Radio Opole » Kraj i świat
2021-10-26, 11:10 Autor: PAP

Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - listopad

Kalendarz ważniejszych imprez sportowych - listopad 2021


 
poniedziałek, 1 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Mistrzostwa świata
 (Belgrad, Serbia)

- Koszykówka
 - Puchar Europy kobiet - 5. kolejka; m.in
 Jenisej Krasnojarsk - BC Polkowice (13.00)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 6. kolejka
 #VolleyWrocław - ŁKS Commercecon Łódź (17.30)

- Tenis
 - Turniej ATP - do 7.11
 (Paryż, Francja)
 - Turniej finałowy Pucharu Billie Jean King - do 6.11
 (Praga, Czechy)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata do 23 lat - do 7.11
 (Belgrad, Serbia)

wtorek, 2 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Mistrzostwa świata
 (Belgrad, Serbia)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - zaległy mecz 11. kolejki
 Comarch Cracovia - JKH GKS Jastrzębie (18.30)

- Koszykówka
 - Euroliga kobiet - 5. kolejka; m.in.
 Basket Landes Mont-de-Marsan - VBW Arka Gdynia (20.00)
 - Puchar Europy mężczyzn - 3. kolejka; m.in.
 Turk Telekom Ankara - Śląsk Wrocław

- Piłka nożna
 - Liga Mistrzów - 4. kolejka
 - Puchar Polski - 1/16 finału:
 Wieczysta Kraków - Garbarnia Kraków (12.30)
 Widzew Łódź - GKS Jastrzębie (16.00)

- Pływanie
 - Mistrzostwa Europy na krótkim basenie - do 7.11
 (Kazań, Rosja)

- Tenis
 - Turniej ATP 
 (Paryż, Francja)
 - Turniej finałowy Pucharu Billie Jean King
 (Praga, Czechy)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata do 23 lat
 (Belgrad, Serbia)

środa, 3 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Mistrzostwa świata
 (Belgrad, Serbia)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 10. kolejka
 - Puchar Europy FIBA mężczyzn - 4. kolejka; m.in.
 Legia Warszawa - CSM CSU Oradea (19.00)
 Trefl Sopot - BC Kijów Basket (19.30)
 - Puchar Europy kobiet - 4. kolejka; m.in.
 InvestInTheWest ENEA Gorzów - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS (18.00)
 Polskie Przetwory Bydgoszcz - Olympiakos Pireus (18.00)
 BC Polkowice - Panathinaikos Ateny (19.00)

- Piłka nożna
 - Liga Mistrzów - 4. kolejka
 - Puchar Polski - 1/16 finału:
 GKS Tychy - Wisła Kraków (13.30)
 Korona Kielce - Stomil Olsztyn (16.00)
 Miedź Legnica - Górnik Łęczna (18.00)

- Pływanie
 - Mistrzostwa Europy na krótkim basenie
 (Kazań, Rosja)

- Tenis stołowy
 - Liga Mistrzyń, gr. D; m.in.
 KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Ttc Moravsky Krumlov/Czechy (10.00)
 KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Linz AG Froschberg/Austria (20.15)
 (Linz, Austria)

- Tenis
 - Turniej ATP 
 (Paryż, Francja)
 - Turniej finałowy Pucharu Billie Jean King
 (Praga, Czechy)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata do 23 lat
 (Belgrad, Serbia)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Standard - do 10.11
 (Barcelona, Hiszpania)

czwartek, 4 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Mistrzostwa świata
 (Belgrad, Serbia)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 19. kolejka

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 10. kolejka

- Piłka nożna
 - Liga Europy - 4. kolejka, m.in.
 gr. C Legia Warszawa - Napoli (18.45)
 - Liga Konferencji Europy - 4. kolejka

- Piłka ręczna
 - Towarzyski mecz reprezentacji mężczyzn Szwecja - Polska
 (19.00, Malmoe, Szwecja)

- Pływanie
 - Mistrzostwa Europy na krótkim basenie
 (Kazań, Rosja)

- Tenis stołowy
 - Liga Mistrzyń, gr. D; m.in.
 KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg - Saint-Denis US93 Tennis de Table (16.30)
 (Linz, Austria)

- Tenis
 - Turniej ATP 
 (Paryż, Francja)
 - Turniej finałowy Pucharu Billie Jean King
 (Praga, Czechy)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata do 23 lat
 (Belgrad, Serbia)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Standard 
 (Barcelona, Hiszpania)

piątek, 5 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Mistrzostwa świata
 (Belgrad, Serbia)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 19. kolejka

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 10. kolejka

- Piłka nożna
 - 1. liga - 16. kolejka
 - Ekstraklasa - 14. kolejka

- Pływanie
 - Mistrzostwa Europy na krótkim basenie
 (Kazań, Rosja)

- Tenis
 - Turniej ATP 
 (Paryż, Francja)
 - Turniej finałowy Pucharu Billie Jean King
 (Praga, Czechy)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata do 23 lat
 (Belgrad, Serbia)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Standard 
 (Barcelona, Hiszpania)

sobota, 6 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Mistrzostwa światav- zak.
 (Belgrad, Serbia)

- Kolarstwo
 - Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Związku Kolarskiego 
 (12.00, Pruszków)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 6. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 10. kolejka

- Piłka nożna
 - 1. liga - 16. kolejka
 - Ekstraklasa - 14. kolejka

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa kobiet - 9. kolejka
 - Towarzyski mecz reprezentacji mężczyzn Szwecja - Polska
 (16.00, Kristianstad, Szwecja)

- Pływanie
 - Mistrzostwa Europy na krótkim basenie
 (Kazań, Rosja)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 7. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 6. kolejka

- Tenis
 - Turniej ATP 
 (Paryż, Francja)
 - Turniej finałowy Pucharu Billie Jean King - zak.
 (Praga, Czechy)
 - Turniej WTA - do 12.11
 (Linz, Austria)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata do 23 lat
 (Belgrad, Serbia)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Standard 
 (Barcelona, Hiszpania)

niedziela, 7 listopada 2021
============================================================
- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 20. kolejka

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 10. kolejka

- Piłka nożna
 - 1. liga - 16. kolejka
 - Ekstraklasa - 14. kolejka

- Pływanie
 - Mistrzostwa Europy na krótkim basenie - zak.
 (Kazań, Rosja)

- Sport motocyklowy
 - Grand Prix Algarve 
 (Portimao, Portugalia)

- Tenis
 - Turniej ATP - zak.
 (Paryż, Francja)
 - Turniej ATP - do 13.11
 (Sztokholm, Szwecja)
 - Turniej WTA 
 (Linz, Austria)

- Wyścigi samochodowe
 - Formuła 1 - Grand Prix Meksyku
 (Meksyk)

- Zapasy
 - Mistrzostwa świata do 23 lat - zak.
 (Belgrad, Serbia)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Standard 
 (Barcelona, Hiszpania)

poniedziałek, 8 listopada 2021
============================================================
- Koszykówka
 - Liga VTB mężczyzn; m.in.
 Zenit Sankt Petersburg - Enea Zastal BC Zielona Góra (19.00)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 16. kolejka

- Tenis
 - Turniej ATP 
 (Sztokholm, Szwecja)
 - Turniej WTA 
 (Linz, Austria)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Standard 
 (Barcelona, Hiszpania)

wtorek, 9 listopada 2021
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - zaległy mecz 3. kolejki
 Twarde Pierniki Toruń - Asseco Arka Gdynia

- Tenis
 - Next Gen ATP Finals - do 13.11
 (Mediolan, Włochy)
 - Turniej ATP 
 (Sztokholm, Szwecja)
 - Turniej WTA 
 (Linz, Austria)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Standard 
 (Barcelona, Hiszpania)

środa, 10 listopada 2021
============================================================
- Koszykówka
 - Liga Mistrzów FIBA - 4. kolejka; m.in.
 Hapoel Bank Jerozolima - Arged BM Slam Stal Ostrów Wlkp. (20.00)

 - Puchar Europy FIBA mężczyzn - 5. kolejka; m.in.
 Szolnoki Olajbanyasz - Legia Warszawa (18.00)
 Rilski Sportist Samokow - Trefl Sopot (18.00)

 - Puchar Europy mężczyzn - 4. kolejka; m.in.
 Śląsk Wrocław -Lokomotiv Kuban Krasnodar

- Siatkówka plażowa
 - World Tour - do 14.11
 (Itapema, Brazylia)

- Tenis
 - Next Gen ATP Finals 
 (Mediolan, Włochy)
 - Turniej ATP 
 (Sztokholm, Szwecja)
 - Turniej WTA Finals - do 17.11
 (Guadalajara, Meksyk)
 - Turniej WTA 
 (Linz, Austria)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Standard - zak.
 (Barcelona, Hiszpania)

czwartek, 11 listopada 2021
============================================================
- Hokej na lodzie
 - Finałowy turniej kw. kobiet do igrzysk w Pekinie - do 14.11, 
 m.in. Polska - Węgry
 (Chomutow, Czechy)
 - Turniej Baltic Challenge Cup - do 13.11, m.in.
 Polska - Litwa
 (Tallinn, Estonia)

- Jeździectwo
 - Cavaliada - do 14.11
 (Warszawa)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 11. kolejka
 - El. ME 2023 kobiet, gr. D: Polska - Albania
 (20.00, Gniezno)

- Lekkoatletyka
 - Mistrzostwa Polski w biegu na 10 km kobiet
 (Poznań)

- Siatkówka plażowa
 - World Tour 
 (Itapema, Brazylia)

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy - do 22.11
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Tenis
 - Next Gen ATP Finals 
 (Mediolan, Włochy)
 - Turniej ATP 
 (Sztokholm, Szwecja)
 - Turniej WTA Finals 
 (Guadalajara, Meksyk)
 - Turniej WTA 
 (Linz, Austria)

piątek, 12 listopada 2021
============================================================
- Hokej na lodzie
 - Finałowy turniej kw. kobiet do igrzysk w Pekinie 
 (Chomutow, Czechy)
 - Turniej Baltic Challenge Cup, m.in.
 Polska - Łotwa
 (Tallinn, Estonia)

- Jeździectwo
 - Cavaliada
 (Warszawa)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 11. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata - do 14.11
 (Tomaszów Maz.)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 17. kolejka
 - El. mistrzostw Europy 2023 U-21: Niemcy - Polska
 (Aspach, Niemcy)
 - El. mistrzostw świata 2022: Andora - Polska (20.45)

- Siatkówka plażowa
 - World Tour 
 (Itapema, Brazylia)

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Szermierka
 - Puchar Świata Grand Prix FIE w szabli kobiet i mężczyzn - do 13.11
 (Orlean, Francja)

- Tenis
 - Next Gen ATP Finals 
 (Mediolan, Włochy)
 - Turniej ATP 
 (Sztokholm, Szwecja)
 - Turniej WTA Finals 
 (Guadalajara, Meksyk)
 - Turniej WTA - zak.
 (Linz, Austria)

sobota, 13 listopada 2021
============================================================
- Hokej na lodzie
 - Finałowy turniej kw. kobiet do igrzysk w Pekinie, m.in.
 Polska - Czechy
 (Chomutow, Czechy)
 - Turniej Baltic Challenge Cup - zak., m.in.
 Polska - Estonia
 (Tallinn, Estonia)

- Jeździectwo
 - Cavaliada
 (Warszawa)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 11. kolejka
 - Liga VTB mężczyzn, m.in.
 Enea Zastal BC Zielona Góra - Lokomotiw Kubań Krasnodar (18.00)

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata 
 (Tomaszów Maz.)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom równoległy kobiet
 (Lech-Zuers, Austria)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 17. kolejka

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa kobiet - 10. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 13. kolejka
 - Liga Europejska kobiet - pierwszy mecz 3. rundy el.: 
 Zwiezda Zwienigorod - Zagłębie Lubin

- Rugby
 - Rugby Europe Trophy: Polska - Niemcy
 (Gdynia)

- Siatkówka plażowa
 - World Tour 
 (Itapema, Brazylia)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 8. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 7. kolejka

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Szermierka
 - Puchar Świata Grand Prix FIE w szabli kobiet i mężczyzn - zak.
 (Orlean, Francja)

- Tenis
 - Next Gen ATP Finals - zak.
 (Mediolan, Włochy)
 - Turniej ATP - zak.
 (Sztokholm, Szwecja)
 - Turniej WTA Finals 
 (Guadalajara, Meksyk)

niedziela, 14 listopada 2021
============================================================
- Hokej na lodzie
 - Finałowy turniej kw. kobiet do igrzysk w Pekinie - zak.,
 m.in. Polska - Norwegia
 (Chomutow, Czechy)

- Jeździectwo
 - Cavaliada - zak.
 (Warszawa)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 11. kolejka
 - El. ME 2023 kobiet, gr. D: Turcja - Polska 

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata - zak.
 (Tomaszów Maz.)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom równoległy mężczyzn
 (Lech-Zuers, Austria)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 17. kolejka

- Siatkówka plażowa
 - World Tour - zak.
 (Itapema, Brazylia)

- Sport motocyklowy
 - Grand Prix Walencji, ostatnia runda
 (Cheste, Hiszpania)

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Tenis
 - Turniej ATP Finals - do 21.11
 (Turyn, Włochy)
 - Turniej WTA Finals 
 (Guadalajara, Meksyk)

- Wyścigi samochodowe
 - Formuła 1 - Grand Prix Brazylii 
 (Sao Paulo, Brazylia)

poniedziałek, 15 listopada 2021
============================================================
- Piłka nożna
 - 1. liga - 17. kolejka
 - El. mistrzostw świata 2022: Polska - Węgry
 Adres: PGE Narodowy
 (20.45, Warszawa)

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Tenis
 - Turniej ATP Finals 
 (Turyn, Włochy)
 - Turniej WTA Finals 
 (Guadalajara, Meksyk)

wtorek, 16 listopada 2021
============================================================
- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - mecz awansem z 14. kolejki
 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra (19.30)

- Piłka nożna
 - El. mistrzostw Europy 2023 U-21: Polska - Łotwa
 (Kraków)

- Piłka ręczna
 - Liga Europejska mężczyzn - 3. kolejka
 gr. A Orlen Wisła Płock - Fuechse (20.45)

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Tenis
 - Turniej ATP Finals 
 (Turyn, Włochy)
 - Turniej WTA Finals 
 (Guadalajara, Meksyk)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klas 49er, 49erFX i Nacra 17 - do 21.11
 (Al-Musannah, Oman)

środa, 17 listopada 2021
============================================================
- Koszykówka
 - Puchar Europy FIBA mężczyzn - 6. kolejka; m.in.
 Hapoel Eilat - Trefl Sopot (19.30)
 FC Porto - Legia Warszawa (21.30)

 - Puchar Europy mężczyzn - 5. kolejka; m.in.
 Dolomiti Energia Trento - Śląsk Wrocław

- Piłka nożna
 - 1. liga - zaległy mecz 6. kolejki
 Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa (18.00)
 - 1. liga - zaległy mecz 12. kolejki
 Chrobry Głogów - ŁKS Łódź (20.30)

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Tenis
 - Turniej ATP Finals 
 (Turyn, Włochy)
 - Turniej WTA Finals - zak.
 (Guadalajara, Meksyk)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klas 49er, 49erFX i Nacra 17 
 (Al-Musannah, Oman)

czwartek, 18 listopada 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w skokach na trampolinie - do 21.11
 (Baku, Azerbejdżan)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 21. kolejka

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 12. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata w short tracku - do 21.11 
 (Debreczyn, Węgry)

- Piłka ręczna
 - Liga Mistrzów - 7. kolejka, m.in.
 Barca Lassa - Łomża Vive Kielce (20.45)

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Tenis
 - Turniej ATP Finals 
 (Turyn, Włochy)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klas 49er, 49erFX i Nacra 17 
 (Al-Musannah, Oman)

piątek, 19 listopada 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w skokach na trampolinie
 (Baku, Azerbejdżan)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 21. kolejka

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 12. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata - do 21.11
 (Stavanger, Norwegia)
 - Puchar Świata w short tracku
 (Debreczyn, Węgry)

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Tenis
 - Turniej ATP Finals 
 (Turyn, Włochy)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klas 49er, 49erFX i Nacra 17 
 (Al-Musannah, Oman)

sobota, 20 listopada 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w skokach na trampolinie
 (Baku, Azerbejdżan)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 7. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 12. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata
 (Stavanger, Norwegia)
 - Puchar Świata w short tracku
 (Debreczyn, Węgry)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom kobiet
 (Levi, Finlandia)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w skokach
 (16.00, Niżny Tagił, Rosja)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 18. kolejka
 - Ekstraklasa - 15. kolejka

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa kobiet - 11. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 14. kolejka
 - Liga Europejska kobiet - rewanżowy mecz 3. rundy el.: 
 Zagłębie Lubin - Zwiezda Zwienigorod 

- Pływanie
 - Grand Prix Polski - do 21.11
 (Poznań)

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 9. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 8. kolejka

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Szermierka
 - Puchar Polski KGHM Tour we florecie kobiet i mężczyzn - do 21.11
 (Gdańsk)
 - Puchar Świata w szpadzie kobiet
 (Tallinn, Estonia)
 - Puchar Świata w szpadzie mężczyzn
 (Berno, Szwajcaria)

- Tenis
 - Turniej ATP Finals 
 (Turyn, Włochy)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klas 49er, 49erFX i Nacra 17 
 (Al-Musannah, Oman)

niedziela, 21 listopada 2021
============================================================
- Gimnastyka
 - Mistrzostwa świata w skokach na trampolinie - zak.
 (Baku, Azerbejdżan)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 22. kolejka

- Koszykówka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 12. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata - zak.
 (Stavanger, Norwegia)
 - Puchar Świata w short tracku - zak.
 (Debreczyn, Węgry)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - slalom kobiet
 (Levi, Finlandia)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w skokach
 (16.00, Niżny Tagił, Rosja)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 18. kolejka
 - Ekstraklasa - 15. kolejka

- Pływanie
 - Grand Prix Polski - zak.
 (Poznań)

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy
 (Terme Olimia, Słowenia)

- Szermierka
 - Puchar Polski KGHM Tour we florecie kobiet i mężczyzn - zak.
 (Gdańsk)
 - Puchar Świata w szpadzie mężczyzn - drużynowo
 (Berno, Szwajcaria)

- Tenis
 - Turniej ATP Finals - zak.
 (Turyn, Włochy)

- Wyścigi samochodowe
 - Formuła 1 - Grand Prix Kataru 
 (18.00, Losail, Katar)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klas 49er, 49erFX i Nacra 17 - zak.
 (Al-Musannah, Oman)

poniedziałek, 22 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Memoriał Leszka Drogosza - do 28.11
 (Kielce)

- Piłka nożna
 - Ekstraklasa - 15. kolejka

- Szachy
 - Drużynowe mistrzostwa Europy - zak.
 (Terme Olimia, Słowenia)

wtorek, 23 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Memoriał Leszka Drogosza
 (Kielce)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 23. kolejka

- Piłka nożna
 - Liga Mistrzów - 5. kolejka

- Piłka ręczna
 - Liga Europejska mężczyzn - 4. kolejka
 gr. A Fenix Tuluza - Orlen Wisła Płock (20.45)

środa, 24 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Memoriał Leszka Drogosza
 (Kielce)

- Koszykówka
 - Euroliga kobiet - 6. kolejka; m.in.
 VBW Arka Gdynia - Fenerbahce Stambuł (20.00)

- Piłka nożna
 - Liga Mistrzów - 5. kolejka

- Piłka ręczna
 - Liga Mistrzów - 8. kolejka, m.in.
 Łomża Vive Kielce - Barca Lassa (18.45)

czwartek, 25 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Memoriał Leszka Drogosza
 (Kielce)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 24. kolejka

- Koszykówka
 - Kw. mistrzostw świata 2023 mężczyzn: Izrael - Polska
 - Puchar Europy kobiet - 5. kolejka; m.in.
 BC Horizont Mińsk - InvestInTheWest ENEA Gorzów
 Hatay Spor Antalya - BC Polkowice (16.30)
 Horizont Mińsk - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. (17.00)
 Polskie Przetwory Bydgoszcz - Nadieżda Orenburg (18.00)

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata w short tracku - do 28.11
 (Dordrecht, Holandia)

- Piłka nożna
 - El. mistrzostw świata kobiet: Kosowo - Polska (16.00)
 - Liga Europy - 5. kolejka, m.in.
 gr. C Leicester City - Legia Warszawa (21.00)
 - Liga Konferencji Europy - 5. kolejka

- Tenis
 - Finał Pucharu Davisa - do 5.12
 (Madryt, Hiszpania; Innsbruck, Austria; Turyn, Włochy)

piątek, 26 listopada 2021
============================================================
- Boks
 - Memoriał Leszka Drogosza
 (Kielce)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 24. kolejka

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata w short tracku
 (Dordrecht, Holandia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - zjazd mężczyzn
 (Lake Louis, Kanada)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - do 28.11
 (Ruka, Finlandia)

- Piłka nożna
 - Losowanie baraży eliminacji mistrzostw świata w strefie UEFA
 (17.00, Zurych, Szwajcaria)

- Tenis
 - Finał Pucharu Davisa 
 (Madryt, Hiszpania; Innsbruck, Austria; Turyn, Włochy)

sobota, 27 listopada 2021
============================================================
- Biathlon
 - Puchar Świata - do 28.11
 bieg indywidualny na 15 km kobiet (11.45)
 bieg indywidualny na 20 km mężczyzn (15.00)
 (Oestersund, Szwecja)

- Boks
 - Memoriał Leszka Drogosza
 (Kielce)

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 8. kolejka

- Lekkoatletyka
 - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych
 (Tomaszów Lubelski)

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata w short tracku
 (Dordrecht, Holandia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - zjazd mężczyzn
 (Lake Louis, Kanada)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach - do 28.11
 (Ruka, Finlandia)
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej 
 (Ruka, Finlandia)
 - Puchar Świata w skokach
 (16.30, Ruka, Finlandia)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 19. kolejka
 - Ekstraklasa - 16. kolejka

- Piłka ręczna
 - Ekstraklasa mężczyzn - 15. kolejka

- Siatkówka
 - Ekstraklasa kobiet - 10. kolejka
 - Ekstraklasa mężczyzn - 9. kolejka

- Szermierka
 - Puchar Polski KGHM Tour w szabli kobiet i mężczyzn - do 28.11
 (Śrem)
 - Puchar Polski KGHM Tour w szpadzie kobiet i mężczyzn - do 28.11
 (Warszawa)

- Tenis
 - Finał Pucharu Davisa 
 (Madryt, Hiszpania; Innsbruck, Austria; Turyn, Włochy)

niedziela, 28 listopada 2021
============================================================
- Badminton
 - Indywidualne mistrzostwa świata - do 4.12
 (Huelva, Hiszpania)

- Biathlon
 - Puchar Świata - zak.
 sprint na 7,5 km kobiet (11.00)
 sprint na 10 km mężczyzn (13.45)
 (Oestersund, Szwecja)

- Boks
 - Memoriał Leszka Drogosza - zak.
 (Kielce)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - 25. kolejka

- Koszykówka
 - Ekstraklasa kobiet - 8. kolejka
 - Kw. mistrzostw świata 2023 mężczyzn: Polska - Niemcy
 Adres: hala Globus
 (20.00, Lublin)

- Łyżwiarstwo szybkie
 - Puchar Świata w short tracku - zak.
 (Dordrecht, Holandia)

- Narciarstwo alpejskie
 - Puchar Świata - supergigant mężczyzn
 (Lake Louis, Kanada)

- Narciarstwo klasyczne
 - Puchar Świata w biegach - zak.
 (Ruka, Finlandia)
 - Puchar Świata w kombinacji norweskiej - zak.
 (Ruka, Finlandia)
 - Puchar Świata w skokach
 (16.15, Ruka, Finlandia)

- Piłka nożna
 - 1. liga - 19. kolejka
 - Ekstraklasa - 16. kolejka

- Szermierka
 - Puchar Polski KGHM Tour w szabli kobiet i mężczyzn - zak.
 (Śrem)
 - Puchar Polski KGHM Tour w szpadzie kobiet i mężczyzn - zak.
 (Warszawa)

- Tenis
 - Finał Pucharu Davisa 
 (Madryt, Hiszpania; Innsbruck, Austria; Turyn, Włochy)

poniedziałek, 29 listopada 2021
============================================================
- Badminton
 - Indywidualne mistrzostwa świata
 (Huelva, Hiszpania)

- Tenis
 - Finał Pucharu Davisa 
 (Madryt, Hiszpania; Innsbruck, Austria; Turyn, Włochy)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Radial kobiet i mężczyzn - do 6.12
 (Al-Musannah, Oman)

wtorek, 30 listopada 2021
============================================================
- Badminton
 - Indywidualne mistrzostwa świata
 (Huelva, Hiszpania)

- Hokej na lodzie
 - Ekstraliga - mecz awansem z 33. kolejki
 KH Energa Toruń - Comarch Cracovia (18.30)

- Piłka ręczna
 - Liga Europejska mężczyzn - 5. kolejka
 gr. A Orlen Wisła Płock - Bidasoa Irun (18.45)

- Siatkówka
 - Liga Mistrzów - 1. kolejka

- Tenis
 - Finał Pucharu Davisa 
 (Madryt, Hiszpania; Innsbruck, Austria; Turyn, Włochy)

- Żeglarstwo
 - Mistrzostwa świata klasy Laser Radial kobiet i mężczyzn
 (Al-Musannah, Oman)

(PAP)


km/ krys/


Kraj i świat

2021-11-28, godz. 13:20 Na Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego wojewoda roześle powstańcze flagi Powstańcze flagi roześle do wszystkich urzędów wojewódzkich wojewoda wielkopolski z okazji ustanowienia Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego… » więcej 2021-11-28, godz. 13:20 Prof. Agnieszka Szuster-Ciesielska: Omicron - zmutowany super wariant Omicron wydaje się bardziej zakaźny - nawet 500 razy - i wymykający się odpowiedzi układu odpornościowego, niż poprzednie mutacje - mówi PAP prof. Agnieszka… » więcej 2021-11-28, godz. 13:20 Biedroń o aktualnej sytuacji w związku z pandemią: rządzący w ogóle sobie nie radzą Każdego dnia w Polsce umiera pół tysiąca ludzi, to jest poważny problem, z którym rządzący w ogóle sobie nie radzą - mówił w niedzielę na konferencji… » więcej 2021-11-28, godz. 13:10 Agata Kornhauser-Duda: działalność charytatywna i hojna ofiarność przyczyniają się do ułatwiania innym życia Zgodnie z polską i chrześcijańską tradycją ostatnie tygodnie roku są czasem myślenia o bliźnich; działalność charytatywna i hojna ofiarność przyczyniają… » więcej 2021-11-28, godz. 13:10 Czechy/ Prezydent mianował premierem Petra Fialę (opis) Prezydent Czech Milosz Zeman mianował w niedzielę Petra Fialę premierem czeskiego rządu. Ceremonia odbyła się na Zamku w Lanach przy zachowaniu nadzwyczajnych… » więcej 2021-11-28, godz. 13:10 Papież: odczuwam ból z powodu sytuacji migrantów, także na Białorusi (opis) Papież Franciszek po raz pierwszy odniósł się do kryzysu migrantów na Białorusi. Wyraził ból z powodu śmierci ludzi na granicach i niepokój ich losem… » więcej 2021-11-28, godz. 13:10 PŚ w bobslejach - dominacja Niemek w dwójkach Niemki Laura Nolte i Deborah Levi triumfowaly w rywalizacji bobslejowych dwójek w zawodach Pucharu Świata w Innsbrucku. Drugie miejsce zajęły ich rodaczki… » więcej 2021-11-28, godz. 13:00 Biedroń: to my, lewica, jesteśmy tą siłą, która dodaje energii tej opozycji To my, lewica, jesteśmy tą siłą, która dodaje energii tej opozycji - mówił w niedzielę w Poznaniu współprzewodniczący Nowej Lewicy Robert Biedroń… » więcej 2021-11-28, godz. 13:00 Mazowieckie/ Utrudnienie na DK 50 po zderzeniu dwóch ciężarówek z samochodem osobowym W niedzielę na DK 50, na odcinku Grójec - Mszczonów, w miejscowości Chudolipie (woj. mazowieckie) doszło do zderzenia dwóch ciężarówek z samochodem osobowym… » więcej 2021-11-28, godz. 12:50 PŚ w saneczkarstwie - Ludwig zwyciężył w Soczi Niemiec Johannes Ludwig zwyciężył w zawodach Pucharu Świata w saneczkarstwie na olimpijskim torze w rosyjskim Soczi. Drugi był jego rodak Felix Loch, a trzeci… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »