Radio Opole » Wiadomości z regionu
2022-10-22, 21:47 Autor: Jakub Biel

Kilkuset karateków z całej Polski rywalizowało w Głuchołazach na Ronin Cup II

Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
Ronin Cup II [fot. Jakub Biel]
W Głuchołazach odbyły się Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym "Ronin Cup II". Na trzech matach wystartowało kilkuset zawodników z całej Polski. Oprócz rywalizacji czysto sportowej, nie zabrakło także innych atrakcji dla najmłodszych uczestników wydarzenia.
- Super sprawa, widząc tyle osób, które chcą uprawiać karate - mówi Jarosław Drożdżyński, prezes Klubu Karate Ronin Głuchołazy.

- Po raz drugi organizujemy Ronin Cup Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. Przyjechało 11 drużyn z całej Polski. Bardzo cieszymy się, że możemy tych wszystkich zawodników gościć. Co jest ciekawostką, w naszym turnieju są rozegrane konkurencje Family Kata, czyli mama, tato i dziecko startuje w jednej konkurencji.

W drugiej edycji turnieju wzięło udział kilkuset zawodników w różnych kategoriach wiekowych i stopniach wtajemniczenia.
Jarosław Drożdżynski

Wiadomości z regionu

2023-03-30, godz. 13:35 W Prószkowie płonie poddasze. Są poszkodowani Płonie poddasze wielorodzinnego budynku w Prószkowie. - Zgłoszenie dostaliśmy po godzinie 12. Są osoby poszkodowane - informuje Łukasz Nowak, rzecznik KW… » więcej 2023-03-30, godz. 13:11 Krapkowice: "na kasie samoobsługowej" ukradli towar o wartości 1200 zł Kradli, wykorzystując kasę samoobsługową w drogerii, choć wcale nie byli biedni. Zgłoszenie o zdarzeniu policjanci krapkowickiej policji otrzymali w poniedziałek… » więcej 2023-03-30, godz. 13:00 Jedna kontrola, kilka przewinień. Za swoje wykroczenia 38-latek może trafić na 2 lata do więzienia Ponad 3 promile, brak prawa jazdy oraz przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. To przewinienia których dopuścił się 38-letni mieszkaniec gminy Ol… » więcej 2023-03-30, godz. 12:31 O zasadach, obowiązkach i pracy. Otwarty dzień skarbowo-bankowy na UO To, czego uczą się na zajęciach, dziś poznawali od praktyków. Dla studentów ekonomii Uniwersytetu Opolskiego w murach uczelni zorganizowano otwarty dzień… » więcej 2023-03-30, godz. 11:30 Miała być praca marzeń, a było... oszustwo. Akt oskarżenia w sprawie "złodzieja zza biurka" Wyłudził dane osobowe ponad stu osób, a z banków - 420 tysięcy złotych. Gotowy jest akt oskarżenia przeciwko Konradowi Z., który 'zza biurka' miał dopuścić… » więcej 2023-03-30, godz. 10:07 Mieszkańcy Grabowa przeciwni budowie masztu telekomunikacyjnego tuż przy ich domach [INTERWENCJA] Nadajnik telefonii komórkowej ma powstać w Grabowie w gminie Izbicko. Na razie inwestor ma jedynie wyznaczone miejsce, gdzie postawi maszt. Na pole wjechać… » więcej 2023-03-30, godz. 09:45 W Strzelcach Opolskich i Krapkowicach będzie można bezpłatnie wykonać kolonoskopię Kolejne dwie placówki na Opolszczyźnie dołączają do realizacji programu profilaktyki raka jelita grubego. To Szpital Powiatowy w Strzelcach Opolskich i Krapkowickie… » więcej 2023-03-30, godz. 07:09 Utrudnienia w ruchu na obwodnicy północnej Opola. Dachował tam samochód z przyczepką Utrudnienia na obwodnicy północnej Opola. Na ul. Powstańców Warszawskich między Makro a mostem samochód z przyczepką zjechał z drogi i dachował. » więcej 2023-03-30, godz. 07:00 Już w niedzielę Jarmark Wielkanocny w Opolu. MZK uruchomi dodatkowe kursy autobusów do skansenu Autobusem na Jarmark Wielkanocny w opolskim skansenie. Miejski Zakład Komunikacyjny w Opolu uruchamia dodatkowe kursy linii nr 5, które będą obsługiwać niedzielne… » więcej 2023-03-29, godz. 21:30 Obrona dobrego imienia Jana Pawła II, zmiany w budżecie i tytuły honorowe. W czwartek sesja w Opolu Przed nami 70. sesja Rady Miasta Opola. W czwartek (30.03) radni zajmą się między innymi zmianami w budżecie na ten rok, a także uchwałą w sprawie programu… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »