Radio Opole » Sport i turystyka
2024-08-17, 20:16 Autor: Jakub Biel

Trzeci mecz sezonu i trzeci bez punktów. Stal Brzeg przegrywa z Miedzią II Legnica

Stal Brzeg [fot. Jędrzej Łuczak]
Piłkarze Stali Brzeg przegrali przed własną publicznością w 3. kolejce III ligi z Miedzią II Legnica 1:2 (0:0). Dwie bramki dla zespołu gości zdobył Szymon Skrzypczak. Honorowe trafienie dla Stali Brzeg padło łupem Marcela Tupaja.
- Szkoda, bo pierwsza połowa była całkiem niezła w naszym wykonaniu - powiedział Rafał Brusiło, kapitan Stali Brzeg.

- Uważam, że pierwsza połowa była gdzieś tam optycznie nasza, z naszym wskazaniem. Nie wykorzystaliśmy 100% sytuacji. Uważam, że powinniśmy to wykorzystać i prowadzić po pierwszej połowie 1:0. Konsekwencją było to, że w drugiej połowie straciliśmy bramkę. Próbowaliśmy, być może za nerwowo, wrócić do tego meczu. Dostaliśmy drugą. Ostatecznie przegrywamy 1:2 i musimy się otrząsnąć, bo punkty nieubłaganie uciekają.

Stal Brzeg jak na razie bez zwycięstwa w tym sezonie III ligi. Kolejne spotkanie brzeżanie rozegrają na wyjeździe z Lechią Zielona Góra.
Rafał Brusiło

Sport i turystyka

2024-08-17, godz. 21:36 Podział punktów w Tychach. Odra Opole remisuje bezbramkowo z GKS-em Pierwszy remis w tym sezonie zapisali na swoim koncie piłkarze Odry Opole. W meczu 5. kolejki rozgrywek Betclic 1. Ligi podopieczni trenera Radosława Sobolewskiego… » więcej 2024-08-17, godz. 11:30 Odra chce się zrehabilitować. Zagrają z GKS-em Tychy, który tylko remisuje Piłkarze Odry Opole rozegrają kolejne spotkanie w ramach Betclic 1. Ligi. 'Niebiesko-czerwoni' zmierzą się na wyjeździe z GKS-em Tychy. » więcej 2024-08-17, godz. 07:11 Zwycięstwo po meczu walki. MKS Kluczbork ogrywa Górnika II Zabrze MKS Kluczbork ograł na własnym stadionie rezerwy Górnika Zabrze 1:0 i zainkasował 3 punkty w III-ligowej tabeli. » więcej 2024-08-16, godz. 09:00 MKS Kluczbork zagra z rezerwami Górnika Zabrze. "Trzeba podtrzymać serię" Piłkarze MKS-u Kluczbork zmierzą się dziś (16.08) z rezerwami Górnika Zabrze w meczu o III-ligowe punkty. » więcej 2024-08-15, godz. 18:22 Olav Kooij ponownie wygrywa "opolski" etap Tour de Pologne. Świetny finisz w Prudniku [ZDJĘCIA] Olav Kooij Team Visma po sprinterskim finiszu wygrał 4. etap kolarskiego wyścigu Tour de Pologne o długości 195 km z Kudowy-Zdroju do Prudnika. Holender wyprzedził… » więcej 2024-08-15, godz. 17:25 Holender Olav Kooij wygrał w Prudniku IV etap wyścigu kolarskiego Tour de Pologne Holender Olav Kooij (Team Visma | Lease a Bike) po sprinterskim finiszu wygrał 4. etap kolarskiego wyścigu Tour de Pologne o długości 195 km z Kudowy-Zdroju… » więcej 2024-08-15, godz. 09:25 Święto polskiego kolarstwa. Tour de Pologne finiszuje w Prudniku Tour de Pologne zawita dziś (15.08) na Opolszczyznę. Metę czwartego etapu, najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego w naszym kraju, wyznaczono w Prudniku… » więcej 2024-08-13, godz. 17:00 Franciszek Surmiński zostanie upamiętniony w Prudniku. Pomnik stanie przy hali sportowej Pomnik Franciszka Surmińskiego, wybitnego polskiego kolarza, a także odkrywcy talentu oraz pierwszego trenera Stanisława Szozdy, stanie w Prudniku. Postument… » więcej 2024-08-12, godz. 15:00 "Nie wszystkie szanse medalowe to pewne medale". Przedstawiciele sportu podsumowali igrzyska 1 złoty, 4 srebrne i 5 brązowych - dorobek reprezentacji Polski na igrzyskach olimpijskich w Paryżu zamknął się w 10 medalach. Ostatnie tak słabe wyniki… » więcej