Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-01-09, 16:20 Autor: Mariusz Chałupnik

W Opolu wyłowiono topielca. Tożsamość mężczyzny nieznana

Z opolskiego kanału Ulgi wyłowiono ciało mężczyzny [fot. Mariusz Materlik]
Z opolskiego kanału Ulgi wyłowiono ciało mężczyzny [fot. Mariusz Materlik]
Z opolskiego kanału Ulgi wyłowiono ciało mężczyzny [fot. Mariusz Materlik]
Z opolskiego kanału Ulgi wyłowiono ciało mężczyzny [fot. Mariusz Materlik]
Z opolskiego kanału Ulgi wyłowiono ciało mężczyzny [fot. Mariusz Materlik]
Z opolskiego kanału Ulgi wyłowiono ciało mężczyzny [fot. Mariusz Materlik]
W Opolu z kanału Ulgi wyłowiono ciało mężczyzny. Na razie jego tożsamość nie jest znana. Służby o pływającym w wodzie ciele otrzymały zgłoszenie o 14.30. Na miejscu pracują policjanci oraz strażacy.
- Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało się, że są w wodzie zwłoki osoby - mówi młodszy kapitan Rafał Kulig z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Opolu. - Zostały one podjęte i wyciągnięte na brzeg. W akcji uczestniczyły dwa zastępy straży - JRG 1 i JRG 2. Ciało zostało podjęte przez nurków i zabezpieczone.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, ciało mężczyzny w wodzie musiało być przez dłuższy czas, ponieważ trudno ustalić, w jakim był wieku. Teraz sprawą zajmuje się prokuratura.
młodszy kapitan Rafał Kulig

Wiadomości z regionu

2021-06-14, godz. 07:14 Coraz częściej pacjentami Opolskiego Centrum Onkologii są osoby przed 50. rokiem życia Coraz częściej do Opolskiego Centrum Onkologii trafiają pacjenci przed 50. rokiem życia. Barbara Radecka, ordynator oddziału onkologii klinicznej w OCO zwraca… » więcej 2021-06-13, godz. 20:00 Raport dnia: 8 nowych zakażeń w regionie. Więcej wiernych w kościołach, weekend pełen wydarzeń kulturalnych i sportowych… 8 nowych zakażeń koronawirusem potwierdzono dziś (13.06) na Opolszczyźnie. W codziennym komunikacie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 227 zachorowaniach… » więcej 2021-06-13, godz. 19:30 Od poniedziałku na Uniwersytecie Opolskim dni otwarte dla tegorocznych maturzystów Uniwersytet Opolski zaprasza przyszłych studentów na dni otwarte. W tym roku, podobnie jak i w ubiegłym, odbędą się one wirtualnie. » więcej 2021-06-13, godz. 19:21 Laureaci XI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego zaśpiewali w Komprachcicach 12 laureatów wystąpiło w koncercie finałowym XI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego „Wciąż blisko nas' w Komprachcicach… » więcej 2021-06-13, godz. 18:31 Z Odry przy ul. Brzegowej w Opolu wyłowiono zwłoki mężczyzny W Odrze przy ul. Brzegowej znaleziono zwłoki mężczyzny. Jak informuje mł. asp. Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, pod numer alarmowy… » więcej 2021-06-13, godz. 17:02 W grodzie rycerskim w Biskupicach koło Byczyny pojawili się rycerze, kupcy i dwórki [ZDJĘCIA] Kupcy, rycerze i damy dworu pojawili się w średniowiecznym grodzie rycerskim w Biskupicach koło Byczyny. W ramach rozgrywanego tam Międzynarodowego Turnieju… » więcej 2021-06-13, godz. 17:00 Opolskie PiS wybrało delegatów, którzy na krajowym kongresie w lipcu będą wybierać władze partii Opolskie Prawo i Sprawiedliwość wybrało spośród 38 kandydatów 33 delegatów, którzy w lipcu wezmą udział w krajowym kongresie wyborczo-statutowym partii… » więcej 2021-06-13, godz. 15:23 Około pół tysiąca osób uczestniczy w II Charytatywnym Biegu "Śladami Zeflika" w Niezdrowicach. "Pomaganie innym jest… Blisko 500 osób, w tym dzieci wzięło udział II Charytatywnym Biegu 'Śladami Zeflika' w Niezdrowicach. Na zawodników startujących w głównym biegu czekała… » więcej 2021-06-13, godz. 12:45 W Miejskim Schronisku dla Zwierząt w Opolu przybywa bezdomnych kociąt. Brakuje odpowiedniej karmy W Miejskim Schronisku dla Zwierząt w Opolu przybywa bezdomnych kociąt. Placówka prosi o pomoc w pozyskaniu odpowiedniej karmy dla maluchów. » więcej 2021-06-13, godz. 12:30 Plac do zabawy i rehabilitacji powstał przy przedszkolu dla niepełnosprawnych maluchów Przy punkcie przedszkolnym „Uśmiech dziecka” w Kędzierzynie-Koźlu powstał specjalny plac, który dla niepełnosprawnych dzieci będzie nie tylko miejscem… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »