Radio Opole » Kraj i świat
2023-03-24, 08:30 Autor: PAP

Marcin Dorociński zażartował ze swojej roli w „Mission Imposible”

Polski gwiazdor coraz śmielej poczyna sobie na planach światowych hitów. Po rolach w serialach „Gambit królowej” i „Wikingowie: Walhalla”, przyszła pora na debiut w hitowej serii „Mission Imposible” z Tomem Cruisem. „No i stało się” – że zacytujemy Dorocińskiego z jego postu w mediach społecznościowych.

„Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Moja misja niemożliwa rozpoczęta w grudniu 2021 roku dobiegła końca” - obwieścił aktor na Facebooku i Instagramie, dołączając do postu radosne selfie z reżyserem Chrisem McQuarriem i montażystą Eddiem Hamiltonem.


Dorociński dodał, że owe selfie to pamiątka z ostatniego dnia zdjęciowego. Przedstawiając reżysera (zwanego McQ) stwierdził że to właśnie dzięki niemu jest w tym „projekcie” i że wielkim zaszczytem było „poznać człowieka, który stoi za sukcesem „Top Gun: Maverick” i „Podejrzanych”.


Z kolei pisząc o Hamiltonie – „jednym z najwybitniejszych montażystów na świecie” – zażartował, że w trosce o media i nagłówki w nich, chciał upewnić się, że jego rola w „Mission Imposible” nie zostanie „wycięta” (to pokłosie informacji, które przetoczyły się przez serwisy internetowe w marcu tego roku, że szef wytwórni Paramount, Bob Bakish, uznał film za zbyt długi i zapowiedział wycięcie niektórych scen).


„Niech jego [Hamiltona] odpowiedź pozostanie między nami. Czy tak się stanie - będziecie musieli przekonać się sami już w lipcu, kiedy film wejdzie do kin” – zachęcił Dorociński i na koniec dodał, że wciąż nie może uwierzyć, jakim jest szczęściarzem. Po tych słowach łatwo się domyślić, jaką odpowiedź usłyszał od montażysty.


Siódma odsłona serii „Mission: Impossible”, zatytułowana „Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One” wejdzie do kin na całym świecie 14 lipca. To właśnie w niej zobaczymy Marcina Dorocińskiego…


O ile nie zostanie wycięty. (PAP Life)


pba/ moc/


Kraj i świat

2023-05-30, godz. 16:40 Wiceszef MSWiA: w związku z inwestycją w PKN Orlen wzmocnienie sił policji w Płocku (krótka) Dokonaliśmy już wzmocnienia policji w Płocku i planujemy dalsze zwiększenie sił, które będą odpowiadały za bezpieczeństwo - zapewnił wiceminister spraw… » więcej 2023-05-30, godz. 16:40 Prezes RCL: komisja ds. badania wpływów rosyjskich nie będzie wydawać wyroków (opis) Komisja ds. badania wpływów rosyjskich będzie organem administracji publicznej, co oznacza, że ona nie będzie wydawać wyroków, a decyzje administracyjne… » więcej 2023-05-30, godz. 16:40 RPA/ MSZ chce przyznać immunitety dyplomatyczne uczestnikom szczytu BRICS, w tym Putinowi Ministerstwo spraw zagranicznych RPA poinformowało we wtorek o zamiarze przyznania immunitetów dyplomatycznych uczestnikom sierpniowego szczytu BRICS. W związku… » więcej 2023-05-30, godz. 16:40 Minister ds. europejskich: Polska i KE podjęły wspólną inicjatywie na rzecz ukraińskich dzieci deportowanych do Rosji… Premier Mateusz Morawiecki i szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen podjęli wspólną inicjatywę na rzecz dzieci ukraińskich deportowanych do Rosji… » więcej 2023-05-30, godz. 16:40 Minister Czarnek odznaczył naukowców Medalami „Sapientia et Veritas" Za szczególne zasługi dla szkolnictwa wyższego i nauki, w tym za wybitne osiągnięcia w zakresie działalności naukowej, dydaktycznej oraz organizacyjnej… » więcej 2023-05-30, godz. 16:40 „Scena była dla mnie azylem w trudnych momentach”. Alicja Majewska obchodzi dziś 75. urodziny W minioną sobotę na scenie Opery Leśnej w Sopocie odebrała Bursztynowego Słowika. Nagroda na tym festiwalu, do którego wcześniej nie miała szczęścia… » więcej 2023-05-30, godz. 16:30 Łotwa/ Z centrum Rygi usunięto pomnik Puszkina W jednym z ryskich parków we wtorek rano usunięto pomnik Aleksandra Puszkina. Według władz stolicy Łotwy pomnik stał tam nielegalnie i był wykorzystywany… » więcej 2023-05-30, godz. 16:30 Minister ds. UE: wypowiedź Reyndersa o komisji badającej wpływy rosyjskie zawiera dwie oczywiste nieprawdy Wypowiedź komisarza Didiera Reyndersa o komisji ds. badania wpływów rosyjskich na bezpieczeństwo wewnętrzne RP zawiera dwie oczywiste nieprawdy - ocenił… » więcej 2023-05-30, godz. 16:20 NATO rozmieszcza dodatkowe siły w Kosowie w odpowiedzi na starcia z serbskimi demonstrantami W odpowiedzi na starcia z serbskimi demonstrantami w Kosowie, w wyniku których 30 żołnierzy sił pokojowych NATO zostało rannych, Sojusz postanowił rozmieścić… » więcej 2023-05-30, godz. 16:20 Włochy/ Prezydent na terenach powodziowych: odbudowa to narodowy wymóg Prezydent Włoch Sergio Mattarella podczas wtorkowej wizyty na terenach zniszczonych przez powódź w regionie Emilia-Romania mówił, że ich odbudowa jest „narodowym… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »