Radio Opole » Kultura i rozrywka
2020-12-29, 17:32 Autor: Grzegorz Frankowski

Gmina Kietrz organizuje świąteczny konkurs na najpiękniejsze zdjęcie z choinką w tle

[fot. Błażej Choroś]
[fot. Błażej Choroś]
"Selfie z choinką" – to tytuł konkursu fotograficznego organizowanego dla mieszkańców gminy Kietrz. Konkurs ma za zadanie upowszechniać tradycje i klimat świat Bożego Narodzenia, a przy okazji również propagować sztukę fotografowania.
- Każde zdjęcie powinno zostać wykonane przy choince. Na fotografii musi być też uczestnik konkursu. Styl i technika zdjęć jest całkowicie dowolna – tłumaczy Marceli Głogiewicz, wiceburmistrz Kietrza.

- W konkursie wezmą udział tylko i wyłącznie te zdjęcia, które zostaną opublikowane na portalu facebookowym pod nazwą #SelfiezChoinkaKietrz2020. Oczywiście warto pamiętać o tym, że jakieś formalności musimy dopełnić, jeżeli chodzi o nasz wizerunek i przekazywanie danych osobowych.

Konkurs potrwa do 10 stycznia, a rozstrzygnięcie zaplanowano na ostatni dzień pierwszego miesiąca 2021 roku. Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają drobne upominki. Dodatkowo w ramach nagrody wybrane fotografie zostaną opublikowane w lokalnej gazecie. Dodajmy, że organizatorem konkursu "Selfie z choinką" jest urząd miejski w Kietrzu.
Marceli Głogiewicz

Kultura i rozrywka

2021-04-11, godz. 14:30 Głubczycki ,,Rolniczak” uczestniczył w ogólnopolskiej akcji czytania powieści ,,Jeżycjady” Dobiegła końca V edycja ,,Ogólnopolskiego czytania Jeżycjady”, poszczególnych tomów książek Małgorzaty Musierowicz o losach rodziny Borejków. W tegorocznym… » więcej 2021-04-10, godz. 19:27 Znamy wstępne plany tegorocznego "Muzycznego Święta Kwitnących Azalii" w Mosznej Nieco później niż zwykle, w krótszym przedziale czasowym i w plenerze - tak zapowiada się tegoroczny 37. Festiwal 'Muzyczne Święto Kwitnących Azalii' im… » więcej 2021-04-10, godz. 16:39 Kluczbork: troska o zdrowie znów wygrywa z koncertowymi planami Inauguracja 36. Kluczborskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej ponownie została przesunięta. Powodem podjęcia decyzji o przeniesieniu kolejnego koncertu… » więcej 2021-04-10, godz. 12:35 Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka W Łodzi przyjaciele, artyści i wierni fani żegnają legendę polskiej muzyki Krzysztofa Krawczyka. Pogrzeb ma charakter państwowy. Uroczystości pogrzebowe… » więcej 2021-04-10, godz. 09:45 II Międzynarodowy Festiwal Filmowy o Totalitaryzmach "Echa Katynia" proponuje 20 produkcji online Instytut Pamięci Narodowej po raz drugi organizuje Międzynarodowy Festiwal Filmów o Totalitaryzmach „Echa Katynia”. W programie znalazły się filmy z całego… » więcej 2021-04-09, godz. 20:15 "W drodze do Polski..." konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży 'W drodze do Polski - wspomnienie powstań śląskich' to konkurs skierowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województw śląskiego i opolskiego… » więcej 2021-04-09, godz. 17:02 Baśniowa gra terenowa na Wzgórzu Uniwersyteckim z książką pod pachą! 'Rozczytane wzgórze i jego podnóże' to gra terenowa, do udziału w której zaprasza Oddział Dziecięco-Młodzieżowy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu… » więcej 2021-04-09, godz. 11:36 Kalendarz imprez plenerowych w Głubczycach zależy od rozwoju pandemii. "Umów nie zawieramy, natomiast rozeznanie już… Władze Głubczyc deklarują, że jeżeli tylko sytuacja epidemiczna w kraju na to pozwoli, zorganizują w tym roku dni miasta. Wstępny termin został ustalony… » więcej 2021-04-09, godz. 08:30 Prudnicki Ośrodek Kultury ogłasza nabór chętnych do słuchowiska Rocznicę powstania Konstytucji 3 Maja Prudnicki Ośrodek Kultury chce uczcić nagraniem słuchowiska, w którym wezmą udział mieszkańcy powiatu. Organizatorzy… » więcej 2021-04-08, godz. 17:45 Spotkanie z opolskimi przyrodnikami on-line Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu zaprasza na kolejne spotkanie z opolskimi podróżnikami. Ze względu na obostrzenia pandemiczne odbędzie się… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »