Radio Opole » Festiwal opolski 2022 » Festiwalowe Radio Opole - specjalny program na 96,5…

Festiwalowe Radio Opole - specjalny program na 96,5 FM i www.radio.opole.pl!

Festiwalowe Radio Opole - specjalny program na 96,5 FM i www.radio.opole.pl!
Festiwalowe Radio Opole - specjalny program na 96,5 FM i www.radio.opole.pl!
Festiwalowe przeboje, wywiady, transmisje koncertów, wspomnienia - od 28 maja nadawaliśmy Festiwalowe Radio Opole, specjalny program na 96,5 FM dla Opola i okolic, w aplikacji Radia Opole oraz na www.radio.opole.pl. W tygodniu festiwalowym otworzyliśmy nasze studio w amfiteatrze, skąd podglądaliśmy pracę artystów za kulisami, sprawdzaliśmy co się działo na widowni i scenie oraz rozmawialiśmy z twórcami.
Nie zabraknie naturalnie koncertów - bieżące będziemy transmitować zarówno w FRO, jak i na antenie głównej. Poza tym wrócimy do najważniejszych koncertów z początków festiwalu - i takie retransmisje również Państwu zaproponujemy. Wybierzemy perełki z radiowych archiwów, ale też będziemy relacjonować na bieżąco, co dzieje się w opolskim amfiteatrze podczas tegorocznego - 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Przypomnijmy - Festiwalowe Radio Opole nadajemy od 28 maja 26 czerwca włącznie - na 96,5 FM dla Opola i okolic, w aplikacji Radia Opole oraz na www.radio.opole.pl - wystarczy kliknąć w nasz player na stronie i wybrać strumień "Festiwalowe Radio Opole".


Ramówka Festiwalowego Radia Opole 2022:

"Festiwalowe noce"
Od 0:00 do 06:00 proponujemy pasmo "Festiwalowe noce", a w nim: wykonawcy z różnych nurtów muzycznych, przypomnienie historycznych występów z opolskiego amfiteatru ze szczególnym uwzględnieniem koncertów, które trwały do późnych godzin nocnych.

"Opolskie przeboje KFPP"
Od 06:00 do 12:00 w paśmie "Opolskie przeboje KFPP" zabrzmią największe przeboje gwiazd polskiej estrady, utwory notowane na listach przebojów oraz te, które uzyskały nagrody i wyróżnienia podczas opolskich festiwali.

"Festiwalowe wspomnienia"
Od 12:00 do 18:00 prezentujemy pasmo pt. "Festiwalowe wspomnienia". Zagramy w nim wykonawców oraz utwory z różnych gatunków muzycznych, ze szczególnym naciskiem na artystów znajdujących w nurcie tzw. "polskiej nostalgii", czyli lata 60., 70. 80. i 90.

"Niezapomniane koncerty KFPP".
Od 18:00 do 0:00 zapraszamy na pasmo "Niezapomniane koncerty KFPP", w tym o godzinie 20:00 prezentacja wybranego festiwalowego koncertu z archiwów Radia Opole. Będzie to pasmo muzyczne stanowiące prezentację najlepszych lub najnowszych materiałów muzycznych zarejestrowanych na opolskich festiwalach podczas tzw. "koncertów tematycznych".

Studio Festiwalowe
Od 15 czerwca do 20 czerwca (podczas prób oraz w trakcie samego 59. KFPP - od 5 do 7 godzin Studia Festiwalowego na żywo prosto z opolskiego amfiteatru, rozmowy z wykonawcami, producentami, reżyserami koncertów).

Transmisje koncertów (również na antenie głównej)
Od 17 do 20 czerwca od 20:00 do 01:00 transmisje radiowe z koncertów festiwalowych oraz wywiady z artystami w przerwach koncertów.

Tegoroczny KFPP rozpocznie się 17 czerwca i potrwa 4 dni. Wiadomości festiwalowych nie zabraknie też na antenie głównej czy w Radiu Opole 2 KULTURA.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »