Radio Opole » Festiwal opolski 2022 » Relacje z wydarzeń festiwalowych i okołofestiw…

Relacje z wydarzeń festiwalowych i okołofestiwalowych


2022-06-20, 18:06 Autor: Mariusz Majeran

59. KFPP: Scena alternatywna z podtekstem romantycznym w strugach deszczu [ZDJĘCIA]

Wolska, próby do koncertu „Scena alternatywna – Romantyczność”, 59. KFPP [fot. Wanda Kownacka]
Wolska, próby do koncertu „Scena alternatywna – Romantyczność”, 59. KFPP [fot. Wanda Kownacka]
Od ulewnego deszczu rozpoczęły się próby do ostatniego festiwalowego koncertu. 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki zakończy koncert "Scena Alternatywna - Romantyczność".
Dziś usłyszymy ośmiu wykonawców. Wśród nich Novika, Hedone czy String Connection.

Zaraz po próbie o swoim występie opowiadała na naszej antenie Wolska. - Zagram dwie już znane piosenki. Szczególnie jedną "Miętę", która ma już na Spotify ponad milion odtworzeń. Bez żadnego, tak naprawdę, działania radiowej, to bardzo miłe. I właśnie wykonam "Miętkę", wykonam też "Telefon" z ukulele i będzie nowa zupełnie piosenka. Nazywa się "Arkadia".

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa około 150 minut. Będzie transmitowany w TVP Kultura i na naszej antenie.
Wolska

Zobacz także

2022-06-20, godz. 22:29, Kultura i rozrywka 59. KFPP: Energia artystów spoza głównego nurtu na koniec festiwalu [ZDJĘCIA, FILM] Czwarty dzień 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu to koncert artystów, którzy tworzą poza głównym nurtem. W ramach koncertu 'Scena alternatywna - Romantyczność' wystąpili m.in. Hedone, KIWI, Nela, P.Unity czy String… » więcej 2022-06-20, godz. 00:22, Kultura i rozrywka 59. KFPP: Upalna noc i gorące piosenki. "To już lato" na finał niedzieli w amfiteatrze [DUŻO ZDJĘĆ] Już możemy narzekać na upały, albo przypomnieć sobie wakacyjne hiy. I taki koncert 'To już lato!, czyli wakacyjne opolskie przeboje' zagościł w amfiteatrze i wprawił w doskonały nastrój zgromadzoną tu publiczność. W koncercie… » więcej 2022-06-19, godz. 23:30, Wiadomości z regionu 59. KFPP: Magdalena Meg Krzemień wygrała Debiuty 2022! Znacie ją z Radia Opole [ZDJĘCIA] Magdalena Meg Krzemień zwyciężyła w konkursie Debiutów 59. KFPP w Opolu. To do niej powędrowała nagroda Karolinki im. Anny Jantar. Artystka wystąpiła w amfiteatrze z piosenką 'Od dzisiaj'. Dodajmy, że Meg Krzemień była prowadzącą… » więcej 2022-06-19, godz. 23:05, Kultura i rozrywka 59. KFPP: Wakacje z blondynką przy 10 w skali Beauforta. Hity wakacji w Opolu 'To już lato, czyli wakacyjne opolskie przeboje' - to właśnie ten koncert kończy trzeci dzień 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Artyści polskiej sceny muzycznej, dzięki największym hitom wakacyjnym wprowadzą widzów w letni… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »