Radio Opole » Patronaty - polecamy
2021-10-22, 10:46 Autor: Opis prasowy/oprac. Agnieszka Lubczańska

Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz

Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz Owsiak
Książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz Owsiak
„Mam 31 lat i 5 miesięcy, a czuję się jakbym miała 90. Dodam jeszcze raz: kocham życie i żyć chcę, choć cierpię męki. Lecz życie ma się jedno i trzeba je szanować, jakie by nie było” - te słowa kieruje do nas Ewa, autorka, a zarazem bohaterka opowieści. Thriller, dramat, sensacja w jednym, a do tego rzecz oparta na faktach - książka "Die alive - Umrzeć żywym" Ewy Beaty Anklewicz jest już dostępna. Radio Opole objęło wydawnictwo patronatem medialnym.
Autorka pochodzi z Opolszczyzny. Od lat boryka się z różnego rodzaju bardzo poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Książka to opowieść o jej życiu, w którym nie brakowało dramatycznych sytuacji. „Matka-pijaczka, brak ojca, okulary ze szkłami jak denka od jaboli, gruba, w szmaty ubrana. Nawet dałam sobie wmówić, iż jestem głupia, nic nie umiem” - pisze. Ewa jednak nie chce tak żyć. Ma aspiracje. Kocha sztukę i muzykę, choć ma bardzo słaby wzrok - maluje obrazy, pisze bloga, opiekuje się zwierzętami. W książce możemy prześledzić trudną walkę, jaką toczyła przez wiele lat, by w końcu dopiąć swego, pokonać przeciwności...

Tylko dla dorosłych! - ostrzega wydawca. Tak makabrycznego scenariusza nie powstydziliby się hollywoodzcy filmowcy czy autorzy thrillerów. To historia, w której każda kolejna strona zaskoczy was ładunkiem emocjonalnym i kryminalnym tłem - czytamy w nadesłanym opisie.

Celem napisania książki jest zabranie przez autorkę pieniędzy na leczenie, które wymaga sporych wydatków, Książka jest już w sprzedaży - oto link: https://allegrolokalnie.pl/oferta/die-alive-umrzec-zywym-na-faktach-dramat-thriller.

Więcej o autorce i jej twórczości można przeczytać na jej profilu tu: https://www.facebook.com/hellbunny2021/

[fot. materiały autorki]


Patronaty - polecamy

2022-05-19, godz. 19:24 „Po niemiecku, naturalnie!” – Filharmonia Opolska zaprasza na wyjątkowy koncert Już 27.05 (piątek) Orkiestra Filharmonii Opolskiej wystąpi pod dyrekcją Eugene Tzigane’a - okrzykniętego przez gazetę Berliner Morgenpost „opanowanym… » więcej 2022-05-18, godz. 17:45 Azalie już w pełnym rozkwicie, czas na wyjątkowy festiwal muzyczny w Mosznej W programie cztery koncerty (każdy wyjątkowy!), a inauguracji towarzyszyć będzie wernisaż prac malarskich Małgorzaty Karp-Soi w Galerii Moszna Zamek. XXXVIII… » więcej 2022-05-17, godz. 18:16 Spotkanie z Elżbietą Dzikowską Kiedy granice były zamknięte, a dalekie podróże niemożliwe, ona opowiadała o świecie zza kurtyn i oceanów. Nikt i nic nie mogło jej zatrzymać. Dziennikarka… » więcej 2022-05-16, godz. 16:50 20. Międzynarodowe Targi Turystyki "W Stronę Słońca" już w weekend Już po raz 20. w samym centrum Opola odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyki 'W Stronę Słońca'. Od piątku (20.05) do niedzieli (22.05) kilkudziesięciu… » więcej 2022-05-16, godz. 15:59 "Belcanto bez słów", czyli bogactwo muzyki instrumentalnej słonecznej Italii już w piątek w Filharmonii Opolskiej Już w najbliższy piątek (20.05) Orkiestra Filharmonii Opolskiej wystąpi pod dyrekcją Christiana Schumanna, który szybko zyskał reputację zarówno jako… » więcej 2022-05-16, godz. 15:11 "Zaczytane Opolskie" - zobacz gdzie, kiedy i z kim szykują się spotkania autorskie w maju i czerwcu Znane są już terminy spotkań z autorkami i autorami w ramach 6. odsłony 'Zaczytane Opolskie'. Promująca czytelnictwo i literaturę polską wśród mieszkańców… » więcej 2022-05-15, godz. 17:55 Majówka w Stajni na Warszawskiej w Głubczycach już w niedzielę – poznaj szczegóły! Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Tacy Sami” z Głubczyc zaprasza na coroczną majówkę. Szykuje się wiele atrakcji, m.in. loteria fantowa… » więcej 2022-05-14, godz. 18:07 Zbliża się tenisowy turniej miasta Opola – zapisy tylko do czwartku (19.05)! Przed nami największe coroczne wydarzenie tenisowe w Opolu. W tym roku tenisowy turniej miasta Opola odbędzie się w czasie dni miasta. Wydarzenie jest skierowane… » więcej 2022-05-12, godz. 20:35 V Mistrzostwa Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Medycznych w Brzegu już w sobotę! Już po raz piąty czteroosobowe drużyny reprezentujące szkoły średnie województwa opolskiego będą miały okazję wykazać się wiedzą teoretyczną z zakresu… » więcej 2022-05-12, godz. 17:25 Inga pomaga Ukrainie tworząc bransoletki – każdy może wesprzeć akcję! Inga ma 15 lat i jest uczennicą l klasy liceum VI Ogólnokształcącego w Opolu. Jest też przewodniczącą Placówki wsparcia dziennego Oaza prowadzonej przez… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »