Radio Opole » Studio M » Koncerty i sesje w Studiu M im. SBB » Sitkowski Band - Two Generations promuje w Radiu…
2021-10-05, 11:56 Autor: Wiktoria Konieczna

Sitkowski Band - Two Generations promuje w Radiu Opole swoją najnowszą płytę [ZDJĘCIA]

Koncert Sitkowski Band-Two Generations oraz Anny Byrcyn w Studiu M im. SBB [fot. Marcin Boczek]
Koncert Sitkowski Band-Two Generations oraz Anny Byrcyn w Studiu M im. SBB [fot. Marcin Boczek]
"Jazz Meets The Beatles" - to najnowszy album zespołu Sitkowski Band-Two Generations. Na rynku muzycznym ukazał się nakładem Radia Opole. Materiał na najnowszy krążek został nagrany właśnie w naszej rozgłośni, a w sobotni wieczór (02.10) zespół zagrał promujący go koncert w Studiu M im. SBB.
Liderem grupy jest Mirosław Sitkowski, ceniony perkusista jazzowy, który swoją karierę rozpoczął w latach 80. Gościnnie na płycie pojawiła się młoda wokalistka Anna Byrcyn, zwyciężczyni tegorocznych Debiutów na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

- Bardzo się cieszę, że Ania przyjęła nasze zaproszenie - zaznacza Mirosław Sitkowski. - To taka wartość dodana do tej płyty. Byłem w szoku, kiedy zobaczyłem w jaki sposób Ania pracuje. Pojechaliśmy do studia, zapytałem, czy nie chce się rozśpiewać, a ona mówi, że nie. Weszła do studia, zaśpiewała i właściwie pierwsze nagrania były już kupione przez nas - podkreśla muzyk.

- Propozycja współpracy była dla mnie ogromnym zaskoczeniem - mówi z kolei Ania Byrcyn. - Bardzo się ucieszyłam. To dla mnie duży zaszczyt. Uwielbiam jazz, ale jak wiadomo, to wymagająca muzyka. Z zespołem pracuje się cudownie, z koncertu na koncert jest coraz lepiej zaznacza.

Najnowsza płyta zespołu Sitkowski Band - Two Generations jest dostępna w internetowym sklepie Radia Opole. Dodajmy, że partnerem koncertu jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Zobacz także

2021-10-26, godz. 14:49 The Beatles na jazzowo, czyli Sitkowski Band-Two Generations ze specjalnym udziałem Ani Byrcyn z koncertem w Studiu M… "Jazz Meets The Beatles" - to najnowszy album zespołu Sitkowski Band-Two Generations. Na rynku muzycznym ukazał się nakładem Radia Opole. Materiał na najnowszy… » więcej 2021-10-26, godz. 14:02 Darek Kozakiewicz Live ze Studia M! Zobacz nasze produkcje! [FILMY] Darek Kozakiewicz i przyjaciele pojawili się w Studiu M im. SBB Radia Opole. Artyści wystąpili w naszej rozgłośni 17 czerwca z projektem Live. Dziś przypominamy… » więcej 2021-10-05, godz. 11:56 Sitkowski Band - Two Generations promuje w Radiu Opole swoją najnowszą płytę [ZDJĘCIA] "Jazz Meets The Beatles" - to najnowszy album zespołu Sitkowski Band-Two Generations. Na rynku muzycznym ukazał się nakładem Radia Opole. Materiał na najnowszy… » więcej 2021-09-27, godz. 16:54 The Beatles na jazzowo. Koncert promujący album zespołu Mirosława Sitkowskiego już w sobotę w Studiu M im. SBB W tym roku nakładem Radia Opole ukazał się album "Jazz Meets The Beatles" zespołu Sitkowski Band-Two Generations, nie może zatem zabraknąć promującego… » więcej 2021-07-10, godz. 13:25 Dizzy Boyz Brass Band nagrywa w Radiu Opole płytę! [ZDJĘCIA] Nowoorleańskie klimaty w Studiu M im. SBB! Dizzy Boyz Brass Band nagrywa w Radiu Opole swoją drugą płytę. To znów muzyka popularna i zespół instrumentów… » więcej 2021-07-10, godz. 13:32 Cukier z najnowszą płytą w Studiu M im. SBB Radia Opole! [ZDJĘCIA] Cukier z koncertem w Studiu M im. SBB Radio Opole! Zespół zaprezentował swoją najnowszą płytę "CK Anderson". Lubimy ich obecność - świetną energię… » więcej 2021-07-02, godz. 15:29 Duet CUKIER w Studiu M im. SBB. Posłuchaj premierowego koncertu - transmisja w środę (07.07)! „Ten Cukier nie szkodzi, a dodaje energii - zapraszamy, by skosztować!” - tak polecaliśmy ich występ w zeszłym roku i słowa dotrzymaliśmy, bo na tym… » więcej 2021-06-21, godz. 16:38 Darek Kozakiewicz Live ze Studia M! [ZDJĘCIA] Darek Kozakiewicz i przyjaciele pojawili się w Studiu M im. SBB Radia Opole. Artyści wystąpili w naszej rozgłośni 17 czerwca z projektem Live. Koncert nadawaliśmy… » więcej 2021-06-13, godz. 16:50 Gniewomir Tomczyk nagrywa koncert w Studiu M im. SBB Radia Opole. "To miejsce jest magiczne" [ZDJĘCIA] Gniewomir Tomczyk wraz z zespołem nagrywa koncert w Studiu M imienia SBB w siedzibie Radia Opole. Wydarzenie będzie promować trzecią autorską płytę perkusisty… » więcej 2021-04-08, godz. 17:12 Oxford Drama - You Only See What You Like [sesja radiowa w Studiu M w ramach audycji Muzyka Nowa] Przyjechali, oczarowali muzyką i teraz mamy co wspominać... “You Only See What You Like” duetu Oxford Drama z ich najnowszej, bardzo dobrze przyjmowanej… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »