Radio Opole » Gospodarka
2022-10-03, 14:27 Autor: Agnieszka Stefaniak

Jest nowy punkt KRUS na mapie regionu

Nowy punkt KRUS na mapie regionu [fot. starostwo powiatowe w Krapkowicach]
Nowy punkt KRUS na mapie regionu [fot. starostwo powiatowe w Krapkowicach]
Nowy punkt KRUS na mapie regionu [fot. starostwo powiatowe w Krapkowicach]
Nowy punkt KRUS na mapie regionu [fot. starostwo powiatowe w Krapkowicach]
Nowy punkt KRUS na mapie regionu [fot. starostwo powiatowe w Krapkowicach]
Nowy punkt KRUS na mapie regionu [fot. starostwo powiatowe w Krapkowicach]
W starostwie powiatowym w Krapkowicach uruchomiono (3.10) zamiejscowy punkt Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Jak przekazał obecny na otwarciu Piotr Ciona, z-ca dyr. KRUS w Opolu obecność na miejscu daje szansę na zwiększenie współpracy z organizacjami okołorolniczymi działającymi w powiecie krapkowickim a także np. promocji konkursów organizowanych przez kasę. - Powstanie punktu było inicjatywą jednego z radnych powiatu Szczepana Brysia - przekazał Radiu Opole starosta krapkowicki Maciej Sonik.

Przypomnijmy punkt mieści się w budynku przy Kilińskiego 1. Będzie czynny w godzinach pracy urzędu i będą go obsługiwały pracownice Biura Obsługi Klienta starostwa, które przechodzą specjalne szkolenie. Doradca z KRUS będzie do dyspozycji mieszkańców w pierwszy i trzeci czwartek miesiąca w godzinach od 9.00-11.00.

Gospodarka

2022-12-07, godz. 11:30 Velux wręczy mniej wypowiedzeń, niż początkowo planowano. Zwolnienia rozpoczną się w styczniu W styczniu rozpocznie się proces redukcji etatów w namysłowskiej fabryce okien Velux. Firma porozumiała się już z pracownikami w kwestii zapowiadanych zwolnień… » więcej 2022-12-07, godz. 10:10 W Kędzierzynie-Koźlu żyje się dobrze. "Coś się w tym mieście dzieje" Kędzierzyn-Koźle zajął pierwsze miejsce w rankingu 'Gmina dobra do życia'. W przygotowanym przez Serwis Samorządowy PAP zestawieniu zwyciężył w kategorii… » więcej 2022-12-06, godz. 17:00 ECO dostarczy ciepło do mieszkańców Czarnowąs oraz Dobrzenia Wielkiego. Trzeba podpisać nowe umowy ECO będzie od 1 stycznia nowym sprzedawcą ciepła dla mieszkańców opolskiej dzielnicy Czarnowąsy oraz w gminie Dobrzeń Wielki, pod warunkiem uzyskania stosownych… » więcej 2022-12-06, godz. 16:26 Cyberbezpieczeństwo, inteligentne miasta - o tym dyskutują w PNT Opole przystąpiło do Sinotaic, czyli polskiego klastra Internetu Rzeczy i Sztucznej Inteligencji. » więcej 2022-12-06, godz. 14:16 Zdrowa węza to zdrowe pszczoły. Nyscy pszczelarze już po zakupach Nyskie Stowarzyszenie Pszczelarzy z pieniędzy własnych oraz dotacji z urzędu marszałkowskiego kupiło półautomatyczną linię do produkcji węzy pszczelej… » więcej 2022-12-06, godz. 12:00 966 milionów euro dla Opolszczyzny, ale na co je wydać? Szczegółowy plan musi być gotowy na początku roku Pieniądze zatwierdzone. Kto i kiedy skorzysta pierwszy? Opolskie znalazło się w gronie 5 polskich województw, których plany wydatkowania pieniędzy unijnych… » więcej 2022-12-06, godz. 08:00 W Opolu mieszka się dobrze - wynika z rankingu Stolica regionu znalazła się w czołówce rankingu 'Gmina dobra dla życia'. Ten przygotowywany jest corocznie przez Serwis Samorządowy PAP. Opole zajęło… » więcej 2022-12-05, godz. 16:24 Opole: 7 firm zgłosiło się do przebudowy ulicy Krapkowickiej Czy ulica Krapkowicka w Opolu doczeka się przebudowy? To się okaże za kilka dni. Dziś (05.12) w opolskim ratuszu otwarto koperty z ofertami potencjalnych wykonawców… » więcej 2022-12-05, godz. 14:57 Ireneusz Jaki nadal prezesem WiK. Jest decyzja sądu Ireneusz Jaki może wrócić do pracy jako prezes spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Wydział Gospodarczy Sądu Okręgowego w Opolu podjął decyzję o… » więcej 2022-12-05, godz. 13:15 Zadłużenie w ZUS-ie? Można się dogadać ZUS oferuje ulgi i umorzenia dla zadłużonych przedsiębiorców. Jest kilka sposobów, by uregulować zaległości z tytułu opłacania składek. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »