Radio Opole » Patronaty - polecamy
2021-08-02, 08:49 Autor: Justyna Krzyżanowska

Zbliża się 2. Dzień Małego Strażaka w Boguszycach – poznaj szczegóły!

Zdjęcie ilustracyjne [fot. Marcin Boczek]
Zdjęcie ilustracyjne [fot. Marcin Boczek]
Już po raz drugi strażacy z OSP Źlinice-Boguszyce zapraszają najmłodszych do udziału w Dniu Małego Strażaka. Tego dnia dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi strażacy-ratownicy. Masa wyzwań, mnóstwo konkurencji a co najważniejsze solidna dawka wiedzy na temat ratowania ludzkiego życia!
Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. wzbudzenie – poprzez udział w zabawach i pokazach – zainteresowania dzieci pomocą potrzebującym. Ponadto, tegoroczne wydarzenie ma pomóc w zbiórce na operację serduszka Szymona Dudka. Chłopiec cierpi na Chorobę Ebsteina. Jego szansą na życie i zdrowie jest nierefundowana operacja serca w Boston Children's Hospital.

W programie m.in. profesjonalny tor strażacki dla dzieci, pokaz ratownictwa, malowanie twarzy, dmuchańce, masaż dopasowany indywidualnie i ścianka wspinaczkowa. Ponadto, na miejscu nie zabraknie kawy i ciasta, potraw z grilla, zabawy tanecznej i wielu innych atrakcji. Organizatorzy planują także licytacje bonów i wejściówek do różnorodnych miejsc.

2. Dzień Małego Strażaka odbędzie się 07.08.2021 r. (sobota) na placu zabaw w Boguszycach (pow. Opolski). Początek o godz. 14:00.

Na spotkanie zaprasza OSP Źlinice-Boguszyce. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło 2. Dzień Małego Strażaka patronatem medialnym.

Zbliża się 2. Dzień Małego Strażaka w Boguszycach – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Patronaty - polecamy

2021-09-27, godz. 14:04 V Krajowy Kongres Sekretarzy Integracja środowiska sekretarzy, wymiana doświadczeń oraz debata wokół najbardziej aktualnych zagadnień oddziałujących na codzienną pracę kadr samorządowych… » więcej 2021-09-27, godz. 13:26 SBB – wyjątkowy koncert z okazji 50-lecia zespołu tym razem we Wrocławiu. Muzyka będzie połączona ze spektaklem… Trwa jubileuszowy rok zespołu SBB. Jedna z najważniejszych grup w dziejach polskiej muzyki świętuje 50-lecie istnienia. Z tej okazji już w najbliższą niedzielę… » więcej 2021-09-24, godz. 13:09 Festyn charytatywny w Gąsiorowicach już w tę sobotę. Przyjdź i pomóż chorej Oliwce Występy artystyczne, malowanie twarzy, tatuaże oraz pyszne regionalne jedzenie - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na mieszkańców wsi Gąsiorowice… » więcej 2021-09-23, godz. 15:30 Festiwal Reportażu Sportowego „Patyk” po raz drugi nagrodzi najlepszych twórców! TVP3 Opole zaprasza na II Festiwal Reportażu Sportowego PATYK, który odbędzie się w dniach 23 - 25 września w Studenckim Centrum Kultury Opolu. Na miłośników… » więcej 2021-09-22, godz. 15:03 Łap RAP! – rusza projekt MPP w Opolu! Wśród prowadzących warsztaty Jarecki i DJ BRK! Łap RAP!, to interdyscyplinarny projekt edukacyjny, którego ideą jest zaprezentowanie bogatego i zróżnicowanego dorobku kultury hip-hopowej. Organizatorom… » więcej 2021-09-22, godz. 08:27 Rusza cykl Opolskich Wycieczek Przyrodniczo-Historycznych Już w najbliższy weekend ruszy piąta edycja Opolskich Wycieczek Przyrodniczo-Historycznych. W programie wędrówki po znanych i nieznanych miejscach w Opolu… » więcej 2021-09-20, godz. 20:19 Golec uOrkiestra na finał pikniku "W zdrowym ciele zdrowy duch", podczas którego będzie można się zaszczepić Stowarzyszenie Miłośników Wsi Moszczanka zaprasza w najbliższą sobotę (25.09) na piknik pod nazwą 'W zdrowym ciele zdrowy duch'. Wydarzenie odbędzie się… » więcej 2021-09-20, godz. 19:43 Praca badawczo-terenowa Magdaleny Poprawki Magdalena Poprawka z grupy Opolskie Dziouchy odwiedza twórców ludowych na Opolszczyźnie i zbiera informacje dotyczące wzoru opolskiego. Jest laureatką stypendium… » więcej 2021-09-20, godz. 16:18 Jubileusz 70-lecia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Opolu W tym roku Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Opolu obchodzi 70-lecie istnienia. Specjalnie z tej okazji miały miejsce wykłady otwarte, wydany został pamiątkowy… » więcej 2021-09-20, godz. 14:13 III Opolski Kongres Młodzieży startuje już w piątek 'Nie jesteś sam!' - to hasło przewodnie III Opolskiego Kongresu Młodzieży, którego w tym roku tematem przewodnim będzie zdrowie psychiczne młodych osób… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »