Radio Opole » Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole » Suma tygodnia

Suma tygodnia

Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
Magdalena Ogórek [fot. Radio Opole]
W każdy piątek, w ramach Publicystyki w Radiu Opole, prezentujemy polityczny obraz mijającego tygodnia.

Do słuchania w piątki po 17:05 zapraszają Magdalena Ogórek, Aneta Skomorowska-Kobza i Ireneusz Prochera.k
2022-11-18, 17:00 Autor: Ireneusz Prochera

Magdalena Ogórek w politycznym podsumowaniu tygodnia

Ireneusz Prochera i Magdalena Ogórek
Ireneusz Prochera i Magdalena Ogórek
Temat związany z eksplozją rakiety tuż przy granicy Polski z Ukrainą zdominował podsumowanie tygodnia red. Magdaleny Ogórek. - To tragedia przede wszystkim dla rodzin dwóch mężczyzn, którzy zginęli - podkreślała dziennikarka.

Zdaniem Magdaleny Ogórek, mimo wielu niewiadomych, polski rząd poradził sobie z tą sytuacją niepewności i braku danych.

Publicystka wskazała również na wyrok jaki zapadł w Holandii na osoby, które doprowadziły do zestrzelenia cywilnego samolotu na Ukrainie oraz na ich skazanie, jako na przykład, że takie śledztwa należy prowadzić suwerennie własnymi siłami, jak zrobili to Holendrzy.

Zobacz także

2023-08-21, godz. 14:39, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Suma tygodnia. Magdalena Ogórek o mariażu dwóch, do niedawna, zwaśnionych stron oraz o zasadności organizacji referendum Koalicja Obywatelska odsłoniła karty, prezentując listy wyborcze do parlamentu. Wśród kandydatów nie brakuje niespodzianek, a jedną z największych jest lider AgroUnii, Michał Kołodziejczak. Czy ten mariaż dwóch, do niedawna zwaśnionych… » więcej 2023-07-07, godz. 18:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Suma tygodnia. Magdalena Ogórek o wątpliwościach dotyczących polityki migracyjnej w Polsce Wątpliwości dotyczące polityki migracyjnej nabrał w Polsce ostrości po ostatniej fali zamieszek we Francji. Do kontrataku w tej sprawie przystąpił m.in. lider PO Donald Tusk. W odpowiedzi rząd zarzucił mu hipokryzję. Do tego wciąż… » więcej 2023-06-16, godz. 15:58, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Red. Magdalena Ogórek m.in. o KFPP w Opolu Za nami jubileuszowy KFPP w Opolu. Red. Magdalena Ogórek w tym roku czynnie relacjonowała tę imprezę, miała więc okazje niejako od kuchni przyjrzeć się samym koncertom i temu, co działo się wokół nich. W cotygodniowym komentarzu… » więcej 2023-06-02, godz. 18:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole Suma tygodnia Magdaleny Ogórek o badaniu wpływów rosyjskich i marszu 4 czerwca W subiektywnym podsumowaniu mijającego tygodnia Magdalena Ogórek skomentowała podpisanie przez prezydenta Andrzeja Dudy ustawy o powołaniu komisji ds. zbadania wpływów rosyjskich. Zastanawiała się także jak będzie wyglądał i przebiegał… » więcej 2023-05-26, godz. 18:00, Publicystyka w Radiu Opole. Popołudniówka Radia Opole "Suma tygodnia" Magdaleny Ogórek, tym razem nieco mniej o polityce! 26 maja, Dzień Matki był doskonałą okazją, żeby porozmawiać o zdrowiu kobiet, badaniach profilaktycznych, strachu, nadziei i odpowiedzialności nie tylko za siebie.Polityki nie może w programie zabraknąć, ale tym razem będzie o… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »