Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
Piotr Moc, Piotr Semka i Piotr Gociek [fot. Marek Bohdan/Radio Opole i PAP/Arek Markowicz]
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura) oraz Piotr Semka.
2021-11-16, 11:45 Autor: Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce?" Prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
W ramach audycji Loża Radiowa, jak w każdy wtorek w samo południe, najnowsze wydarzenia i najświeższe komentarze. Zapraszają Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Polskie Radio Opole).

Dziś (16.11) m.in. o skutkach wojny hybrydowej, o zagrożeniach przed jakimi stoi Polska, o znaczeniu szantażu w uprawianiu polityki międzynarodowej oraz o nominacjach do nagród mediów publicznych i o szansach piłkarskiej kadry narodowej na udział w mundialu w Katarze.

Zobacz także

2022-03-29, godz. 13:01, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" - Piotr Gociek i Piotr Semka m.in. o wizycie Joe Bidena w Polsce, postawie Niemiec, Francji i sytuacji Putina W ramach audycji 'Otwarty mikrofon Radia Opole' Piotr Gociek i Piotr Semka analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce i nie tylko. Dzisiaj o:- Przemówieniu prezydenta USA Joe Bidena.- Postawie Niemiec i Francji wobec wojny -… » więcej 2022-03-22, godz. 17:01, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" - prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji 'Otwarty mikrofon Radia Opole' Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce i nie tylko. O czym dziś w programie? » więcej 2022-03-15, godz. 11:29, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? Piotr Gociek i Piotr Semka o wojnie na Ukrainie, ale nie tylko! Posłuchaj - Ta wojna będzie wojną, w której każdy tydzień jest manewrowaniem, przy uważnej obserwacji przeciwnika - powiedział w ' Co tam Panie w polityce - Piotr Semka.- Atak na cele cywilne jest też naciskiem na Ukrainę, ale nie w sensie… » więcej 2022-03-09, godz. 17:05, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce? – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji 'Otwarty mikrofon Radia Opole' Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce i nie tylko. O czym dziś w programie? » więcej 2022-03-01, godz. 12:04, Otwarty mikrofon Radia Opole Piotr Gociek i Piotr Semka w Co tam Panie w polityce o wojnie, postawie Niemiec i polityce wewnętrznej Polski - Coś się wydarzyło w globalnym postrzeganiu Rosji. Dotąd Polaków i Litwinów postrzegano jako rusofobów. To się zmieniło - powiedział Piotr Gociek.- Rosja przypominała dotąd takiego oszusta salonowego, który potrafi zachowywać… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »