Radio Opole » Patronaty - polecamy
2021-11-16, 16:50 Autor: Paula Hołubowicz

Miejski Dom Kultury w Oleśnie zaprasza na koncert Michała Kielaka i Jakuba Andrzejewskiego

Publiczność [fot. Pixabay: thekaleidoscope]
Publiczność [fot. Pixabay: thekaleidoscope]
Miejski Dom Kultury w Oleśnie i Fundacja Blues Opole wraz z współorganizatorami zapraszają młodzież z powiatu oleskiego do udziału w akcji "W zdrowym ciele, zdrowy duch, bo to do pracy pierwszy krok", w ramach której planowane jest spotkanie młodzieży z dietetykami, trenerem personalnym i masażystą. Całość wydarzenia uświetni koncert Michała Kielaka i Jakuba Andrzejewskiego. Wydarzenie odbędzie się we wtorek (23.11) o godz. 17:30 w MDK w Oleśnie.
Organizatorzy przedsięwzięcia za cel główny obrali sobie przybliżenie młodym ludziom tematu czy żywienie ma wpływ na efektywność pracy. W trakcie przedsięwzięcia planowane jest spotkanie młodzieży z dietetykiem, trenerem personalnym i masażystą.

Dodatkowym atutem akcji jest promocja młodych artystów, którzy chcieliby pochwalić się swoimi umiejętnościami oraz uświetnić całe przedsięwzięcie.

Kolejną atrakcją wydarzenia będzie koncert duetu Michała Kielaka i Jakuba Andrzejewskiego. Michał Kielak to najbardziej utytułowany bluesowy harmonijkarz w Polsce. Współpracuje z wieloma artystami sceny bluesowo-rockowej w Polsce, jak i za granicą. Natomiast Jakub Andrzejewki to lider bydgoskiej grupy Pokój Numer 3, wokalista i gitarzysta.

Dodatkowo artyści spotkają się z młodzieżą, aby porozmawiać o ich pasjach, pomysłach na życie oraz o tym, że warto pomyśleć już teraz o swojej przyszłości.

Dodajmy, że wstęp na wydarzenie jest płatny i wynosi 15 zł. Dla młodzieży posiadającej legitymację szkolną wstęp jest darmowy.

Organizatorem wydarzenie są: Młodzieżowe Centrum Kariery i Ośrodek Szkolenia i Wychowania Opolskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Oleśnie we współpracy z Miejskim Domem Kultury i Fundacją Blues Opole.

Radio Opole objęło nad wydarzeniem patronat medialny.
Plakat W zdrowym ciele, zdrowy duch, bo to do pracy pierwszy krok

Patronaty - polecamy

2022-01-12, godz. 11:37 "Hej! Kolęda, Kolęda"... W Komprachcicach po raz trzynasty odbędzie się Festiwal Kolęd i Pastorałek Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach zaprasza na XIII Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek „Hej! Kolęda, Kolęda…”. Wydarzenie odbędzie… » więcej 2022-01-11, godz. 12:57 "Z chemią za pan brat". Weź udział w konkursie chemicznym! Uczniowie klas siódmych i ósmych ze wszystkich szkół podstawowych na Opolszczyźnie, ponownie będą mogli sprawdzić swoją znajomość chemii. Rusza bowiem… » więcej 2022-01-11, godz. 11:03 Motocykliści zapraszają do wspólnego kolędowania Już po raz 15. prudniccy motocykliści zrzeszeni w Opolskim Towarzystwie Motocyklowym zapraszają na wspólne kolędowanie. Spotkanie odbędzie się w najbliższą… » więcej 2022-01-05, godz. 15:57 Gale Noworoczne w Filharmonii Opolskiej Już w ten czwartek (06.01) w Filharmonii Opolskiej rusza cykl siedmiu koncertów, którymi muzycznie przywitamy 2022 rok. Od lat pierwsze dni stycznia w Filharmonii… » więcej 2022-01-04, godz. 20:54 "Dziadek do orzechów" w wykonaniu Polskiego Baletu Królewskiego już 19 stycznia w Filharmonii Opolskiej! Klasyka baletu w świątecznym spektaklu w wykonaniu Polskiego Baletu Królewskiego. Już 19 stycznia w Filharmonii Opolskiej będzie okazja obejrzenia 'Dziadka… » więcej 2021-12-21, godz. 22:05 Zbigniew Zamachowski i Maciej Miecznikowski w Filharmonii Opolskiej, czyli Sylwester z "Blues Brothers" Dla wszystkich, którzy jeszcze nie mają pomysłu, gdzie spędzić w tym roku Sylwestra, z pomocą przychodzi Filharmonia Opolska. Na ten wyjątkowy wieczór… » więcej 2021-12-20, godz. 15:34 „Tryptyk Śląski” Wojciecha Ciuraja na winylu już dostępny w formie ekskluzywnego boxu! Z okazji setnej rocznicy Powstań Śląskich, Wojciech Ciuraj - historyk z wykształcenia, Ślązak z urodzenia i twórca z pasji - postanowił połączyć swoje… » więcej 2021-12-14, godz. 14:17 XXXII Strzelecki Bieg uliczny im. Euzebiusza Ferta Już w sobotę (18.12) wystartuje 32. Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta w Strzelcach Opolskich. Przed uczestnikami 15-kilometrowa trasa. Bieg wystartuje… » więcej 2021-12-14, godz. 10:57 Chór Filharmonii Narodowej pierwszy raz w Opolu. Szykują się dwa koncerty! Już w najbliższy piątek (17.12) i sobotę (18.12) filharmonia zaprasza na dwa specjalne koncerty adwentowe. Wystąpi piątka solistów, pierwszy raz w Opolu… » więcej 2021-12-08, godz. 16:37 Muzeum Wsi Opolskiej zaprasza na IV Kiermasz Bożonarodzeniowy Co zrobić by poczuć atmosferę zbliżających się świąt? Przyjechać w sobotę (11.12) do Muzeum Wsi Opolskiej i wziąć udział IV Kiermaszu Bożonarodzeniowy!… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »