Radio Opole » Wiadomości z regionu
2024-03-27, 22:04 Autor: Bogusław Kalisz

Gorąca dyskusja w Prudniku. Przedwyborcza debata Radia Opole

Debata w Prudniku [fot. Sławomir Mielnik]
Debata w Prudniku [fot. Sławomir Mielnik]
Leszek Czereba, Katarzyna Czochara, Stanisław Mięczakowski oraz ubiegający się o reelekcję Grzegorz Zawiślak wzięli udział w kolejnej przedwyborczej debacie Radia Opole. Gorąca dyskusja dotycząca wyborów burmistrza Prudnika, połączona z pytaniami od publiczności, toczyła się w Willi Kultura Prudnickiego Ośrodka Kultury.
Za nami kolejna przedwyborcza debata Radia Opole. W wyborach na burmistrza Prudnika startują: Leszek Czereba z KWW Platforma PL2050 Ludowcy Lewica P.Prudnik, Katarzyna Czochara z KW Prawo i Sprawiedliwość, Stanisław Mięczakowski z KWW Tak!Dla Ziemi Prudnickiej oraz Grzegorz Zawiślak z KWW Grzegorza Zawiślaka - PS.

Kandydatów na burmistrza Prudnika pytaliśmy między innymi o kierunki rozwoju gospodarczego miasta oraz politykę mieszkaniową. Debatę poprowadził Ireneusz Prochera.

To ostatnia w tym tygodniu przedwyborcza debata w Radiu Opole. Po świętach wielkanocnych odwiedzimy Namysłów i Kędzierzyn-Koźle. W Opolu odbędą się dwie debaty: jedna będzie poświęcona wyborom prezydenta, druga wyborom do sejmiku województwa opolskiego.

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia, ewentualna druga tura wyborów dwa tygodnie później.

Dodajmy, że przedwyborcze debaty transmitujemy w Radiu Opole, a także za pośrednictwem strony internetowej www.radio.opole.pl, na radiowym kanale w serwisie YouTube oraz na facebooku Radia Opole. Zaczynamy po 18:00, po wiadomościach Radia Opole.
Gorąca dyskusja w Prudniku. Przedwyborcza debata Radia Opole

Wiadomości z regionu

2024-04-12, godz. 12:31 Posadź drzewo z Nadleśnictwem Opole. Akcja SadziMY przyciągnęła tłumy Buk, jarząb czy dąb - to tylko część sadzonek drzew, które trafią do opolan w ramach kolejnej edycji akcji SadziMY, czyli wielkiego narodowego sadzenia… » więcej 2024-04-12, godz. 12:25 Nie ma lekarzy, nie będzie przyjęć. Problemy szpitala w Kędzierzynie-Koźlu Od poniedziałku (15.04) oddział neurologiczny z pododdziałem udarowym w szpitalu w Kędzierzynie-Koźlu nie będzie przyjmował nowych pacjentów. » więcej 2024-04-12, godz. 12:03 Test wiedzy, tor przeszkód i strzelanie. Nastolatkowie na turnieju klas mundurowych Reprezentacje jedenastu szkół rywalizują w 7. Drużynowym Turnieju Klas Mundurowych Województwa Opolskiego. Każda drużyna składa się z dwóch dziewcząt… » więcej 2024-04-12, godz. 12:01 Antoni Konopka o słabym wyborczym wyniku ludowców: trzeba to przeanalizować i wyciągnąć wnioski - Liczyliśmy na więcej, sondaże były dla nas optymistyczne, z dużej chmury oczekiwania co do liczby mandatów, jest jeden - przyznał w Porannej Rozmowie… » więcej 2024-04-12, godz. 11:37 Romeo-niszczyciel zatrzymany. Źle ulokowane uczucia odreagował z użyciem młotka Zarzut niszczenia mienia usłyszał 38-letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Jest on podejrzany o zniszczenie samochodów oraz witryn lokalu usługowego. W autach… » więcej 2024-04-12, godz. 10:34 Zderzenie w centrum Opola Do zderzenia trzech aut doszło w centrum Opola. Jak przekazali nam strażacy do zdarzenia doszło po 9.00 w okolicach skrzyżowania ul. Wrocławskiej z Niemodlińską… » więcej 2024-04-12, godz. 09:29 Druga tura w Tułowicach. Szykuje się zacięta rywalizacja o fotel burmistrza Urzędujący Andrzej Wesołowski czy kandydat Jacek Patrys? Druga tura wyborów samorządowych przesądzi, kto będzie burmistrzem Tułowic przez pięć najbliższych… » więcej 2024-04-12, godz. 08:59 Szósty raz zwycięstwo. Plany burmistrzów Kluczborka i Wołczyna na kolejną kadencję Zarządzają gminami od 22 lat i nadal uważają, że mają wiele do zrobienia. Mowa o Jarosławie Kielarze, burmistrzu Kluczborka i Janie Leszku Wiącku, burmistrzu… » więcej 2024-04-12, godz. 08:36 Hobby Horse zawita do Prudnika. To już dyscyplina sportu Zawody Hobby Horse po raz pierwszy odbędą się w Prudniku. Uczestnicy, używając drewnianych koni na patyku, zwanych właśnie hobby horses, pokonywać będą… » więcej 2024-04-12, godz. 08:00 Uwaga rodzice z Opola! Ruszają darmowe badania słuchu i wzroku pierwszoklasistów Rusza bezpłatny program wczesnego wykrywania wad słuchu i wzroku u dzieci z Opola. Od piątku (12.04) rodzice uczniów klas pierwszych mogą rejestrować dzieci… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »