Radio Opole » Kraj i świat
2021-11-28, 15:20 Autor: PAP

Ekstraklasa piłkarska - Wisła Płock - Cracovia 2:1 (opinie)

Po meczu Wisła Płock - Cracovia Kraków (2:1) powiedzieli:

Jacek Zieliński (trener Cracovii): "Nie jest łatwo w jakiś długi sposób komentować przegranego meczu. Niestety, Wisła okazała się lepsza o jedną bramkę i wygrała. Musimy wyciągnąć wnioski. W meczu z Rakowem było podobnie. Pierwsza połowa do zapomnienia, w drugiej było zdecydowanie lepiej, ale okazuje się, że zabrakło nam czegoś więcej, by zremisować".

Maciej Bartoszek (trener Wisły Płock): "Na wstępie chciałem pogratulować nam wszystkim tego zwycięstwa. Przede wszystkim mojemu sztabowi, zawodnikom, ale również kibicom. Wracając do spotkania, w pierwszej połowie zagraliśmy koncertowo. Bardzo dużo intensywności. Wszystkie założenia się sprawdzały. Takich meczów w naszym wykonaniu chciałbym oglądać więcej. W drugiej połowie popełniliśmy kilka niepotrzebnych błędów. Cracovia zdobyła kontaktową bramkę. Dokonaliśmy kilku zmian. Chcieliśmy wykorzystać kontry, które mieliśmy, ale nie udało nam się strzelić trzeciej bramki, co spowodowało, że do końca musieliśmy walczyć o to zwycięstwo. Cracovia w ostatnich minutach rzuciła wszystko, co miała. Tym bardziej cieszą takie wygrane, które nie przychodzą łatwo, a potrafimy w trudnych sytuacjach się wybronić. Cieszę się bardzo z tego, że nie przegraliśmy w tej rundzie żadnego meczu u siebie". (PAP)

marc/ bia/

Kraj i świat

2024-07-07, godz. 00:20 ME 2024 - starcia holenderskich i tureckich fanów w berlińskiej Strefie Kibica Do starć między holenderskimi i tureckimi fanami doszło w berlińskiej Strefie Kibica, gdzie kilkanaście tysięcy ludzi śledziło rozgrywany na stołecznym… » więcej 2024-07-07, godz. 00:10 Rumunia/ Zastrzelono niedźwiedzicę, która w zoo zabiła trzy jelenie i emu Niedźwiedzica, która regularnie przychodziła w nocy do zoo w miejscowości Targu Mures w Rumunii, a minionej nocy zabiła trzy jelenie i emu, została zastrzelona… » więcej 2024-07-06, godz. 23:50 Paryż - trener Renkiel wybrał skład reprezentacji koszykarzy 3x3 Adrian Bogucki, Filip Matczak, Michał Sokołowski i Przemysław Zamojski, czyli koszykarze, którzy w maju w Debreczynie wywalczyli olimpijski awans, zostali… » więcej 2024-07-06, godz. 23:40 ME 2024 - Holandia - Turcja 2:1 (opis) Ćwierćfinał: Holandia - Turcja 2:1 (0:1). Bramki: 0:1 Samet Akaydin (35-głową), 1:1 Stefan de Vrij (70-głową), 2:1 Mert Muldur (76-samobójcza). Żółta… » więcej 2024-07-06, godz. 23:30 Liga Letnia NBA - syn LeBrona Jamesa zadebiutował w Lakers Bronny James, niedawno wybrany w drafcie NBA przez ekipę Los Angeles Lakers, w której występuje jego ojciec LeBron, w sobotę zadebiutował w barwach tego zespołu… » więcej 2024-07-06, godz. 23:20 ME 2024 - kartki Czerwone i żółte kartki po 48 z 51 meczów: czerwone (3): Szkocja (1): Ryan Porteous Turcja (1): Bertug Yildirim (poza boiskiem) Czechy (1): Tomas… » więcej 2024-07-06, godz. 23:20 ME 2024 - strzelcy Klasyfikacja strzelców - po 48 z 51 meczów (109 bramek): 3 - Cody Gakpo (Holandia) Georges Mikautadze (Gruzja) Jamal Musiala (Niemcy) Ivan Schranz (Słowacja)2… » więcej 2024-07-06, godz. 23:20 ME 2024 - Anglia i Holandia w drugiej parze półfinałowej Hiszpania z Francją oraz Anglia z Holandią - to pary półfinałowe piłkarskich mistrzostw Europy w Niemczech. W sobotę awans wywalczyli Anglicy, pokonując… » więcej 2024-07-06, godz. 23:10 ME 2024 - wyniki i program fazy pucharowej Wyniki i program fazy pucharowej piłkarskich mistrzostw Europy: 1/8 finału29 czerwca, sobota 1. Szwajcaria - Włochy 2:0 (1:0) 2. Niemcy - Dania 2:0 (0:0)30… » więcej 2024-07-06, godz. 23:10 Wimbledon - Djokovic awansował do 1/8 finału Zajmujący drugie miejsce w rankingu tenisistów Serb Novak Djokovic pokonał Australijczyka Alexeia Popyrina 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (7-3) w trzeciej rundzie wielkoszlemowego… » więcej