Radio Opole » Loża Radiowa » Aktualności Loży Radiowej » Robert Tistek z Kukiz'15 o szczepieniach, buncie…
2021-01-25, 10:02 Autor: Aneta Skomorowska-Kobza

Robert Tistek z Kukiz'15 o szczepieniach, buncie przedsiębiorców i słabych sondażach ugrupowania

Robert Tistek o Robert Tistek z Kukiz'15 o szczepieniach, buncie przedsiębiorców i słabych sondażach ugrupowania
- Jeżeli chodzi o osoby starsze i ich szczepienie to mam pewien problem, bo w ulotkach szczepionek nie ba badań osób powyżej 55 roku życia i tego jak reagują na szczepionki - powiedział w porannej Loży Radiowej Robert Tistek z Kukiz'15. Jego zdaniem oprócz szczepień powinny być przeprowadzone badania nad lekami, które mogą zwalczyć koronawirusa.
- Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej może być wprowadzony jedynie na podstawie stanu wyjątkowego a taki nie został wprowadzony w Polsce - mówił, komentując bunt restauratorów i to, że otwarto około 20 tys. lokali gastronomicznych.

Partia Kukiz'15 w wielu sondażach poparcia ugrupowań politycznych nie przekracza pięcioprocentowego progu wyborczego. - Jesteśmy przyzwyczajeni, że w sondażowniach jesteśmy poniżej progu, podejrzewam, że jak będą wybory, to będziemy jak zwykle w Sejmie. Od dwóch kadencji jesteśmy.

- Niestety lock down i obostrzenia związane z epidemią trochę podcięły nam skrzydła bo jest parę kwestii, które chcielibyśmy poruszyć: JOWy, emerytura wolna od podatku, referenda - mówił. - Jak troszeczkę obostrzenia zelżą, to będzie nas widać. W Opolu na pewno - zapowiedział.

Zobacz także

2021-03-05, godz. 18:47 Wacław Bortnik, Opolski Wojewódzki Lekarz Weterynarii o zagrożeniu wirusami wysoce zjadliwej grypy ptaków oraz afrykańskiego… W kilku województwach Polski pojawiły się nowe ogniska wysoce zjadliwej grypy ptaków. Wirusa HPAI zlokalizowano na fermach drobiu. Znaczący wzrost takich… » więcej 2021-03-05, godz. 14:43 Młodzieżowa Loża Radiowa o Żołnierzach Wyklętych 1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych. W wielu miastach Polski ale i regionu organizowano obchody czy też inne formy upamiętnienia żołnierzy… » więcej 2021-03-05, godz. 09:28 Michał Kobosko o 3 mandatach dla Polska 2050 na Opolszczyźnie oraz o rozmowach z samorządowcami naszego regionu Trudno się nie cieszyć, jesteśmy młodym, powstającym ruchem społeczno-politycznym, jeszcze nie doczekaliśmy się rejestracji partii politycznej. Takie wyniki… » więcej 2021-03-05, godz. 09:12 Anna Zalewska o projekcie rezolucji PE "UE strefą wolności LGBTIQ", możliwości odebrania Polsce unijnych funduszy przez… - Nie ma powodu, dla którego taką rezolucję i dyskusję należałoby podejmować - powiedziała w Porannej Loży Radiowej Anna Zalewska, eurodeputowana PiS… » więcej 2021-03-04, godz. 18:02 "Pracodawcy - związkowcy. Wspólna sprawa". Radiowa debata o likwidacji OFE Rząd przyjął projekt ustawy, która ostatecznie zlikwiduje Otwarte Fundusze Emerytalne i przekształci je w Indywidualne Konta Emerytalne. Przeniesienie środków… » więcej 2021-03-04, godz. 12:12 Prosto z sejmu. Magdalena Ogórek rozmawia z europoseł PiS Beatą Kempą Gościem Magdaleny Ogórek w programie "Prosto z sejmu" była Beata Kempa, europoseł PiS (Solidarna Polska). Rozmowa dotyczyła m.in. kwestii najnowszego zestawienia… » więcej 2021-03-04, godz. 10:32 Marcin Palade o podziale mandatów wyliczonych na podstawie średniej sondażowej z lutego 2021 - Zmiany są, ale to nie są jakieś zmiany rewolucyjne. One wynikają z tego co dzieje się na szczeblu ogólnopolskim. Mamy zmiany w tendencjach, które są… » więcej 2021-03-04, godz. 09:39 Violetta Porowska o podziale mandatów sejmowych na luty 2021, który opublikował Marcin Palade. "PiS w regionie nie tylko… - Opolszczyzna zawsze była uznawana za województwo w którym PiS ma najsłabszą pozycję, a tu się okazuje w trzech wyborach, że to nieprawda. PiS w regionie… » więcej 2021-03-03, godz. 18:40 Małgorzata Błażejowska-Baklarz, rzecznik Opolskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy o wsparciu młodzieży… Z danych Eurostatu wynika, że w Polsce blisko pięć procent osób po szesnastym roku życia wypada z systemu edukacji, co oznacza, że porzucają naukę w szkołach… » więcej 2021-03-03, godz. 13:33 Andrzej Kruczkiewicz, starosta nyski o uporządkowaniu rzeki Mora i centralizacji szpitali - Powódź to za duże słowo, ale te podtopienia które wystąpiły na początku września i w październiku dały się nam we znaki. I to nie rzeka Nysa Kłodzka… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »