Radio Opole » Wiadomości z regionu
2022-01-24, 06:14 Autor: Tomasz Cichoń

Tragiczny wypadek w Polskim Świętowie. Nie żyje młody kierowca

Śmiertelny wypadek w Nowym Świętowie [fot. Mario]
Śmiertelny wypadek w Nowym Świętowie [fot. Mario]
Śmiertelny wypadek w Nowym Świętowie [fot. Mario]
Śmiertelny wypadek w Nowym Świętowie [fot. Mario]
Śmiertelny wypadek w Nowym Świętowie [fot. Mario]
Śmiertelny wypadek w Nowym Świętowie [fot. Mario]
Śmiertelny wypadek w Nowym Świętowie [fot. Mario]
Śmiertelny wypadek w Nowym Świętowie [fot. Mario]
Warunki drogowe na trasach regionu mogą zaskoczyć. Kierowców prosimy o ostrożną i rozważną jazdę. W nocy doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął młody kierowca.
Przed północną (z niedzieli na poniedziałek 23/24.01) w Polskim Świętowie (powiat nyski, gm. Głuchołazy), jak poinformował Radio Opole oficer dyżurny opolskich strażaków, kierujący samochodem osobowym, jadąc drogą wojewódzką nr 411, najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Poniósł śmierć na miejscu.

Jak ustaliśmy, kierowca miał 25 lat.

Aktualizacja 10:15: Jak podaje w mediach społecznościowych KP PSP w Nysie, zgłoszenie o wypadku drogowym na DW411 pomiędzy miejscowościami Polski Świętów a Przełęk wpłynęło do dyżurnego około godziny 23:40. Zadysponowano na miejsce zdarzenia trzy zastępy Straży Pożarnej. "W chwili przybycia pierwszych zastępów JOP na miejsce wypadku jedna osoba znajdowała się poza pojazdem w wyniku uderzenia w przydrożne drzewo. Niestety pomimo odniesionych obrażeń nie udało się uratować kierowcy samochodu osobowego. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez blisko cztery godziny, gdzie policja pod nadzorem prokuratora prowadziła swoje czynności".
powiat nyski

Wiadomości z regionu

2022-05-18, godz. 20:00 Pierwszy na Opolszczyźnie wodny plac edukacyjny działa w Opolu ''Moc żywiołu - WODA'' to oficjalna nazwa oddanego uroczyście do użytku pierwszego w regionie wodnego placu edukacyjnego. Mieści się on w ogrodzie Regionalnego… » więcej 2022-05-18, godz. 18:45 Opolska Młodzież Wszechpolska domaga się interwencji poselskiej w sprawie warsztatów "Wszystkie kolory tęczy" na … 'Nie zgadzamy się na szerzenie ideologii LGBT na państwowej uczelni i za państwowe pieniądze'. Młodzież Wszechpolska domaga się wyjaśnień w sprawie organizacji… » więcej 2022-05-18, godz. 17:45 Kędzierzyn-Koźle stawia na rozwój lokalny i integrację sąsiedzką. Rusza projekt "Dugnad" Gmina Kędzierzyn-Koźle będzie integrować mieszkańców i odbudowywać relacje sąsiedzkie. Samorząd otrzymał ponad 3,5 miliona euro na realizację projektu… » więcej 2022-05-18, godz. 17:27 Przed mikrofonem Radia Opole spędził godziny. Dziś pożegnaliśmy dra Witolda Potworę Na cmentarzu w Opolu Półwsi pożegnano dra Witolda Potworę. Znany słuchaczom Radia Opole ekonomista i wykładowca Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji… » więcej 2022-05-18, godz. 16:43 Narodowy Dzień Powstań Śląskich w parlamencie. Komisja kultury i środków przekazu senatu jest "za" Senat rozpatrzył ustawę o ustanowieniu Narodowego Dnia Powstań Śląskich, której inicjatorem jest prezydent Andrzej Duda. Prezydent zaproponował, aby nowe… » więcej 2022-05-18, godz. 16:38 Co 10 emigrant to Opolanin, region cały czas się wyludnia. Za nami III Kongres Demograficzny [ZDJĘCIA, FILM] Migracja zarobkowa i ujemny przyrost naturalny - to podstawowe bolączki dzisiejszej Opolszczyzny. Jako jedyny region w kraju Opolskie nieustannie wyludnia się… » więcej 2022-05-18, godz. 16:35 Prezydent Arkadiusz Wiśniewski w Radiu Opole o mieszkaniach w OTBS: "Nie zrobiłem niczego nielegalnego" - Mieszkanie kupiłem za swoje pieniądze, odłożone, bez żadnych preferencji. Nie chciałem ich wydać na konsumpcję, zmarnotrawić, tylko pomyślałem o przyszłości… » więcej 2022-05-18, godz. 15:21 Studenci przejęli klucze do bram Opola. Żakinada z finałem przy Odrze Piastonalia wróciły do Opola a wraz z nimi tradycyjna żakinada. Ulicami stolicy regionu przeszli studenci-przebierańcy. Były kolorowe, oryginalne stroje i… » więcej 2022-05-18, godz. 14:00 CBŚP zlikwidowało dwie grupy zajmujące się nielegalną produkcją papierosów i tytoniu. Zatrzymano 17 osób Policjanci z CBŚP z Opola i Katowic podczas dwóch akcji specjalnych zlikwidowali dwie grupy przestępcze zajmujące się nielegalną produkcją papierosów i… » więcej 2022-05-18, godz. 12:40 Rozszczelnienie rurociągu z gazem koksowniczym w Kędzierzynie-Koźlu. Ewakuacja pracowników Jedna osoba trafiła do szpitala, a kilkadziesiąt zostało ewakuowanych. W jednym z zakładów produkcyjnych w Kędzierzynie-Koźlu po godzinie 11:30 doszło… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »