Radio Opole » Patronaty - polecamy
2021-10-22, 10:46 Autor: Opis prasowy/oprac. Agnieszka Lubczańska

Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz

Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz Owsiak
Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz Owsiak
„Mam 31 lat i 5 miesięcy, a czuję się jakbym miała 90. Dodam jeszcze raz: kocham życie i żyć chcę, choć cierpię męki. Lecz życie ma się jedno i trzeba je szanować, jakie by nie było” - te słowa kieruje do nas Ewa, autorka, a zarazem bohaterka opowieści. Thriller, dramat, sensacja w jednym, a do tego rzecz oparta na faktach - książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz jest już dostępna. Radio Opole objęło wydawnictwo patronatem medialnym.
Autorka pochodzi z Opolszczyzny. Od lat boryka się z różnego rodzaju bardzo poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Książka to opowieść o jej życiu, w którym nie brakowało dramatycznych sytuacji. „Matka-pijaczka, brak ojca, okulary ze szkłami jak denka od jaboli, gruba, w szmaty ubrana. Nawet dałam sobie wmówić, iż jestem głupia, nic nie umiem” - pisze. Ewa jednak nie chce tak żyć. Ma aspiracje. Kocha sztukę i muzykę, choć ma bardzo słaby wzrok - maluje obrazy, pisze bloga, opiekuje się zwierzętami. W książce możemy prześledzić trudną walkę, jaką toczyła przez wiele lat, by w końcu dopiąć swego, pokonać przeciwności...

Tylko dla dorosłych! - ostrzega wydawca. Tak makabrycznego scenariusza nie powstydziliby się hollywoodzcy filmowcy czy autorzy thrillerów. To historia, w której każda kolejna strona zaskoczy was ładunkiem emocjonalnym i kryminalnym tłem - czytamy w nadesłanym opisie.

Celem napisania książki jest zabranie przez autorkę pieniędzy na leczenie, które wymaga sporych wydatków, Książka jest już w sprzedaży - oto link: https://allegrolokalnie.pl/oferta/die-alive-umrzec-zywym-na-faktach-dramat-thriller.

Więcej o autorce i jej twórczości można przeczytać na jej profilu tu: https://www.facebook.com/hellbunny2021/

[fot. materiały autorki]


Patronaty - polecamy

2021-11-29, godz. 15:17 "Widzenie Eneasza" - zobacz rozmowę Witolda Sułka z Piotrem Goćkiem [FILM] Nakładem Oficyny Wydawniczej Volumen ukazał się autorski wybór wierszy Piotra Goćka, znanego pisarza i publicysty, który jako poeta debiutował poza zasięgiem… » więcej 2021-11-29, godz. 14:15 Mikołaj wyruszył już w drogę w kierunku Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu! Na muzyczne mikołajki, podczas których wystąpi zespół Mamy Śpiewamy i oczywiście nie zabraknie Świętego Mikołaja i słodkiej niespodzianki, już w najbliższą… » więcej 2021-11-25, godz. 16:25 O jego życie 3 lata temu walczyła cała Polska – Dawidek Drapacz znów potrzebuje pomocy! Chłopiec urodził się z ciężką wadą serca i płuc oraz bardzo wąskimi tętnicami płucnymi. W Polsce, mimo starań lekarzy, wielu zabiegom i operacjom… » więcej 2021-11-23, godz. 12:39 Stradivarius zagości w Filharmonii Opolskiej już w ten piątek! Już w najbliższy piątek (26.11) o godzinie 19:00 Filharmonia Opolska zaprasza na koncert z cyklu Strefa Gwiazd. Orkiestra Symfoniczna pod dyrekcją Przemysława… » więcej 2021-11-23, godz. 12:14 Rozdanie nagród i wyróżnień laureatom 12. edycji konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Opolskiego … Jak podkreślają organizatorzy, konkurs ten jest doskonałą okazją do pokazania, jak zmieniają się miejscowości naszego regionu, a przestrzeń wokół staje… » więcej 2021-11-22, godz. 14:46 Czas na Magiczne Charytatywne Andrzejki! Już po raz piąty Rada Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych nr 13 w Opolu zaprasza na Magiczne Charytatywne Andrzejki. Wszystkie bilety-cegiełki w cenie 250… » więcej 2021-11-22, godz. 14:33 Instytut Śląski w Opolu zaprasza na konferencję pt. "Wspólny mit czy źródło sporu politycznego? Dziedzictwo opozycji… Instytut Śląski w Opolu zaprasza na międzynarodową konferencję naukową z cyklu Colloquium Opole, która odbędzie się w dniach 23-24 listopada. Jej tematem… » więcej 2021-11-22, godz. 10:40 Już po raz 28. Jezuicki Ośrodek Formacji i Kultury "Xaverianum" zaprasza na swoje coroczne święto! Dni Xaverianum to tydzień chrześcijańskiej kultury studenckiej, w który zaangażowani są liczni studenci opolskiego środowiska akademickiego. Wydarzenie… » więcej 2021-11-18, godz. 20:06 Premiera albumu "Darek Kozakiewicz LIVE"! Darek Kozakiewicz i przyjaciele wystąpili w Studiu M im. SBB Radia Opole 17 czerwca 2021. Wtedy to powstał projekt, którego efektem jest album 'Darek Kozakiewicz… » więcej 2021-11-16, godz. 21:10 Premiera spektaklu ,,Baba (O!)polska" w ramach projektu ,,Teatrem w (O!)polskie" już w czwartek w Wołczynie Wielkimi krokami zbliża się premiera spektaklu ,,Baba (O!)polska'. W roli tytułowej wystąpi śpiewaczka, solistka, aktorka Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »