwinnie - dodaje młody kibic.

Polacy tym samem odpadają z mundialu w Katarze. Reprezentacja Francji w ćwierćfinale zagra ze zwycięzcą meczu Anglia-Senegal.
Kibice po meczu Polska-Francja

Wiadomości z regionu

2024-05-29, godz. 22:03 "Różnorodność jest siłą i zasobem". Szymon Hołownia w Opolu Marszałek Sejmu RP Szymon Hołownia przyjechał dzisiaj (29.05) do Opola. Wsparł Różę Thun, która startuje w eurowyborach z listy Trzeciej Drogi w okręgu… » więcej 2024-05-29, godz. 20:00 Strażacy świętowali w Prudniku. Wręczono odznaczenia i awanse Dzień Strażaka obchodzono oficjalnie oraz piknikowo w Prudniku. Podczas uroczystości wręczono odznaczenia, awanse i nagrody rzeczowe. Za oddaną służbę… » więcej 2024-05-29, godz. 19:00 Opolscy policjanci gotowi do sezonu nad jeziorami turawskimi Policja oficjalnie rozpoczęła sezon wodny nad jeziorami turawskimi. Funkcjonariusze zapowiadają patrole na wodzie, nad wodą i wytężone kontrole trzeźwości… » więcej 2024-05-29, godz. 18:00 Metamorfoza DPS-u w Prudniku. Będą komfortowe warunki pobytu seniorów i niepełnosprawnych Więcej udogodnień i pomieszczeń dla pensjonariuszy - to efekt gruntownej modernizacji Domu Pomocy Społecznej w Prudniku. Zakres inwestycji obejmuje przebudowę… » więcej 2024-05-29, godz. 17:15 Jednak weto. Prezydent Andrzej Duda zadecydował w sprawie uznania języka śląskiego Prezydent Andrzej Duda zawetował nowelizację ustawy o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz języku regionalnym i przekazał ustawę Sejmowi do ponownego… » więcej 2024-05-29, godz. 16:52 Dramatyczna sytuacja pracowników walcowni z Zawadzkiego. "Szukamy rozwiązań" Sytuacja w Walcowni Rur Andrzej w Zawadzkiem jest dramatyczna. Do końca września prace straci ponad 400 osób. Dziś (29.05) z częścią załogi zakładu, jego… » więcej 2024-05-29, godz. 16:15 Do rodziny Odry Opole dołączyło sześć kolejnych lokalnych klubów Rodło Opole, UKP Gol Opole, UKS Dziesiątka Opole, LZS Sławice, Groszmal Opole oraz LZS Grudzice - te kluby sportowe stały się oficjalnymi partnerami Odry… » więcej 2024-05-29, godz. 16:15 Podczas remontu pałacu w Wysokiej odkryto unikatowe malowidła cenionego artysty z XVIII wieku Wyjątkowe odkrycie w pałacu w Wysokiej. Podczas prac remontowych w głównym salonie zabytkowego obiektu natrafiono na malowidła ścienne Fratiska Sebastiniego… » więcej 2024-05-29, godz. 15:30 Uczniowie opolskiej "dziewiątki" nie zapomną o gen. Andersie Gen. Władysław Anders od dziś będzie lepiej znany uczniom opolskiego liceum nr 9. Na ścianie placówki odsłonięto poświęconą mu tablicę, a młodzież… » więcej 2024-05-29, godz. 13:20 Wjechał ciężarówką w słup i ogrodzenie domu w Kopicach, a następnie uciekł Mieszkańców jednej z posesji w Kopicach (gm. Grodków) obudził dziś hałas. W przydrożny słup, ogrodzenie posesji i dom tuż po 6:30 uderzył samochód ciężarowy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »