Radio Opole » Loża Ekspertów » Posłuchaj audycji » Karolina Sybilska o roli właściwego zarządzania…
2021-03-13, 11:05 Autor: Dr Bartłomiej Machnik

Karolina Sybilska o roli właściwego zarządzania tożsamością w sieci pod kątem ochrony danych osobowych

Karolina Sybilska o roli właściwego zarządzania tożsamością w sieci pod kątem ochrony danych osobowych
Gościem audycji „Loża ekspertów” była Karolina Sybilska, ekspert z zakresu ochrony danych osobowych, z którą rozmawialiśmy o zarządzaniu swoją tożsamością w sieci i zagrożeniach, jakie niesie za sobą przekazywanie informacji na temat swojego życia zawodowego lub prywatnego. Odpowiedzieliśmy na pytanie, kiedy przekraczamy pewną granicę przekazywania informacji o sobie w sieci, jak wygląda cyberprzemoc w sieci i jak jej unikać. Zapytaliśmy również, czy korzystanie z publicznych ładowarek lub sieci wi-fi może przynieść nam straty finansowe i wizerunkowe i na co zwracać uwagę przy okazji korzystania z publicznych dóbr. Audycję prowadzi dr Bartłomiej Machnik.
Karolina Sybilska
Ekspert ds. ochrony danych osobowych

Specjalista ds. ochrony danych osobowych z wieloletnim doświadczeniem, właściciel Safeguard Consulting, pod którego nadzorem realizowane są projekty. Wykładowca na SGGW na kierunku studia podyplomowe Inspektor Ochrony Danych. Jest również certyfikowanym audytorem w zakresie dwóch systemów zarządzania tj. Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 i Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001.

Współpracowała z klientami z branży deweloperskiej, marketingowej, medycznej, motoryzacyjnej, a także rekrutacyjnej realizując wiele projektów w zakresie dostosowania działalności firm i instytucji publicznych/samorządowych do wymogów ustawy o ochronie danych osobowych.

Zobacz także

2021-06-19, godz. 10:55 Weronika Wierszyłowska o tym, kim jest doula i jaka jest jej rola w okresie porodowym i poporodowym Gościem audycji „Loża ekspertów” była Weronika Wierszyłowska, doula, z którą rozmawialiśmy o tym, czym zajmuje się doula. Staraliśmy się też opisać… » więcej 2021-06-12, godz. 10:55 Artur Dubiel o roli służb specjalnych we współczesnym państwie Gościem audycji „Loża ekspertów” był Artur Dubiel, ekspert ds. bezpieczeństwa z Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie, z którym rozmawialiśmy o roli… » więcej 2021-06-05, godz. 10:35 Dorota Steliga- o tym czy boimy się występować publicznie? Gościem audycji „Loża ekspertów” była Dorota Steliga, ekspert wystąpień publicznych i kreatorka marki osobistej, z którą rozmawialiśmy o tym, dlaczego… » więcej 2021-05-29, godz. 10:35 Kamil Kozieł o roli narracji w codziennym życiu Gościem audycji „Loża ekspertów” był dzisiaj Kamil Kozieł, ekspert od tworzenia narracji, z którym rozmawialiśmy o roli prawidłowo stworzonego komunikatu… » więcej 2021-05-22, godz. 10:47 Jakub Kocjan o caravaningu, jako branży zyskującej na znaczeniu Gościem audycji „Loża ekspertów” był Jakub Kocjan, przedsiębiorca z branży HR, przedstawiciel branży caravaningowej, z którym rozmawialiśmy o tym… » więcej 2021-05-15, godz. 10:50 Dr Maciej Kawecki o poziomie cyfryzacji polskiego społeczeństwa i gospodarki Gościem audycji „Loża ekspertów” był Dr Maciej Kawecki, z którym rozmawialiśmy o tym, na jakim poziomie ucyfrowienia znajdują się obecnie Polacy oraz… » więcej 2021-05-08, godz. 10:35 Marek Wikiera o mentoringu w biznesie i jego coraz większej popularności wśród polskich przedsiębiorców Gościem audycji „Loża ekspertów” był Marek Wikiera, z którym rozmawialiśmy o mentoringu w biznesie i jego coraz większej popularności wśród polskich… » więcej 2021-04-24, godz. 11:05 Dr Bartosz Rydlinski o edukacji zdalnej i jej wpływie na relacje społeczne w dalszej perspektywie czasowej Gościem audycji „Loża ekspertów” był dr Bartosz Rydlinski, politolog z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszynskiego w Warszawie, z którym rozmawialiśmy… » więcej 2021-04-17, godz. 10:35 Barbara Lech o prokrastynacji i zarządzaniu sobą w czasie Barbara Lech, couch, mentor, twórczyni projektu Heksagon Edu Gościem audycji „Loża ekspertów” była Barbara Lech, couch, mentorka oraz „matka” marki… » więcej 2021-04-10, godz. 10:35 Sebastian Margalski o specyfice działalności Głównego Urzędu Miar Gościem audycji „Loża ekspertów” był Sebastian Margalski, naczelnik wydziału promocji w Głównym Urzędzie Miar, z którym porozmawialiśmy o specyfice… » więcej
12
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »