Radio Opole » Kraj i świat
2021-08-03, 01:40 Autor: PAP

Tokio - 3 sierpnia (program)

Program wydarzeń olimpijskich 3 sierpnia - wtorek (godziny wg czasu polskiego):


26 finałów
----------
BOKS

 6.05: 57 kg kobiet, finał
12.05: 69 kg mężczyzn, finał
 
GIMNASTYKA SPORTOWA

10.00: poręcze mężczyzn
10.50: równoważnia kobiet
11.39: drążek mężczyzn

KAJAKARSTWO 

 4.37: K-1 200 m kobiet
 4.53: C-2 1000 m mężczyzn
 5.20: K-1 1000 m mężczyzn
 5.46: K-2 500 m kobiet

KOLARSTWO TOROWE

10.19: wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, o brązowy medal
10.26: wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, finał
10.41: sprint drużynowy mężczyzn, o brązowy medal
10.44: sprint drużynowy mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA

 3.50: skok w dal kobiet
 5.20: 400 m ppł mężczyzn
12.20: skok o tyczce mężczyzn
13.35: rzut młotem kobiet
14.25: 800 m kobiet
14.50: 200 m kobiet

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

12.50: 109 kg mężczyzn, grupa B

SKOKI DO WODY
 
 8.00: trampolina 3 m mężczyzn

ZAPASY 

12.30: 77 kg w st. klasycznym mężczyzn, o brązowy medal
12.55: 77 kg w st. klasycznym mężczyzn, finał
13.05: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, o brązowy medal
13.30: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, finał
13.55: 68 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal
14.20: 68 kg w st. wolnym kobiet, finał

ŻEGLARSTWO

 5.33: 49er FX kobiet, wyścig medalowy
 6.33: 49er mężczyzn, wyścig medalowy
 7.33: Finn mężczyzn, wyścig medalowy
 8.33: Nacra 17 mikstów, wyścig medalowy

-------------------------------------------------------------- 

BASEBALL

faza finałowa

12.00: repasaż

BOKS

 4.00: 52 kg mężczyzn, ćwierćfinały
 4.30: 57 kg mężczyzn, półfinały
 4.48: 63 kg mężczyzn, ćwierćfinały
 5.18: 91 kg mężczyzn, półfinały
 5.35: 60 kg kobiet, ćwierćfinały

HOKEJ NA TRAWIE

mężczyźni 
 3.30: półfinał Indie - Belgia
12.00: półfinał Australia - Niemcy

JEŹDZIECTWO

12.00: skoki przez przeszkody indywidualnie, kwalifikacje

KAJAKARSTWO 

 2.30: K-1 200 m kobiet, półfinały
 2.44: C-2 1000 m mężczyzn, półfinały
 3.00: K-1 1000 m mężczyzn, półfinały
 3.23: K-2 500 m kobiet, półfinały
 4.30: K-1 200 m kobiet, finał B
 4.46: C-2 1000 m mężczyzn, finał B
 5.13: K-1 1000 m mężczyzn, finał B
 5.40: K-2 500 m kobiet, finał B

KOLARSTWO TOROWE

 8.30: wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, 1. runda
 8.58: sprint drużynowy mężczyzn, kwalifikacje
 9.22: wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, 1. runda
 9.50: sprint drużynowy mężczyzn, 1. runda
10.05: wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, o 7. miejsce
 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, o 5. miejsce

LEKKOATLETYKA

 2.00: trójskok mężczyzn, kwalifikacje
 2.05: 1500 m mężczyzn, eliminacje
 2.20: rzut oszczepem kobiet, kwalifikacje
 2.45: 400 m kobiet, eliminacje
 4.05: 200 m mężczyzn, eliminacje
12.10: 110 m ppł mężczyzn, eliminacje
12.15: pchnięcie kulą mężczyzn, kwalifikacje
13.00: 5000 m mężczyzn, eliminacje
13.50: 200 m mężczyzn, półfinały

KOSZYKÓWKA

mężczyźni
03.00: ćwierćfinał Słowenia - Niemcy
06.40: ćwierćfinał Hiszpania - USA
10.20: ćwierćfinał Włochy - Francja
14.00: ćwierćfinał Australia - Argentyna

PIŁKA NOŻNA

mężczyźni
10.00: półfinał Meksyk - Brazylia
13.00: półfinał Japonia - Hiszpania

PIŁKA RĘCZNA

mężczyźni
 2.30: ćwierćfinał Francja - Bahrajn
 6.15: ćwierćfinał Szwecja - Hiszpania
10.00: ćwierćfinał Dania - Norwegia
13.45: ćwierćfinał Niemcy - Egipt

PIŁKA WODNA 

kobiety 
 7.00: ćwierćfinał Kanada - USA
 8.30: ćwierćfinał Hiszpania - Chiny
11.20: ćwierćfinał Holandia - Węgry
12.50: ćwierćfinał Australia - Rosyjski Komitet Olimpijski

PŁYWANIE ARTYSTYCZNE

12.30: duety, eliminacje

SIATKÓWKA

mężczyźni
 2.00: ćwierćfinał Kanada - Rosyjski Komitet Olimpijski
 6.00: ćwierćfinał Japonia - Brazylia
10.00: ćwierćfinał Włochy - Argentyna
14.30: ćwierćfinał Polska - Francja

SIATKÓWKA PLAŻOWA

 2.00: ćwierćfinały kobiet

SKOKI DO WODY

 3.00: trampolina 3 m mężczyzn, półfinały

TENIS STOŁOWY

12.30: drużyny kobiet, półfinały

WSPINACZKA SPORTOWA

10.00: kombinacja mężczyzn (czasówka, bouldering i prowadzenie), kwalifikacja 

ZAPASY

 4.00: 68 kg w st. wolnym kobiet, repasaże
 77 kg w st. klasycznym mężczyzn, repasaże
 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, repasaże
04.30: 62 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału
 67 kg w st. klasycznym mężczyzn, 1/8 finału
 87 kg w st. klasycznym mężczyzn, 1/8 finału
05.50: 62 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały
 67 kg w st. klasycznym mężczyzn, ćwierćfinały
 87 kg w st. klasycznym mężczyzn, ćwierćfinały
11.15: 67 kg w st. klasycznym mężczyzn, półfinały
11.35: 87 kg w st. klasycznym mężczyzn, półfinały
11.55: 62 kg w st. wolnym kobiet, półfinały

ŻEGLARSTWO

 5.05: 470er kobiet, 9. wyścig
 470er mężczyzn, 9. wyścig 
 470er kobiet, 10. wyścig
 470er mężczyzn, 10. wyścig 

(PAP)


af/ an/ pp/ cegl/


Kraj i świat

2021-09-28, godz. 23:40 Piłkarska LM - sensacja w Madrycie, PSG pokonał Manchester City (podsumowanie) Do sensacji doszło we wtorek w Madrycie, gdzie miejscowy Real przegrał z Sheriffem Tyraspol 1:2 w meczu 2. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. W hicie tej serii… » więcej 2021-09-28, godz. 23:20 Piłkarska LM - gole Messiego i Benzemy (dokumentacja) Lionel Messi zdobył bramkę dla Paris-Saint Germain w wygranym 2:0 meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem City. To 121. trafienie w tych rozgrywkach Argentyńczyka… » więcej 2021-09-28, godz. 23:10 Piłkarska LM - wyniki, program Wyniki i program 2. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów: wtorek, 28 wrześniagrupa AParis Saint-Germain - Manchester City 2:0 (1:0)RB Lipsk - Club Brugge 1:2… » więcej 2021-09-28, godz. 23:10 Wicepremier Gliński pogratulował pomysłu organizacji Sympozjum Szkół im. Polskich Olimpijczyków (korekta) 'Gratuluję pomysłu organizacji 1. Sympozjum Szkół im. Polskich Olimpijczyków' - powiedział na spotkaniu w Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II w Warszawie… » więcej 2021-09-28, godz. 22:50 Niemcy/ Szef bawarskich chadeków pogratulował Scholzowi Szef bawarskich chadeków Markus Soeder (CSU) podkreślił podczas konferencji prasowej we wtorek, że utworzenie nowego rządu jest zadaniem SPD jako najsilniejszej… » więcej 2021-09-28, godz. 22:40 Komunikat Totalizatora Sportowego (28-09-2021) Komunikat Totalizatora Sportowego Totalizator Sportowy Spółka z o.o. podaje ilości i wysokości wygranych w grach losowychw dniu 2021-09-28 o godz. 21:50Lotto… » więcej 2021-09-28, godz. 22:40 Champions Chess Tour - druga porażka Dudy w turnieju finałowym Jan-Krzysztof Duda przegrał z Tejmurem Radżabowem z Azerbejdżanu 1,5:2,5 w 4. rundzie turnieju kończącego cykl rywalizacji online w szachach szybkich Meltwater… » więcej 2021-09-28, godz. 22:30 Konfederacja decyzję w sprawie stanu wyjątkowego uzależnia od przebiegu debaty sejmowej Zgadzamy się z intencjami ws. przedłużenia stanu wyjątkowego; ostateczną decyzję w tej sprawie uzależniamy od przebiegu debaty w Sejmie - powiedział PAP… » więcej 2021-09-28, godz. 22:30 Turniej WTA w Chicago - wygrane polskich debli Magda Linette i Alicja Rosolska oraz Magdalena Fręch i Katarzyna Kawa wygrały mecze pierwszej rundy debla drugiego w tym roku tenisowego turnieju WTA w Chicago… » więcej 2021-09-28, godz. 22:30 Komunikat Totalizatora Sportowego (28-09-2021) Komunikat Totalizatora Sportowego Totalizator Sportowy Spółka z o.o. podaje wylosowane liczby w dniu 2021-09-28 o godz. 21:50W zakładach Lotto wylosowano1… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »