Radio Opole » Festiwal opolski 2022 » Relacje z wydarzeń festiwalowych i okołofestiw…

Relacje z wydarzeń festiwalowych i okołofestiwalowych


2022-06-18, 22:15 Autor: Mariusz Majeran

59. KFPP: Przed nami wielkie urodziny. Dziewczyna szamana w Opolu świętuje podwójny jubileusz [ZDJĘCIA]

Próby do koncertu „Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej”, 59. KFPP [fot. Wanda Kownacka]
Próby do koncertu „Dziewczyna szamana – 50. urodziny Justyny Steczkowskiej”, 59. KFPP [fot. Wanda Kownacka]
50. urodziny i ćwierć wieku na scenie. Justyna Steczkowska podczas dzisiejszego wieczoru w opolskim amfiteatrze w ramach 59. KFPP będzie miała swój jubileuszowy recital zatytułowany "Dziewczyna szamana". Artystka zaśpiewa dziewięć utworów.
Jak zawsze zjawiskowa, jak zawsze w oryginalnych kreacjach. Taka będzie tego wieczoru Justyna Steczkowska. Po próbie generalnej powiedziała, że jest bardzo zadowolona z tego, że będzie świętować właśnie podczas festiwalu.

- Bardzo, szczególnie że to jest mój 50. rok życia. I bardzo się cieszę, że mogę zagrać taki piękny recital dla moich fanów. I dla publiczności opolskiej i dla widzów przed telewizorami. Zapraszam Państwa dziś o 22 na swoje urodziny do Opola, do opolskiego amfiteatru.

Przypomnijmy, że Radio Opole jest patronem festiwalu i transmituje koncerty na swoich antenach.

Zobacz także

2022-06-19, godz. 13:48, Kultura i rozrywka 59. KFPP: ruszyły próby do trzeciego dnia festiwalu. Na początek koncert "To już lato, czyli wakacyjne opolskie przeboje" [ZDJĘCIA, FILM] W ten weekend opolski amfiteatr nie cichnie. Przed nami trzeci dzień 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki. Początek 20:15. Na razie artyści ćwiczą przed głównym występem. Na początek ruszyły próby generalne do koncertu 'To… » więcej 2022-06-18, godz. 23:18, Wiadomości z regionu 59. KFPP: Urodzinowy koncert Justyny Steczkowskiej czarował dźwiękami, oprawą i kreacjami [ZDJĘCIA] Swoją karierę muzyczną zaczynała od śpiewania w zespołach rockowych i jazzowych. Na deskach opolskiego amfiteatru debiutowała w 1994 roku zdobywając 'Karolinkę'. Wydała 17 albumów studyjnych i koncertowała po całym świecie. Mowa… » więcej 2022-06-18, godz. 22:47, Kultura i rozrywka 59. KFPP: Karolina Lizer razy trzy! Nagrody Premier jadą do Warszawy. ZAiKS docenił również autorów utworu "Tylko Tu" [ZDJĘCIA, FILM] Tegoroczny konkurs 'Premier' 59. KFPP w Opolu należał do Karoliny Lizer. To właśnie ona z piosenką 'Czysta woda' zgarnęła trzy główne nagrody. » więcej 2022-06-18, godz. 20:42, Kultura i rozrywka 59. KFPP: Dziesięć premierowych piosenek na tegorocznym festiwalu. Ruszył wieczór konkursowy [ZDJĘCIA] Pierwszym koncertem sobotniego festiwalowego wieczoru są Premiery. Usłyszymy dziesięciu wykonawców w zróżnicowanych gatunkowo utworach. Wśród wykonawców między innymi Stanisława Celińska czy Wojciech Cugowski. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »