Radio Opole » Patronaty - polecamy
2021-06-15, 12:08 Autor: Agnieszka Lubczańska

Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Borze udowodnią, że tak!

Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Boże udowodnią, że tak! [fot. https://pixabay.com/pl]
Można żyć bez pośpiechu i w zgodzie z naturą? W Suchym Boże udowodnią, że tak! [fot. https://pixabay.com/pl]
To będzie próba powrotu do spokojnego tempa życia w przyjaznym otoczeniu wiejskiej przyrody. Mowa o wydarzeniu pod nazwą Slow Fest, które już w najbliższą sobotę (19.06) odbędzie się w Suchym Borze. Będzie można m.in. poćwiczyć jogę, pomaszerować z kijami, czy wziąć udział w warsztatach. Specjalne atrakcje szykowane są też dla dzieci. Warto zarezerwować czas! Impreza potrwa od rana (8:30) do późnego popołudnia.
W programie cztery sesje jogi, marsz rekreacyjny na dystansie 5 i 10 km - poprzedzony pokazem prawidłowej techniki nordic walking i rozgrzewką, a do tego warsztaty psychologiczne, na których będzie można poznać techniki relaksacyjne, adresowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych.

To nie wszystko! W programie także warsztaty zielarskie, poprzedzone zbieraniem ziół na polach i wreszcie warsztaty kulinarne, podczas których będzie można się dowiedzieć, jak gotować pysznie i zdrowo. Dla dzieci szykowane są dodatkowo warsztaty plastyczne, "festiwal kolorów" i... joga śmiechu. W trakcie Slow Fest'u na boisku swoją ofertę wystawią producenci i dostawcy ekologicznych produktów. Będzie można zdrowo i dobrze zjeść potrawy gotowane z lokalnych produktów i ziół. Całość imprezy zakończy wyciszająca sesja gongów.

Za udział w sesjach jogi i Nordic Walking wymagana jest opłata. W ramach jednego biletu będzie można wziąć udział w 4 sesjach jogi i w marszu. Pozostałe atrakcje są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór, Grupa Nordic Walking Suchy Bór i Studio Dobrego Zdrowia Naturalnie. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialny.
Plakat SLOW FEST Suchy Bór

Patronaty - polecamy

2021-08-02, godz. 08:58 Zbliża się Piknik Rodzinny w Laskowicach – sprawdź jakie atrakcje zaplanowano! Już w najbliższy weekend (07-08.08) będzie można przenieść się w magiczny świat XVII-wiecznej szlachty oraz XVIII-wiecznego żołnierza pruskiego. To wszystko… » więcej 2021-08-02, godz. 08:49 Zbliża się 2. Dzień Małego Strażaka w Boguszycach – poznaj szczegóły! Już po raz drugi strażacy z OSP Źlinice-Boguszyce zapraszają najmłodszych do udziału w Dniu Małego Strażaka. Tego dnia dzieci będą mogły poczuć się… » więcej 2021-08-02, godz. 08:48 Zbliża się Jazz Prudnik Festival 2021 – poznaj szczegóły! Przed nami 14. odsłona festiwalu jazzowego w Prudniku. Tradycję wydarzenia budowali od lat artyści jazzowi z Polski i zagranicy z inicjatywy Ryszarda Czeczela… » więcej 2021-08-01, godz. 10:10 Najbardziej znane kompozycje mistrza muzyki filmowej Ennio Morricone zabrzmią w opolskim amfiteatrze! [ZDJĘCIA] Muzyka Ennio Morricone przez lata zyskiwała popularność i rzesze wiernych fanów. Artysta współpracował z największymi reżyserami współczesnego kina… » więcej 2021-07-30, godz. 14:22 31. Międzynarodowy Kurs Muzyczny oraz Festiwal XIV Śląskie Lato Muzyczne To wydarzenia, które skupiają światowego formatu artystów i pedagogów. Po rocznej przerwie wraca Międzynarodowy Kurs Muzyczny oraz Festiwal Śląskie Lato… » więcej 2021-07-28, godz. 17:35 Koncert zespołu Metronom z okazji 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego W niedzielę 1 sierpnia na placu Wolności w Opolu wystąpi Męski Zespół Wokalno-Instrumentalny „Metronom”. Koncert ma oddać hołd Powstańcom Warszawskim… » więcej 2021-07-28, godz. 16:30 Balonowy Puchar Polski w Paczkowie od czwartku Sezon zawodów balonowych trwa, a lipiec obfituje w imprezy w randze Balonowych Mistrzostw Polski. Baloniarze zmierzyli się już w Rypinie, Janowie, Ełku, czas… » więcej 2021-07-28, godz. 15:31 Opolskie Lamy w ogrodzie WBP – sprawdź sierpniowy program kina plenerowego! Przez całe wakacje, w środy, pod namiotem w ogrodzie przy ul. Piastowskiej w Opolu, Wojewódzka Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Opolskie Lamy zapraszają… » więcej 2021-07-28, godz. 14:41 Spotkanie z hiszpańskim pisarzem Andrésem Barbą Hiszpański pisarz Andrés Barba będzie w najbliższy czwartek (29.07) gościem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu. 'Świetlista republika' i „Małe… » więcej 2021-07-26, godz. 16:49 78. Tour de Pologne UCI World Tour: Z Lublina do Krakowa To największej impreza sportowa w Polsce i już wiadomo, że będzie niezwykłym wydarzeniem. Kolarski wyścig Tour de Pologne UCI Worl Tour rozpocznie się 9… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »