Radio Opole » Patronaty - polecamy
2021-08-30, 14:47 Autor: Oprac. Agnieszka Lubczańska

Konkurs „Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!”

Piłka nożna [fot. sxc.hu]
Piłka nożna [fot. sxc.hu]
To konkurs skierowany do piłkarskich klubów sportowych zlokalizowanych na terenach wiejskich województwa opolskiego. Polega na nakręceniu krótkiego filmu. Termin nadsyłania zgłoszeń rozpoczyna się 31 sierpnia, a kończy 24 września.

Celem konkursu „Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!” jest spopularyzowanie aktywnego uprawiania sportu wśród dzieci i młodzieży wiejskiej w przedziale wiekowym od 7 do 18 lat oraz docenienie dzieci i młodzieży wiejskiej w zakresie pracy w gospodarstwach rolnych i wskazanie związku tej pracy z uzyskiwanym wsparciem z ARiMR.

Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu (od 1,5 min. do 2 min.) obrazującego działalność wiejskiego klubu sportowego, np. trening piłkarski, pokazowy mecz, sparing, strzały do bramki, najlepsze akcje piłkarskie, zachowania fair play na boisku, itp. W filmie powinno znaleźć się logo klubu sportowego oraz krótka informacja/wywiad z jednym z członków klubu, który wypowie się na temat jego powiązania z terenem wiejskim, np. że pochodzi z gospodarstwa rolnego oraz przekaże informację w jaki sposób jego rodzina, czy też gospodarstwo jego lub jego rodziny ma związek z ARiMR.


Prace konkursowe należy dostarczyć do 24 września na adres mailowy: opolski@arimr.gov.pl. Zgłoszenie można także przesłać drogą pocztową lub dostarczyć osobiście na nośniku danych (płyta CD, DVD lub pendrive) na adres organizatora z dopiskiem: "Konkurs dla piłkarskich klubów sportowych". Dla laureatów czekają nagrody rzeczowe. Organizator przewiduje przyznanie także wyróżnień.


Zobacz: Regulamin konkursu


Organizatorem konkursu jest Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Opolu. Patronat honorowy nad konkursem objęła Violetta Porowska, poseł na Sejm RP. Partnerami konkursu są: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział w Opolu, Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Opolu, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Opolu oraz Opolski Związek Piłki Nożnej.


Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.


Plakat konkursu pt. „Z Opolskim ARiMR do jednej bramki gramy! Nagrody zdobywamy!”

Patronaty - polecamy

2021-10-21, godz. 15:37 „Memento Vitae 2021 - koncert bez bisów i oklasków”. Premiera 1 listopada po 19:00 na antenie Radia Opole! 1 listopada zapraszamy do posłuchania transmisji koncertu „Memento Vitae”. To wydarzenie organizowane jest od kilku lat wieczorem na cmentarzu Rakowickim… » więcej 2021-10-21, godz. 12:06 "Pielgrzym" - WBP w Opolu zaprasza na wieczór poświęcony osobie i twórczości Janusza Ireneusza Wójcika Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza na wieczór poświęcony pamięci opolskiego poety, działacza kultury i pracownika urzędu marszałkowskiego… » więcej 2021-10-21, godz. 11:03 Klub Jeździecki "Ostroga" zaprasza na "Halowe Zawody Towarzyskie i Regionalne w skokach przez przeszkody" W najbliższy weekend (23-24.10) na terenie Ludowego Klubu Jeździeckiego 'Ostroga' przy ul. Wrocławskiej 172, odbędą się halowe zawody w skokach przez przeszkody… » więcej 2021-10-21, godz. 09:18 „Barok po opolsku” – zespół Silver Brass zaprasza na trzeci koncert w ramach wyjątkowej trasy koncertowej Przed nami kolejny miesiąc wypełniony muzyką barokową zagraną w nowatorski sposób. W sierpniu ruszył „Barok po opolsku”, czyli autorska trasa koncertowa… » więcej 2021-10-20, godz. 12:17 Klub karate RONIN Głuchołazy zaprasza na otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny w Karate Tradycyjnym Zawody odbędą się w sobotę (23.10) w hali GOSiR w Głuchołazach, przy ul Skłodowskiej 32. Mistrzostwa rozpoczną się o godz. 10:00, a swój udział zapowiedziało… » więcej 2021-10-19, godz. 20:20 Legendarny dyrygent, piosenki Osieckiej i zajęcia dla dzieci - zobacz, co w tym tygodniu proponuje Filharmonia Opolska Sporo wydarzeń szykuje jeszcze w tym tygodniu Filharmonia Opolska: w najbliższy piątek (22.10) zaprasza na koncert, podczas którego opolską orkiestrę poprowadzi… » więcej 2021-10-18, godz. 17:13 UKS Start Opole zaprasza na Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Szermierce Klub sportowy UKS Start Opole zaprasza na Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Szermierce, które odbędą się w najbliższą środę (20.10) w Opolu przy ul… » więcej 2021-10-18, godz. 14:45 "Od pomówienia do spalenia" - premierowy pokaz filmu już w sobotę w Nyskim Domu Kultury 'Od pomówienia do spalenia' to opowieść o historii kobiet i dziewcząt z XVI-XVIII w., mieszkających w okolicach Nysy, Prudnika, Jesenika, Sumperka, oskarżonych… » więcej 2021-10-18, godz. 13:28 III Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej pt. "Bajeczne Melodie" Zaśpiewają piosenkę z ulubionej bajki lub filmu dla dzieci - to zadanie stojące przed uczestnikami III Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej pt. 'Bajeczne… » więcej 2021-10-18, godz. 11:12 Festiwal Polskiej Piosenki „Kryształowy Kamerton” 2021 Festiwal Polskiej Piosenki „Kryształowy Kamerton” to nowe wydarzenie muzyczne skierowane do twórców i wykonawców utworów premierowych. Jego pomysłodawcą… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »