Radio Opole » Patronaty - polecamy
2019-10-25, 15:27 Autor: Agnieszka Lubczańska

Andrzej Nowak i Złe Psy z koncertem w Studiu M im. SBB!

Andrzej Nowak i Złe Psy z koncertem w Studio M im. SBB! już 7 listopada! [fot. Marek Bohdan]
Andrzej Nowak i Złe Psy z koncertem w Studio M im. SBB! już 7 listopada! [fot. Marek Bohdan]
Kochają rock'n'rolla, analogowe brzmienia i nie chowają się za efektami. Andrzej Nowak i Złe Psy już 7 listopada wystąpią w legendarnym Studiu M im. SBB. Powodów tego wydarzenia jest sporo: 40-lecie pracy artystycznej Andrzeja Nowaka, 20-lecie Złych Psów oraz – trudno w to uwierzyć: 60-urodziny lidera zespołu! "Czysta Energia akustycznie" – to tytuł koncertu, na który fani zespołu powinni sobie już teraz zarezerwować czas!
Pierwsza godzina koncertu będzie transmitowana na antenie Radia Opole, a jeszcze przed samym występem zespół pojawi się w audycji Dobre Granie Tomasza Wojtyłki. Bilety w cenie 50 zł są już do zakupienia w sklepie Radia Opole dostępnym poprzez stronę internetową tu: Przejdź do sklepu. Bilety można także zakupić w siedzibie Radia Opole przy ul. Strzelców Bytomskich 8.

Gitarzysty, kompozytora, autora tekstów, aranżera i producenta muzycznego Andrzeja Nowaka - lidera i założyciela kultowych TSA i Złych Psów - słuchaczom Radia Opole przedstawiać nie trzeba. Artysta ze swoim zespołem aktualnie nagrywa w legendarnym studiu naszej rozgłośni akustyczną płytę. Pracę nad nią muzycy rozpoczęli w sierpniu. Nad całym przedsięwzięciem czuwa nasz niezawodny realizator Andrzej Czubiński. Jak ten materiał prezentuje się na żywo, będzie można się przekonać już w pierwszy czwartek listopada!

Andrzej Nowak i Złe Psy z koncertem w Studio M im. SBB!Andrzej Nowak z ekipą o wrażeniach z nagrywania tej wyjątkowej płyty podzielił się z nami w audycji „Dobre Granie” (08.2019). Opowiedział o powrocie do rockendrollowych korzeni i plejadzie znakomitych gości, którzy biorą udział w tym muzycznym przedsięwzięciu – cały wywiad jest do posłuchania tu: Andrzej Nowak i zespół Złe Psy gośćmi "Dobrego Grania".

Dodajmy, że nagrywana w Studiu M im. SBB płyta będzie czwartym studyjnym albumu zespołu Złe Psy. Na nowej płycie ma znaleźć się przynajmniej 12 utworów. Data jej premiery, jak i nazwa albumu nie są jeszcze znane...

Więcej o zespole tu: Andrzej Nowak - Złe Psy

Fanów zespołu zapewniamy, że w oczekiwaniu na koncert na naszej playliście utworów zespołu będzie więcej!

Organizatorem koncertu jest Radio Opole. Partnerami wydarzenia są Restauracja „Radiowa” i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Mecenasem wydarzenia jest Grupa Energa – sponsor koncertu.

Energa SA znak uzupelniajacy A-3kolorowy-inwersyjny(1) 1

Patronaty - polecamy

2022-12-09, godz. 13:41 Koncert Messages Quartet w filharmonii Kwartet smyczkowy f-moll Serioso op. 95 Ludwiga van Beethovena i II Kwartet smyczkowy a-moll op. 13 Felixa Mendelssohna-Bartholdy`ego - to dzieła, których wykonania… » więcej 2022-12-05, godz. 17:11 Finał VI Festiwalu Artystycznego "Jesteśmy tacy sami" już w środę w filharmonii To wyjątkowy konkurs wokalny integrujący środowiska młodych wokalistów - w pełni sprawnych i tych z dysfunkcjami. Organizatorem przedsięwzięcia - już… » więcej 2022-12-05, godz. 16:06 Turniej piłki nożnej "Rodzinne kibicowanie fair play" Halowy Turniej Piłkarski pod hasłem: 'Rodzinne kibicowanie fair play' zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę (11.12) w Hali Sportowej przy ul. Kozielskiej… » więcej 2022-12-05, godz. 14:33 Zjazd Zimowy Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego Już w najbliższą sobotę (10.12) w murach Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się Zjazd Zimowy Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Spotkanie ma… » więcej 2022-12-05, godz. 13:15 Klub Toastmasters Opole obchodzi 10. urodziny Klub Mówców i Liderów - Toastmasters Opole świętuje 10-lecie powstania. Uroczyste świętowanie okrągłej rocznicy odbędzie się dziś (05.12) w Centrum… » więcej 2022-12-05, godz. 12:15 Wystawa "Okiem Janusza Preuhsa" przed MBP w Opolu Kto nie zdążył obejrzeć tej wyjątkowej wystawy podczas Święta Karpia w Niemodlinie, nic straconego! Do 28 lutego wystawę przyrodniczych zdjęć Janusza… » więcej 2022-12-05, godz. 09:53 Zostań dawcą szpiku. Do 11 grudnia można rejestrować się na Uniwersytecie Opolskim 11 wydziałów Uniwersytetu Opolskiego i 3 jednostki Politechniki Opolskiej biorą udział w rozpoczynających się dziś (05.12) Dniach Dawców Szpiku. Rejestracja… » więcej 2022-12-02, godz. 14:36 Dworski Jarmark Świąteczny w Przydrożu Wielkim Dworski Jarmark Świąteczny zostanie otwarty 11 grudnia w Przydrożu Wielkim. To wydarzenie organizowane przy współudziale Gminy Korfantów, w jednym z najpiękniejszych… » więcej 2022-12-02, godz. 13:57 Memoriał trenera Edwarda Faciejewa Klub Judo AZS Opole i Uczniowski Klub Sportowy OKAY zapraszają na Memoriał Trenera Edwarda Faciejewa. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend (03-04.12)… » więcej 2022-12-01, godz. 17:16 Konferencja naukowo-szkoleniowa o uzależnieniach 'Uzależnienia - jeden problem, wiele perspektyw' - to tytuł konferencji naukowo-szkoleniowej, która odbędzie się w najbliższy piątek (02.12) na Uniwersytecie… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »