Radio Opole » Kultura i rozrywka
2020-10-10, 11:30 Autor: Katarzyna Zawadzka

Opolskie Kobiety Sukcesu rozwijają swoją moc!

Natalia Jefimowa i Lilianna Łuczkiewicz [fot. Katarzyna Zawadzka]
Natalia Jefimowa i Lilianna Łuczkiewicz [fot. Katarzyna Zawadzka]
"Magiczna moc kobiecości" to warsztaty, w których biorą udział "Opolskie Kobiety Sukcesu". Prowadzi je trenerka i metorka Natalia Jefimowa, która szkoli kobiety nie tylko w Polsce, ale też w Norwegii czy Wielkiej Brytanii. Jak podkreśla, największym zainteresowaniem cieszą się warsztaty zatytułowane "Szkoła Bogiń", których celem jest poprawa jakości życia i budowanie dobrych relacji z otoczeniem.
- Uczę jak rozwinąć w sobie żeńską część, która w dzisiejszych czasach trochę się zagubiła - wyjaśnia Jefimowa. - Mówią o tym, co się dzieje w naszych związkach, kiedy wyłączamy tę część siebie i zaczynamy żyć w męskich strategiach w naszych związkach. Będziemy również rozmawiać o takich fajnych kobiecych sztuczkach, co to znaczy zachowania kobiece czy głos żeński. Uczestniczki poznają tez pięć kluczy do każdego serca - dodaje.

- Naszą grupę tworzą kobiety, które czują, że odnoszą sukces - mówi Lilianna Łuczkiewicz, prezeska Stowarzyszenia "Opolskie Kobiety Sukcesu". - Nasze członkinie są przede wszystkim bardzo życzliwe dla drugich kobiet. To jest najważniejsze. Każda członkini wchodząc do klubu Kobiet Sukcesu musi posiadać rekomendacje członkini kobiet sukcesu. To jest bardzo ważne, bo to jest taki troszeczkę elitarny klub. Chcemy, aby wstępowały do niego kobiety, które są pomocne dla innych kobiet i otwarte - dodaje.

To już kolejne wydarzenie w Opolu zorganizowane przez to stowarzyszenie. W lutym odbyła się gala wręczenia statuetek Opolskim Kobietom Sukcesu i uroczysty bal. Rok temu zaś zorganizowana została konferencja poświęcona profilaktyce i leczeniu depresji.
Natalia Jefimowa
Lilianna Łuczkiewicz

Kultura i rozrywka

2024-07-12, godz. 20:00 „Farska Stodoła” zaprasza w swoje progi. Wiejskie muzeum prezentuje śląskie dziedzictwo regionalne Bogate zbiory Izby Muzealnej „Farska Stodoła' w Biedrzychowicach będzie można zobaczyć w niedzielę (14.07). Ekspozycja prezentuje tradycyjne wyposażenie… » więcej 2024-07-12, godz. 19:30 Ilustragan 8 na przystankach komunikacji publicznej w Opolu Ilustragan to cykliczny projekt Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego, prezentujący twórczość ilustratorską studentów, absolwentów i wykładowców oraz… » więcej 2024-07-11, godz. 21:32 Powódź z 1997 roku oczami archiwistów Archiwum Państwowe w Opolu zaprasza na nową wystawę, prezentującą ratowanie akt, które zostały zalane podczas 'powodzi tysiąclecia' w 1997 roku. » więcej 2024-07-11, godz. 16:26 Gmina Jemielnica z prestiżową nagrodą Gmina Jemielnica z Europejską Złotą Nagrodą Odnowy Wsi 2024 roku. » więcej 2024-07-10, godz. 18:00 Oprowadzanie po wystawie GSW w języku ukraińskim W ramach wydarzeń towarzyszących wystawie 'Dyplomy 2024' w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu odbywają się oprowadzania kuratorskie w różnych językach:… » więcej 2024-07-10, godz. 17:30 Przekrojowy koncert Artura Gotza z zespołem w Opolu Aktor i piosenkarz Artur Gotz zagości w Opolu. Artysta wystąpi w ramach Koncertu Promenadowego. Właśnie ukazała się szósta jego płyta zatytułowana 'Litania… » więcej 2024-07-10, godz. 14:40 Wakacyjny program prudnickiego muzeum. „Uczymy się czegoś nowego” Warsztaty plastyczne oraz nocne zwiedzanie w świetle lamp naftowych - to wakacyjna oferta Muzeum Ziemi Prudnickiej. Skorzystać z niej mogą osoby w każdym … » więcej 2024-07-10, godz. 11:55 Okręg opolski ZPAP zaprasza na spotkanie z okazji jubileuszu Związek Polskich Artystów Plastyków okręgu opolskiego świętuje jubileusz 70-lecia. W środę (10.07) z tej okazji zaplanowano spotkanie, którego gośćmi… » więcej 2024-07-10, godz. 10:46 Mocne brzmienia na Festiwalu Rock am Palast w Rozkochowie Przed nami trzecia edycja Festiwalu Rock am Palast w Rozkochowie. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek (12.07). » więcej 2024-07-09, godz. 13:00 Nie żyje Jerzy Stuhr. Wystąpił na festiwalu, ma też gwiazdę na rynku Opolu Nie żyje Jerzy Stuhr - artysta uznawany za jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, a także reżyser i profesor sztuk teatralnych. Do historii przeszedł… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »