Radio Opole » Wiadomości z regionu
2020-06-04, 13:00 Autor: Witold Wośtak

WYBORY 2020: Opolskie struktury PiS zapowiadają intensywną kampanię prezydencką na rzecz Andrzeja Dudy

Konferencja prasowa PiS w sprawie kampanii przed wyborami prezydenckimi [fot. Witold Wośtak]
Konferencja prasowa PiS w sprawie kampanii przed wyborami prezydenckimi [fot. Witold Wośtak]
Konferencja prasowa PiS w sprawie kampanii przed wyborami prezydenckimi [fot. Witold Wośtak]
Konferencja prasowa PiS w sprawie kampanii przed wyborami prezydenckimi [fot. Witold Wośtak]
"Wracamy na kampanijny szlak, jesteśmy zmobilizowani i będziemy pracować bardzo intensywnie". To zapowiedź działaczy opolskich struktur Prawa i Sprawiedliwości na czas przed wyborami prezydenckimi.
W planie jest między innymi dystrybucja banerów i plakatów, bo, jak przekazano na konferencji prasowej, mieszkańcy Opolszczyzny dopytują o takie materiały.

- Jeśli będą możliwości epidemiologiczne, wyjdziemy do ludzi, bo wciąż słyszymy, że chcą nas widzieć i rozmawiać - mówi Violetta Porowska, posłanka i szefowa struktur PiS na Opolszczyźnie.

- My na pewno postaramy się wychodzić bezpośrednio do ludzi, ale dopóki obowiązują obostrzenia związane z koronawirusem, będziemy bardzo aktywnie działać pośrednio. Mam na myśli właśnie akcję banerową i aktywność w mediach społecznościowych. To szczególna kampania, a być może znak czasu, kiedy kampania przenosi się do internetu.

Antoni Duda, były poseł PiS, a prywatne stryj Andrzeja Dudy, przekonuje, że głosując na obecnego prezydenta, opowiadamy się za Polską.

- Głosujemy za Polską, z którą liczą się wszyscy sąsiedzi i liczy się świat. Jednocześnie głosujemy za Polską, która dba o wszystkich - biednych i bogatych, rolników, robotników i przemysłowców - nie ma różnicy. - Andrzej Duda jest prezydentem stawiającym dobro Polaków jako główny cel - dodał.

Katarzyna Kukolka-Bogocz, szefowa struktur PiS w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, cieszy się z możliwości kontynuowania kampanii wyborczej. - Cały czas jesteśmy pełni mobilizacji i w gotowości. Oczekiwaliśmy ogłoszenia nowego terminu wyborów, aby na nowo wdrożyć działania wstrzymane przez pandemię koronawirusa. Wszystko po to, żeby wydźwięk zamierzonego celu, jakim jest wygrana pana prezydenta, był efektywniejszy - stwierdziła.

Grzegorz Krukowski, szef opolskiej młodzieżówki PiS, uważa, że ostatnie 20 dni kampanii będą niezwykle intensywne. - Ważne jest poparcie Forum Młodych PiS we wszystkich powiatach województwa - zaznacza.

- Z tego miejsca apeluję do wszystkich koleżanek i kolegów oraz osób młodych, żeby wzięły odpowiedzialność za nasze państwo i poszli do urn. Nie dajcie zastraszyć się, weźcie udział w wyborach, głosujcie zwłaszcza na pana prezydenta Andrzeja Dudę. On jest gwarantem dobrych rządów i kontynuacji dobrej zmiany.

Wybory prezydenckie zaplanowano na 28 czerwca, a ewentualną drugą turę na 12 lipca.
Violetta Porowska
Antoni Duda
Katarzyna Kukolka-Bogocz
Grzegorz Krukowski

Wiadomości z regionu

2020-09-28, godz. 22:00 Prudnik: nowa koncepcja dworca autobusowego przewiduje oszczędną inwestycję. "Obiekt będzie skrojony na potrzeby naszego… Spółka z Łodzi wykona dokumentację projektową budowy dworca autobusowego w Prudniku. Oferując najkorzystniejsze warunki finansowe wygrała przetarg na to… » więcej 2020-09-28, godz. 20:30 Nagrody marszałka dla najlepszych sportowców z regionu. "Sport w województwie opolskim ma się dobrze" 27 zawodników i 7 trenerów, którzy w 2019 roku wyróżnili się szczególną aktywnością na rzecz rozwoju i promocji sportu w regionie odebrało nagrody przyznawane… » więcej 2020-09-28, godz. 20:00 Raport dnia: w regionie potwierdzono 35 zakażeń koronawirusem. 19 przypadków dotyczy powiatu oleskiego 35 nowych zakażeń koronawirusem i 3 przypadki ozdrowień potwierdzono dziś (28.09) na Opolszczyźnie. Od początku epidemii w Polsce patogen z Chin potwierdzono… » więcej 2020-09-28, godz. 18:00 Osiem placówek oświatowych w regionie pracuje hybrydowo, trzy pozostają zamknięte Osiem placówek oświatowych na Opolszczyźnie pracuje hybrydowo, a trzy pozostają całkowicie zamknięte - poinformowało opolskie kuratorium oświaty. Przedszkole… » więcej 2020-09-28, godz. 17:15 Opole: są już szczepionki dla seniorów powyżej 65. roku życia Mieszkańcy Opola powyżej 65. roku życia od jutra (29.09) mogą korzystać z darmowych szczepionek przeciwko grypie » więcej 2020-09-28, godz. 17:00 Stabilna sytuacja epidemiczna w powiecie głubczyckim. "Ogniska zakażeń są w fazie wygaszania" Nie ma większych problemów z przestrzeganiem dodatkowych obostrzeń w powiecie głubczyckim. Od soboty (26.09) ta część regionu znajduje się w tak zwanej… » więcej 2020-09-28, godz. 16:15 COVID-19 w ZOZ w Oleśnie. Zakażenie koronawirusem potwierdzono u 25 pracowników i 4 pacjentów Nowe ognisko COVID-19 w powiecie oleskim. Jak potwierdziła Małgorzata Gudełajtis, specjalista ds. kontaktu z mediami w Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej… » więcej 2020-09-28, godz. 16:14 Wypadek w Krasiejowie. DW 463 zablokowana [AKTUALIZACJA] Trzy pojazdy zderzyły się między Krasiejowem a Zawadzkiem. » więcej 2020-09-28, godz. 15:30 "Objawy są podobne do COVID-19". Zbliża się fala zachorowań na grypę. Jest problem ze szczepionkami Gorączka, kaszel, zmęczenie czy ból mięśni - to tylko niektóre z objawów, jakie pojawiają się nie tylko w zakażeniu koronawirusem, ale także przy grypie… » więcej 2020-09-28, godz. 15:00 Szarpanina na dyskotece mogła skończyć się śmiercią. Ruszył proces 24-letni Krzysztof J. w trakcie szarpaniny na dyskotece Pietnia pod Krapkowicami w czerwcu ubiegłego roku, rzucił kuflem w nieznajomego i uszkodził tętnicę… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***