Radio Opole » Kraj i świat
2022-07-06, 08:30 Autor: PAP

Cognizant pozyskuje wieloletni kontrakt od National Insurance Company w celu przyspieszenia transformacji cyfrowej (MediaRoom)

Ubezpieczyciel sektora publicznego decyduje się na wybór firmy Cognizant w celu dalszego wzmocnienia swojej doskonałości operacyjnej i przyszłościowej strategii technologicznej.

NOWE DELHI, 6 lipca 2022 r. /PRNewswire/ -- Firma Cognizant poinformowała dzisiaj, że została wybrana na strategicznego dostawcę technologii przez National Insurance Company Limited (NICL), aby dokonać przyspieszenia i pomóc w zarządzaniu transformacją cyfrową. NICL jest jedną z wiodących indyjskich firm ubezpieczeniowych sektora publicznego.


NICL powierzyła firmie Cognizant wieloletnie zadanie polegające m.in. na opracowaniu strategii technologicznej, pomocy w zarządzaniu scentralizowanym, opartym na sieci internetowej rozwiązaniem w zakresie ubezpieczeń podstawowych, składającym się z licznych aplikacji, podstawowej infrastruktury technologicznej i bezpieczeństwa oraz świadczeniu usług konsultingowych. Cognizant będzie również wspierać harmonogram technologiczny NICL, wykorzystując technologie cyfrowe, takie jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, automatyzacja i architektura oparta na mikroserwisach.


Zamierzeniem firmy Cognizant jest wsparcie NICL poprzez podniesienie poziomu zadowolenia klientów na każdym etapie ich obsługi, w tym przy składaniu wniosków, rozpatrywaniu roszczeń i przyznawaniu odszkodowań, przy jednoczesnej poprawie łatwości prowadzenia działalności, zapewnieniu większej sprawności i wydajności operacyjnej, bezpieczeństwa aplikacji, zgodności finansowej i regulacyjnej oraz stymulowaniu wzrostu biznesu.


„Zobowiązaliśmy się do wspierania przyszłościowej wizji technologicznej National Insurance Company i ułatwienia jej procesu transformacji cyfrowej – powiedział Achal Kataria, wiceprezes i dyrektor krajowy w Indiach, Cognizant. - Nasze zaawansowane doradztwo technologiczne i możliwości cyfrowe zostaną zastosowane, aby pomóc NICL w oferowaniu udoskonalonych i bezpiecznych rozwiązań dla klientów”.


Firma Cognizant została uznana za lidera branży we wszystkich sektorach, w tym w bankowości i usługach finansowych, przez najlepsze światowe firmy analityczne. Specjaliści podkreślili, że partnerstwo z klientami, skalowalność, możliwości cyfrowe i doświadczenie firmy są czynnikami, które przyczyniły się do jej wysokiej pozycji.


Więcej o usługach z zakresu ubezpieczeń firmy Cognizant można dowiedzieć się tutaj.


Cognizant


Cognizant (Nasdaq: CTSH) tworzy nowoczesną działalność biznesową. Pomagamy naszym klientom w modernizacji technologii, tworzeniu na nowo procesów i transformacji doświadczeń, co pozwala im utrzymać przewagę nad naszym dynamicznie zmieniającym się światem. Razem poprawiamy codzienne życie. Dowiedz się jak tego dokonujemy na stronie www.cognizant.com lub @cognizant.


Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1794711/Cognizant_Logo.jpg


KONTAKT:


USA


Jodi Sorensen


e-mail: jodi.sorensen@cognizant.com


-


Europa/ APAC


Christina Schneider


e-mail: christina.schneider@cognizant.com


-


Indie


Rashmi Vasisht


e-mail: rashmi.vasisht@cognizant.com


Źródło informacji: PR Newswire


UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.


Kraj i świat

2022-08-09, godz. 18:40 Szef BBN otrzymał od ambasadora Ukrainy odznaczenie za wzmacnianie dwustronnych relacji Szef BBN Paweł Soloch otrzymał od ambasadora Ukrainy w Polsce Wasyla Zwarycza odznaczenie za wzmacnianie dwustronnych relacji przyznane mu przez Radę Bezpieczeństwa… » więcej 2022-08-09, godz. 18:40 Dr Paweł Kuch powołany na stanowisko p.o. dyrektora NCBR Wiceszef resortu Funduszy i Polityki Regionalnej Jacek Żalek powołał dr. Pawła Kucha na pełniącego obowiązki dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju… » więcej 2022-08-09, godz. 18:30 ME w wioślarstwie - osiem osad powalczy o medale Bez 'srebrnej' osady z igrzysk w Tokio, kobiecej czwórki podwójnej, polscy wioślarze w Monachium przystąpią do walki o medale mistrzostw Europy. Najmocniejszym… » więcej 2022-08-09, godz. 18:30 ME w kolarstwie - Polacy wystartują na szosie, na torze, na rowerach MTB i BMX W mistrzostwach Europy w kolarstwie, które rozpoczną się w czwartek w Monachium, Polacy wystartują we wszystkich dyscyplinach: na szosie, na torze, w kolarstwie… » więcej 2022-08-09, godz. 18:30 PSP: od początku wakacji utonęło 129 osób; w tym samym okresie rok temu - 97 Od początku wakacji strażacy interweniowali ponad 1,7 tys. razy na akwenach. Odnotowano 129 utonięć oraz 67 osób rannych - powiedział PAP rzecznik komendanta… » więcej 2022-08-09, godz. 18:30 USA/ Biden podpisał ustawę o inwestycjach w badania i produkcję półprzewodników w kraju Prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden podpisał we wtorek ustawę CHIPS and Science Act, zakładającą inwestycję 280 mld dol. w produkcję półprzewodników… » więcej 2022-08-09, godz. 18:30 Ukraina/ Wicepremier: wybuchy na Krymie to przypomnienie, czyj jest ten półwysep Wybuchy, do których doszło we wtorek na rosyjskim lotnisku wojskowym na okupowanym przez Rosjan Krymie, są przypomnieniem o tym, do kogo należy półwysep… » więcej 2022-08-09, godz. 18:20 "New York Times": za wybuchami na Krymie stoją wojska ukraińskie; żadna ze stron tego nie potwierdza Za wybuchami w rosyjskiej bazie wojskowej stoją Siły Zbrojne Ukrainy, które w tej operacji użyły tylko ukraińskiego sprzętu - poinformował we wtorek 'New… » więcej 2022-08-09, godz. 18:20 Finlandia/ Cyberatak na stronę internetową parlamentu; według mediów sprawcami są rosyjscy hakerzy Parlament Finlandii (Eduskunta) potwierdził we wtorek, że tego dnia po południu doszło do cyberataku na jego stronę internetową. Według fińskiego publicznego… » więcej 2022-08-09, godz. 18:10 Zmarł anatomopatolog prof. Władysław Nasiłowski Nestor polskiej medycyny sądowej, jeden z najwybitniejszych polskich naukowców Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, prof. Władysław Nasiłowski… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »