Radio Opole » Studio M » Koncerty i sesje w Studiu M im. SBB

Koncerty i sesje w Studiu M im. SBB

2023-09-07, 18:17

Gratka dla fanów jazz-rocka i fusion! Pilichowski Band z koncertem w Studiu M już 22 września

Wojtek Pilichowski Band z koncertem w Studiu M już 22 września
To prawdziwa gratka dla fanów jazz-rocka i fusion, a przede wszystkim basisty Wojtka Pilichowskiego - od lat wielokrotnie nagradzanego w rankingach miesięcznika „Gitara i Bas”, a także przez wszystkie większe stacje radiowe w Polsce nagrodą Playbox. Założony przez basistę zespół Pilichowski Band to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych formacji na polskiej scenie jazzowej. Zespól w piątek 22 września wystąpi w Studiu M im. SBB Radia Opole.

Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Pierwszą godzinę wydarzenia będziemy transmitować w programie „Rewiry kultury”, a przed występem (po godz. 18:00) z artystami porozmawia Tomasz Wojtyłko.

Zainteresowanych obejrzeniem całości koncertu na żywo zapraszamy po wejściówki, które są darmowe, ale ich liczba jest ograniczona. Rezerwacji można dokonać mailowo pisząc na adres: koncert@radio.opole.pl.
2023-07-19, 16:35

Klaudia Magica - dobra energia w surowej formie [FILM]

Klaudia Magica - dobra energia w surowej formie
Przeżyjmy to jeszcze raz...

Klaudia Majkowska znana jako Klaudia Magica zagrała dla pełnej sali w Studiu M im. SBB. Artystka umiejętnie łączy wiele stylów muzycznych, wywodzących się ze Stanów Zjednoczonych. W jej twórczości odnajdziemy pop, country, rock, folk i tzw. americanę. Klaudia Magica ze swoim zespołem zaprezentowała utwory, które znajdą się na przygotowywanym w tym roku debiutanckim albumie.

Publiczność w Studiu M bardzo dobrze przyjęła wokalistkę. Jak sama mówi, ma swoje najmocniejsze utwory: „Radio” i „To jest mój czas”, to piosenki, które są bardzo dobrze odbierane przez publiczność na koncertach.

Zobaczcie teledysk nagrany w Studiu M im. SBB w trakcie tego koncertu!
2023-06-07, 09:00

Francis Tuan z zespołem 16 czerwca wystąpi w Studiu M im. SBB

Francis Tuan z zespołem 16 czerwca wystąpi w Studiu M im. SBB
"Samiec omega" to nowy rozdział w karierze Francisa Tuana. Polsko-wietnamski songwriter postanowił nagrać z zespołem album, rezygnując ze stylistycznych ograniczeń. Jak rzecz prezentuje się na żywo, będzie okazja przekonania się już w piątek 16 czerwca w Studiu M im. SBB. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Wydarzenie będziemy transmitować w programie „Rewiry kultury”, a przed występem z artystką porozmawia Tomasz Wojtyłko.

Zainteresowanych obejrzeniem całości koncertu na żywo zapraszamy po wejściówki, które są darmowe, ale ich liczba jest ograniczona. Rezerwacji można dokonać mailowo na adres: koncert@radio.opole.pl lub telefonicznie pod nr tel. 77 401 34 31.
2023-05-16, 13:25

Dobra energia w surowej formie, czyli Klaudia Magica w Studiu M Radia Opole

Koncert Studio M Klaudia Magica [fot. Jarosław Madzia]
Koncert Studio M Klaudia Magica [fot. Jarosław Madzia]
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów Klaudia Magica, czyli Klaudia Majkowska zagrała dla pełnej sali w Studiu M im. SBB. Artystka umiejętnie łączy wiele stylów muzycznych, wywodzących się ze Stanów Zjednoczonych. W jej twórczości odnajdziemy pop, country, rock, folk i tzw. americanę. Klaudia Magica ze swoim zespołem zaprezentowała utwory, które znajdą się na przygotowywanym w tym roku debiutanckim albumie.
2023-05-02, 10:55

Klaudia Magica z koncertem w Studiu M im. SBB już 12 maja

Klaudia Magica z koncertem w Studiu M im. SBB już 12 maja
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów Klaudia Magica, czyli Klaudia Majkowska w piątek 12 maja wystąpi z koncertem w Studiu M im. SBB. Artystka związana jest z muzyką americana. Wraz ze swoim zespołem zaprezentuje utwory, które znajdą się na szykowanym w tym roku debiutanckim albumie. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Wydarzenie będziemy transmitować w programie „Rewiry kultury”, a przed występem z artystką porozmawia Tomasz Wojtyłko.

Zainteresowanych obejrzeniem całości koncertu na żywo zapraszamy po wejściówki, które są darmowe, ale ich liczba jest ograniczona. Rezerwacji można dokonać mailowo na adres: koncert@radio.opole.pl lub telefonicznie pod nr tel. 77 401 34 31.

2023-04-11, 11:34

MEGa koncert już w piątek (21.04) w Studiu M im. SBB

Magdalena Meg Krzemień, “Debiuty”, 59. KFPP [fot. Kasia Nowak]
Magdalena Meg Krzemień, “Debiuty”, 59. KFPP [fot. Kasia Nowak]
Z wykształcenia prawniczka, z pasji wokalistka. MEG, czyli Magdalena Krzemień w piątek (21.04) wystąpi w legendarnym Studiu M Radia Opole. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Wydarzenie będziemy transmitować w programie „Rewiry kultury”, a przed występem z artystką porozmawia Tomasz Wojtyłko.

Zainteresowanych obejrzeniem całości koncertu na żywo zapraszamy po wejściówki, które są darmowe, ale ich liczba jest ograniczona. Rezerwacji wejściówek można dokonać mailowo na adres: koncert@radio.opole.pl lub telefonicznie pod nr tel. 77 401 34 31.
1234567

Zobacz także

2023-09-22, godz. 19:48 Wojtek Pilichowski Band z koncertem w Studiu M! Wojtek Pilichowski Band zagrali dla pełnej sali w Studiu M im. SBB. To była prawdziwa gratka dla fanów jazz-rocka i fusion. » więcej 2023-09-07, godz. 18:17 Gratka dla fanów jazz-rocka i fusion! Pilichowski Band z koncertem w Studiu M już 22 września To prawdziwa gratka dla fanów jazz-rocka i fusion, a przede wszystkim basisty Wojtka Pilichowskiego - od lat wielokrotnie nagradzanego w rankingach miesięcznika… » więcej 2023-07-19, godz. 16:35 Klaudia Magica - dobra energia w surowej formie [FILM] Przeżyjmy to jeszcze raz... Klaudia Majkowska znana jako Klaudia Magica zagrała dla pełnej sali w Studiu M im. SBB. Artystka umiejętnie łączy wiele stylów… » więcej 2023-06-16, godz. 21:00 Mieszanka dźwięków i stylów podczas koncertu Francisa Tuana w Studiu M Radia Opole [FILM, ZDJĘCIA] Polsko-wietnamski artysta wystąpił wraz z zespołem w legendarnym Studiu M im. SBB w Radiu Opole. Fransis Tuan zaprezentował utwory ze swojej najnowszej płyty… » więcej 2023-06-07, godz. 09:00 Francis Tuan z zespołem 16 czerwca wystąpi w Studiu M im. SBB "Samiec omega" to nowy rozdział w karierze Francisa Tuana. Polsko-wietnamski songwriter postanowił nagrać z zespołem album, rezygnując ze stylistycznych ograniczeń… » więcej 2023-05-29, godz. 10:09 O sytuacji kultury wysokiej. Konferencja z udziałem ekspertów i twórców w Radiu Opole [ZDJĘCIA, FILM] Muzycy, publicyści, aktorzy i znawcy kultury z całej Polski rozmawiali o sytuacji kultury wysokiej we współczesnym świecie. » więcej 2023-05-16, godz. 13:25 Dobra energia w surowej formie, czyli Klaudia Magica w Studiu M Radia Opole Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów Klaudia Magica, czyli Klaudia Majkowska zagrała dla pełnej sali w Studiu M im. SBB. Artystka umiejętnie łączy wiele… » więcej 2023-05-02, godz. 10:55 Klaudia Magica z koncertem w Studiu M im. SBB już 12 maja Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów Klaudia Magica, czyli Klaudia Majkowska w piątek 12 maja wystąpi z koncertem w Studiu M im. SBB. Artystka związana… » więcej 2023-05-10, godz. 13:53 Magdalena Meg Krzemień oczarowała publiczność w Studiu M Radia Opole [ZDJĘCIA, FILM] Magdalena Meg Krzemień wystąpiła wczoraj (22.04) w Studiu M Radia Opole. Artystka jest laureatką opolskiej Karolinki, czyli Nagrody im. Anny Jantar podczas… » więcej 2023-04-11, godz. 11:34 MEGa koncert już w piątek (21.04) w Studiu M im. SBB Z wykształcenia prawniczka, z pasji wokalistka. MEG, czyli Magdalena Krzemień w piątek (21.04) wystąpi w legendarnym Studiu M Radia Opole. Koncert rozpocznie… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »