Radio Opole » Kraj i świat
2022-12-07, 08:50 Autor: PAP

GWM wzmacnia międzynarodową strategię w zakresie wykorzystania nowych źródeł energii (MediaRoom)

BAODING, Chiny, 6 grudnia 2022 r. /PRNewswire/ -- 2 grudnia koncern GWM zorganizował w Tajlandii konferencję dla zagranicznych dystrybutorów. Ponad 200 partnerów z przeszło 50 krajów i regionów z całego świata dyskutowało o strategii rozwoju i planowaniu działań w zakresie nowych źródeł energii stosowanych przez firmę.


GWM dysponuje kompleksowym łańcuchem branży nowych źródeł energii w Tajlandii. Konferencja ma na celu zapewnienie zagranicznym dystrybutorom kompleksowych rozwiązań w zakresie produktów związanych z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii, technologii, produkcji, sprzedaży i innych aspektów, a także zapewnienie wzorca dla transformacji przy udziale nowoczesnych źródeł energii w kolejnych regionach.


Podczas konferencji przedstawiciel GWM Thailand podzielił się strategiami wdrażania nowych źródeł energii na tamtejszym rynku. Koncentrując się na innowacyjnych produktach energetycznych, spółka wprowadziła zróżnicowane rozwiązania obejmujące pojazdy HEV, PHEV i BEV. W oparciu o praktyki zakładu, zajmującego się nowymi źródłami energii w Rayong GWM, zbudował również ekosystem nawiązujący do leśnego obejmujący produkcję pojazdów, inteligentne produkty, usługi ładowania i styl życia użytkowników.


W ciągu zaledwie jednego roku koncern odnotował niezwykłe osiągnięcia na rynku ASEAN. Do listopada 2022 roku spółka sprzedała w Tajlandii ponad 13 tys. nowych pojazdów elektrycznych, a model HAVAL H6 HEV przez 15 miesięcy utrzymywał pozycję lidera pod względem wielkości sprzedaży na rynku SUV-ów klasy C. Korzystając z bazy w Tajlandii, firma wprowadziła na rynki innych krajów ASEAN nowe produkty energetyczne.


Parker Shi, wiceprezes GWM, podkreślił, że Tajlandia może poszczycić się szeregiem doświadczeń związanych z rozwojem nowoczesnych technologii energetycznych z których powinniśmy czerpać. Jako jeden z głównych rynków GWM osiągnięcia rozwojowe w Tajlandii, popchną firmę do objęcia pozycji lidera czystej i zrównoważonej transformacji.


Jednocześnie koncern z wielkim rozmachem wdraża na całym świecie swoją nową strategię energetyczną. Na rynku europejskim oficjalnie wprowadzono WEY Coffee 01 i ORA FUNKY CAT (znany również jako ORA GOOD CAT). Pierwsza partia WEY Coffee 01 została już wysłana i będzie dostarczona do niemieckich użytkowników. Ponadto spółka planuje ekspansję na rynku hiszpańskim i szwedzkim w celu promocji nowego układu energetycznego i podniesienia prestiżu marki. W Ameryce Południowej w listopadzie bieżącego roku GWM zakończył modernizację techniczną zakładu w Brazylii. Te osiągnięcia stworzyły solidne podstawy dla rynku międzynarodowego.


Wraz z dynamicznym wdrażaniem strategii wykorzystania potencjału nowych źródeł energii, firma promowała globalną ekspansję biznesową i wzrost sprzedaży. Obecnie koncern posiada zagraniczną sieć sprzedaży liczącą 700 dealerów, a jej produkty są eksportowane do ponad 170 krajów i regionów, przy czym łączna wielkość sprzedaży zagranicznej przekroczyła 1 milion. Od stycznia do października bieżącego roku wolumen sprzedaży pojazdów napędzanych nowymi źródłami energii przekroczył 100 tys. sztuk.


GWM będzie kontynuować działania na rzecz realizacji światowej strategii pozyskiwania nowych źródeł energii z uwzględnieniem rynku ASEAN. Spółka będzie również stale poszukiwać nowych produktów energetycznych, które zaspokoją potrzeby międzynarodowych użytkowników w zakresie ekologicznych podróży i zapewnią im czyste i inteligentne rozwiązania.


Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1961667/GWMImage.jpg


Źródło: GWM


KONTAKT:


Pupu Li


tel. +86 13466544432


e-mail: lipupu@dsconsulting.com


Źródło informacji: PR Newswire


UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.


Kraj i świat

2023-02-09, godz. 07:20 MON: polscy medycy wojskowi są w Turcji Wojskowi medycy z Polski są w Turcji, gdzie będą udzielać pomocy poszkodowanym w trzęsieniu ziemi - poinformował w czwartek rano na Twitterze resort obrony… » więcej 2023-02-09, godz. 07:20 Małopolskie/ Rozpoczyna się 51. Góralski Karnawał w Bukowinie Tatrzańskiej W Bukowinie Tatrzańskiej w czwartek rozpoczyna się 51. Góralski Karnawał. Podczas imprezy grupy kolędnicze z całej Polski będą rywalizowały o główne… » więcej 2023-02-09, godz. 07:20 Rzecznik AU: pierwsze 18 HIMARSów będzie na amerykańskich podwoziach, następne będą na podwoziach Jelcz Pierwsze18 wyrzutni HIMARS będzie osadzone na amerykańskich podwoziach, następne będą na polskich podwoziach Jelcz - powiedział PAP rzecznik Agencji Uzbrojenia… » więcej 2023-02-09, godz. 07:10 Branża recyklingu: możemy mierzyć się z najtrudniejszym rokiem w historii Branżę recyklingu tworzyw sztucznych w Polsce czeka najtrudniejszy rok w jej historii; załamanie cen recyklatów w połowie 2022 roku, wysokie ceny energii… » więcej 2023-02-09, godz. 07:10 W przesyłce z Ukrainy KAS znalazła monety z okresu panowania króla Jana II Kazimierza Wazy Funkcjonariusze lubelskiej KAS w przesyłce z Ukrainy znaleźli 51 miedzianych monet z okresu panowania króla Jana II Kazimierza Wazy - poinformowała rzeczniczka… » więcej 2023-02-09, godz. 07:10 Europoseł Halicki: 10. pakiet sankcji UE wobec Rosji będzie dowodem na to, że Zachód jest zjednoczony i Putin tej wojny… Nie mam wątpliwości, że dziesiąty pakiet sankcji UE wobec Rosji zostanie przyjęty i będzie kolejnym ostrzeżeniem i dowodem na to, że świat zachodni jest… » więcej 2023-02-09, godz. 07:10 Kosiniak-Kamysz dla "Rz": Jednej listy opozycji nie będzie Zachęcam PO i Lewicę, do stworzenia katalogu spraw do załatwienia - powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, w rozmowie z czwartkową 'Rzeczpos… » więcej 2023-02-09, godz. 07:00 Formuła 1 - Grand Prix Las Vegas do 2032 roku Komisja statutowa hrabstwa Clark, w którym znajduje się Las Vegas jednogłośnie podjęła decyzję o organizacji wyścigu Formuły 1 do 2032 roku. Pierwszy… » więcej 2023-02-09, godz. 07:00 Dzisiaj w Brukseli nadzwyczajny szczyt Unii Europejskiej z udziałem prezydenta Ukrainy W czwartek w Brukseli rozpocznie się nadzwyczajne posiedzenie Rady Europejskiej, na którym szefowie państw i rządów UE będą rozmawiać o agresji Rosji na… » więcej 2023-02-09, godz. 07:00 Kukiz: przyjęcie ustawy o referendach lokalnych będzie przedostatnim punktem realizacji naszej umowy z PiS Przyjęcie ustawy o referendach lokalnych będzie przedostatnim punktem realizacji naszej umowy z Prawem i Sprawiedliwością. Czekamy jeszcze na przyjęcie ustawy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »