Radio Opole » Kraj i świat
2021-08-04, 08:50 Autor: PAP

Andersen Global rozszerza swoją działalność na Puerto Rico dzięki nawiązaniu współpracy z kancelarią prawną z San Juan (MediaRoom)

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global rozszerza swój zasięg o rynek portorykański dzięki współpracy z kancelarią Casillas, Santiago & Torres, LLC (CST Law).


Założona w 2011 roku kancelaria CST Law świadczy pełen zakres usług, koncentrując się na prawie biznesowym i handlowym oraz posiadając ofertę w zakresie prawa korporacyjnego, podatkowego, sporów sądowych z zakresu prawa handlowego i prawa pracy, nieruchomości, imigracji, świadczeń pracowniczych i spraw urzędowych. Kancelaria działa w wielu branżach, takich jak handel detaliczny, hurtowy, nieruchomości, produkcja, turystyka, usługi finansowe, technologia, telekomunikacja i budownictwo, świadcząc usługi prawne dla wielu klientów, w tym dla największych międzynarodowych firm.


„Nasza kancelaria zbudowała długotrwałe relacje z klientami dzięki naszemu zaangażowaniu w przejrzystość i jakość świadczonych usług - powiedział partner zarządzający Luis L. Torres. - W miarę jak działalność naszych klientów rozszerza się na wiele jurysdykcji, wzrasta również ich zapotrzebowanie na zintegrowane i płynne usługi. Nasza współpraca z Andersen Global odpowiada na potrzeby klientów i pozwala nam dostarczać im synergiczne rozwiązania bez względu na granice”.


„Podejście i oferta usług CST Law uzupełniają możliwości naszej globalnej organizacji - powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący i dyrektor generalny Andersen Global. - Wiedza merytoryczna ich profesjonalistów i głębokie zrozumienie prawnego i biznesowego krajobrazu Portoryko przynoszą dodatkowe korzyści naszym klientom w ramach dalszego rozszerzania przez nas globalnej platformy naszej organizacji i zwiększania naszej konkurencyjności na poziomie lokalnym i międzynarodowym”.


Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 8 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 283 miejscach na świecie.


Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210803005414/en/.


Źródło: Andersen Global


KONTAKT:


Megan Tsuei


Andersen Global


tel. 415-764-2700


Źródło informacji: Business Wire


Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.


UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.


Kraj i świat

2021-09-20, godz. 19:00 Holandia/ Sondaż: ponad 60 proc. obywateli chce przedterminowych wyborów parlamentarnych 61 proc. Holendrów opowiada się za przyspieszonymi wyborami do parlamentu - wynika z sondażu przeprowadzonego dla programu telewizyjnego EenVandaag. Trzem kolejnym… » więcej 2021-09-20, godz. 19:00 Andrzej Duda będzie jednym z bohaterów nowego programu Zoom TV „Polskie złote rączki” to utrzymany w lekkim tonie nowa program, której bohaterami są ludzie zajmujący się naprawami, remontami i przeprowadzkami. Wśród… » więcej 2021-09-20, godz. 18:40 USA/ Departament Stanu: nie uznajemy wyborów do rosyjskiej Dumy przeprowadzonych na terytorium Ukrainy Stany Zjednoczone nie uznają wyborów do rosyjskiej Dumy przeprowadzonych na terytorium Ukrainy - oznajmił w poniedziałek rzecznik Departamentu Stanu Ned Price… » więcej 2021-09-20, godz. 18:30 Ukraina/ MSZ żąda uwolnienia skazanego na Białorusi Ukraińca Władze Ukrainy żądają uwolnienia swojego obywatela skazanego w poniedziałek na Białorusi na trzy lata pozbawienia wolności i uznają jego sprawę za umotywowaną… » więcej 2021-09-20, godz. 18:30 Solidarność kopalni Turów: decyzja TSUE jest podważeniem sensu funkcjonowania Polski w UE Decyzja TSUE, nakładająca na Polskę kary finansowe za niewdrożenie środków tymczasowych i niezaprzestanie wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów, jest… » więcej 2021-09-20, godz. 18:30 Gdańsk/ Radni PiS interweniują w sprawie przetargu na zakup samochodów elektrycznych Mamy wątpliwości co do tego, czy przetargi w Gdańsku odbywają się zgodnie z prawem zamówień publicznych - oświadczyli w poniedziałek radni Prawa i Sprawiedliwości… » więcej 2021-09-20, godz. 18:30 Hiszpania/ Minister turystyki przedstawia wybuch wulkanu na La Palma jako atrakcję turystyczną Hiszpańska minister ds. przemysłu, handlu i turystyki Reyes Maroto zachęcała w poniedziałek turystów zagranicznych do odwiedzenia kanaryjskiej wyspy La Palma… » więcej 2021-09-20, godz. 18:30 Grupy energetyczne przeciwne wykluczeniu gazu z mechanizmów wsparcia Przedstawiciele krajowych grup energetycznych są przeciwni możliwemu wykluczeniu inwestycji w aktywa gazowe z mechanizmów unijnego wsparcia transformacji energetycznej… » więcej 2021-09-20, godz. 18:20 Kraków/ Szpital Rydygiera za 4 mln zł kupił aparat do rezonansu magnetycznego Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie kupił za 4 mln zł nowoczesny aparat do rezonansu magnetycznego. Będzie on wykorzystywany w diagnostyce… » więcej 2021-09-20, godz. 18:20 Otwarto nową siedzibę Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu W poniedziałek oficjalnie otwarto nową siedzibę Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Poznaniu (PODGiK). Ośrodek jest drugim w… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »