Radio Opole » Otwarty mikrofon Radia Opole » Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce?

Co tam Panie w polityce? Zapraszają Piotr Moc i Piotr Gociek
W co drugi wtorek i w co drugą środę po godz. 16:05 najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu.

W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura).
2021-10-12, 13:49 Autor: Piotr Moc

Co tam Panie w polityce? Prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc

"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
"Co tam Panie w polityce" prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc
Jak co wtorek najświeższe informacje ze świata polityki, kultury i sportu w lekkim wydaniu. W swoim cyklu "Co Tam Panie w polityce?" komentują dla Państwa Piotr Moc (Radio Opole) i Piotr Gociek (Polskie Radio, Tygodnik Do Rzeczy, TVP Kultura).
– Czułem się zobowiązany w tym krytycznym, przełomowym momencie podnieść alarm. Alarm spowodowany decyzjami partii rządzącej, która już bez owijania w bawełnę, bez ukrywania czegokolwiek, podjęła decyzję o wyprowadzeniu Polski z UE. Ten alarm podnoszę razem z wami – stwierdził Donald Tusk na manifestacji w Warszawie.

– Polexit to fake news. To szkodliwy mit, którym opozycja zastępuje swój brak pomysłu na odpowiednią pozycję Polski w Europie. Takich metod używa się wtedy, gdy żyje się złudzeniami zamiast faktami. Gdy chce się oszukać siebie i innych – napisał premier Mateusz Morawiecki na Facebooku.

– Partia istniejąca zjednoczyła się z nieistniejącą – zauważa Rafał Ziemkiewicz, komentując kongres zjednoczeniowy Nowej Lewicy.

Wybory w Czechach: Po raz pierwszy od upadku komunizmu w 1989 r. partia komunistyczna nie będzie mieć swoich posłów. Przez ostatnie lata wspierała lub tolerowała gabinet Ano i socjaldemokracji.

Zobacz także

2021-12-07, godz. 15:01, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" – zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc Jak UE gumkuje 'Boże Narodzenie', przed czym przestrzega Papież Franciszek: 'Usiłowało to robić wiele dyktatur'. Lewica domaga się od rządu zaostrzenia działań w sprawie obowiązkowych szczepień przeciwko chorobie COVID-19. Niemiecki… » więcej 2021-11-30, godz. 12:55, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce" - komentują Piotr Giociek i Piotr Moc W ramach audycji Loża Radiowa, w każdy wtorek od godz. 12:15, Piotr Moc i Piotr Gociek analizują najważniejsze wydarzenia w polskiej polityce. O czym dziś w programie? » więcej 2021-11-23, godz. 13:48, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" - zapraszają Piotr Gociek i Piotr Moc Na polityczne komentarze, i nie tylko, zapraszają Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Radio Opole).Marszałek Sejmu Elżbieta Witek poinformowała w poniedziałek, że zaprosiła szefów klubów i kół parlamentarnych… » więcej 2021-11-16, godz. 13:14, Otwarty mikrofon Radia Opole "Co tam Panie w polityce?" Prowadzą Piotr Gociek i Piotr Moc W ramach audycji Loża Radiowa, jak w każdy wtorek w samo południe, najnowsze wydarzenia i najświeższe komentarze. Zapraszają Piotr Gociek (Polskie Radio, Do Rzeczy, TVP Kultura) i Piotr Moc (Polskie Radio Opole). Dziś (16.11) m.in… » więcej 2021-11-09, godz. 15:02, Otwarty mikrofon Radia Opole Co tam Panie w polityce Piotr Gociek i Aneta Skomorowska-Kobza o sytuacji na granicy, Marszu Niepodległości i negocjacjach ws. Turowa - Chciałabym dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja na granicy (...) spodziewam się tego, że będzie jak zawsze. To znaczy że wyjdzie pan premier i powie, że wszystkiemu winna jest opozycja - powiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »