Radio Opole » Kraj i świat
2023-06-05, 16:00 Autor: PAP

Ezra Miller nie będzie uczestniczył w promocji filmu „The Flash”

Choć zdaniem szefów koncernu Warner Bros. Discovery proces leczenia Ezry Millera przynosi znakomite skutki, nie weźmie on udziału w promocji filmu „The Flash”, w którym zagrał tytułową rolę. O aktorze było ostatnio głośno z powodu jego wielokrotnych kłopotów z prawem. Film będzie miał swoją premierę już w piątek 16 czerwca.

To nietypowe, by odtwórca głównej roli w filmie, którego budżet wyniósł 190 milionów dolarów, nie brał udziału w jego promocji. Tak jednak jest w przypadku Ezry Millera, który przed premierą „The Flash” nie udziela wywiadów i nie uczestniczy w trasie promocyjnej. Jak informuje portal „Variety”, to się nie zmieni w najbliższym czasie. Ezra Miller ma pojawić się jedynie w trakcie uroczystej premiery filmu zaplanowanej na 12 czerwca w Los Angeles. Aktor zapozuje do kilku zdjęć, ale nie będzie rozmawiał z dziennikarzami. „Ezra chce, by premiera +The Flash+ generowała rozmowy o filmie, a nie o nim. Jest skupiony na swoim zdrowiu psychicznym i nie chce, aby wpływało to na film” – tłumaczy osoba z otoczenia Millera, która anonimowo wypowiedziała się dla „Variety”.


Podczas premiery na czerwonym dywanie pojawi się za to reżyser filmu „The Flash” Andy Muschietti, a także inne jego gwiazdy: Ben Affleck, Sasha Calle i Michael Shannon. Oni też jednak nie będą udzielać wywiadów. Na uroczysty pokaz nie dotrą Michael Keaton oraz Jason Momoa, którzy aktualnie kręcą filmy w Londynie i Nowej Zelandii.


Trudno szacować, w jaki sposób brak Ezry Millera w trakcie promocji filmu wpłynie na jego wynik kasowy. Nie zmienia to faktu, że największe gwiazdy filmowe w trakcie najgorętszego okresu przed premierami swoich hitów pojawiają się w telewizji, prasie i podcastach na całym świecie. Tak jest aktualnie m.in. w przypadku Harrisona Forda, który ostatnio promował film „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia” podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.


Koncern Warner Bros. Discovery zdecydował o tylko jednym pokazie przedpremierowym filmu „The Flash” na cztery dni przed oficjalną premierą. Zdaniem źródeł, nie ma to nic wspólnego z sytuacją związaną z Ezrą Millerem. Powodem jest chęć utrzymania w tajemnicy zakończenia filmu „The Flash”, które ma zaskoczyć wszystkich. Film był już pokazywany na zamkniętym pokazie podczas CinemaCon, ale bez finałowej sceny. (PAP Life)


kal/ gra/


Kraj i świat

2023-09-25, godz. 22:50 Komunikat Totalizatora Sportowego (25-09-2023) Komunikat Totalizatora Sportowego Totalizator Sportowy Spółka z o.o. podaje ilości i wysokości wygranych w grach losowychw dniu 2023-09-25 o godz. 22:00Ekstra… » więcej 2023-09-25, godz. 22:40 Komunikat Totalizatora Sportowego (25-09-2023) Komunikat Totalizatora Sportowego Totalizator Sportowy Spółka z o.o. podaje wylosowane liczby w dniu 2023-09-25 o godz. 22:00W zakładach Mini Lotto wylosowano1… » więcej 2023-09-25, godz. 22:30 Unia Europejska zainwestuje 90 mln euro na 17 nowych projektów wspierających zdrowe gleby Unia Europejska zainwestuje 90 mln euro w 17 nowych projektów badawczych. Celem projektów będzie odbudowa i ochrona zdrowia gleby na potrzeby zrównoważonej… » więcej 2023-09-25, godz. 22:30 Uzbekistan/ Premier: albo religia, albo służba państwu; nasila się walka z przejawami religijności Władze Uzbekistanu po trwającym kilka lat złagodzeniu podejścia do wyznawców islamu, związanym z objęciem władzy przez nowego prezydenta, zaostrzają walkę… » więcej 2023-09-25, godz. 22:20 Azerbejdzan/ Wybuch na stacji benzynowej w Górskim Karabachu; ponad 200 rannych, większość ciężko W wyniku wybuchu, do którego doszło w poniedziałek na stacji benzynowej w stolicy Górskiego Karabachu, Stepanakercie, rannych zostało ponad 200 osób, większość… » więcej 2023-09-25, godz. 22:10 Wydarzenia sportowe w skrócie, poniedziałek 25 września, 22.00 Przekazujemy skrót wydarzeń sportowych: Bartosz Kurek nie zagra w rozpoczynających się w sobotę w chińskim Xi'an kwalifikacjach olimpijskich siatkarzy… » więcej 2023-09-25, godz. 22:10 Włochy/ Monte Cassino i inne opactwa zabiegają o wpisanie na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Opactwo na Monte Cassino i dziewięć innych klasztorów benedyktyńskich we Włoszech złożyło w siedzibie UNESCO w Paryżu wniosek o wpisanie na Listę Światowego… » więcej 2023-09-25, godz. 22:10 Białoruś/ Osobom fizycznym zabroniono posiadania dronów Osobom fizycznym na Białorusi zabroniono posiadania, używania, wwożenia do kraju i budowania dronów - informuje w poniedziałek niezależny białoruski portal… » więcej 2023-09-25, godz. 22:10 B. Szydło: polski rząd będzie sprzeciwiał się transformacji Europy w federację rządzoną z Berlina Polski rząd będzie sprzeciwiał się transformacji Europy w federację rządzoną nawet nie z Brukseli, a z Berlina - podkreśliła w poniedziałek była premier… » więcej 2023-09-25, godz. 22:00 UE/ KE przyjęła środki ograniczające stosowanie celowo dodawanych do produktów mikrodrobin plastiku Komisja Europejska przyjęła w czwartek na podstawie przepisów Unii Europejskiej w dziedzinie chemikaliów (REACH) środki ograniczające stosowanie mikrodrobin… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »