Sadzenie drzew - wydaje się mieć same pozytywne strony. Jednak co jeśli ktoś posadzi drzewo np. tuż przy wejściu do naszego domu, co w przyszłości może utrudniać nam życie? Z taką interwencją zgłosił się do nas słuchacz, któremu w ramach akcji "sadzonka za elektrośmieci" ktoś zrobił taką "niespodziankę".
Taką akcję za nie do końca przemyślaną uważa pan Tomasz z Opola.
Pan Tomasz
Co na to Marek Bocianowski, inżynier nadzoru w Nadleśnictwie Opole?
Marek Bocianowski 1
Jakie gatunki roślin mogą okazać się bardzie kłopotliwe niż pożyteczne?
Marek Bocianowski 2
Czy do nadleśnictwa trafiają zapytania co i gdzie warto sadzić?
Marek Bocianowski 3
Tematem zajął się Krzysztof Dobrowolski. Audycja w całości jest do posłuchania poniżej.
Posłuchaj całej audycji (24.03.2023) Krzysztofa Dobrowolskiego i Dawida Rajwy
Agnieszka Stefaniak i Krzysztof Dobrowolski czekają na Państwa telefony!
Kłopoty, z których trudno wybrnąć, sytuacje bez wyjścia, problemy, które nas przerastają, ale też i to, co dobrego dzieje się wokół i warto o tym opowiedzieć innym, bo dobrem też trzeba się dzielić! Autorzy czekają na telefony i maile w sprawach, które dotyczą każdego z nas.
Już po 12:00 tematy, którymi warto, można, trzeba podzielić się z reporterami Radia Opole. Czekamy na nie pod adresem:interwencje@radio.opole.pl, wiadomość można nam zostawić również pod numerem telefonu 774 23 22 33.